Mroczny Wojownik/Mag
czyli nie mogę w ukończyć gry?
Odpowiedz
Grając w jakiejkolwiek gildii należy w każdym rozdziale przeprowadzać rozmowy ze swoim szefem i członkami. Mówisz, że rozmawiałeś, a okazuje się, że nie. Musisz wrócić do 4R, bo gry nie ukończysz.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Rozumiem ale chyba sobie odpuszczę bo dużo strasznie do nadrobienia mam. trochę jest to mim zdaniem nie dopracowane jak tak. Nie powinienem móc przejść do 5R jeśli w 4R nie zrobiłem jakiegoś ważnego zadania dla zakonu mrocznych. Faktycznie okazała się że już go potem nie pytałem
Odpowiedz
(21.12.2017, 17:36:14)spirytus47 napisał(a): trochę jest to mim zdaniem nie dopracowane jak tak.
słucham?
zrobiłem tak specjalnie jako pułapkę na takich graczy jak ty
Niepracowane to było wtedy gdyby taki warunek został dodany jakiemuś trzeciorzędnemu wieśniakowi na farmie gdzieś na zadupiu, a nie centralnej postaci gildii stojącej obok mentora.
Mysl co piszesz, mimo zrozumiałego rozgoryczenia. Rzepa!
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Memorius ja nie jestem rogoryczony to tylko gra
Odpowiedz
Myślałem, że napisałeś, że "cofnąłem się gdzieś tam do R4, rozegrałem to jeszcze raz, żeby zrobić najbardziej emocjonującą część rozgrywki gildyjnej".
Niestety, kolejny mięczak, który się tłumaczy, że to tylko gra.
Skoro to tylko gra , to po co tu dupę teraz zawracasz po czasie.
Nara. blee
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
OK, pora wystawić się na pośmiewisko. Facepalm 

Jestem w trzecim rozdziale. I nie mam Łuku Wygnania. Wykonuję właśnie quest związany ze zdobyciem czaszki, a z dialogu z farmerem zrozumiałem, że chyba powinienem go mieć. Ta... no więc dwa pytanka.

1. Czy ten cholerny łuk da się w ogóle jeszcze zdobyć i jeśli tak, to gdzie on jest/jakiego questa mogłem przegapić/etc.?
2. Czy potrzebuję tego cholerstwa później w grze, czy raczej mam już się żegnać i kończyć rozgrywkę?
Odpowiedz
Nie ciekawi cię zawartość kuferków? OK
Odpowiedz
Ciekawi, i to bardzo. Chyba że to jakiś dobrze ukryty kuferek, to może i być, że go nie znalazłem. A quest z kuferkami dla pewnego jegomościa w jasnej szacie zrobiłem, jeśli do tego pijesz.
Odpowiedz
Nie, to zwykła skrzynia i wcale nie jest ukryta. Tylko trzeba uważać, żeby przy jej otwieraniu nikt cię nie zdybał bo ci będą chcieli przetrącić łapki za złodziejstwo. Faja
Odpowiedz
No nie wierzę... A ja byłem przekonany, że już tam zaglądałem kiedyś. Cóż, dziękuję pięknie i przepraszam za kłopot.
Odpowiedz
Mam problem z zadaniem "Demoniczne Ostrze".

Mam wszystkie 3 itemki, z Pyrokarem rozmawiałem, ale niestety Apogeon nie ma mi nic więcej do powiedzenia. Coś pominąłem?
Odpowiedz
Jest  niemożliwe, by Apogeon po dostarczeniu trzech artefaktów nie miał dialogu
"Mam już wszystkie artefakty."
tak przy okazji ....
raczej znam przyczynę,dla której Apogeon nie chce rozmawiać
to "pośpiech w grze i nie wykorzystanie wszystkich dialogów" (w tym przypadku z Pyrokarem o Łzach Innosa)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Update!

Udało mi się ruszyć z zadaniem dalej- wczytałem wcześniejszego sejwa, nadrobiłem trochę i tym razem wszystko zadziałało.

Jedyna różnica, to fakt, że tym razem nie przystąpiłem do Szóstego Kręgu przy pierwszej rozmowie z Apogeonem. Dosyć dziwna zależność jak na moje oko.

A zakładanie z góry, że wykonuję wszystko w pośpiechu jest odrobinę nieuczciwe, nie po to spędziłem parę ładnych godzin latając co rozdział do wszystkich ważniejszych imiennych postaci.
Odpowiedz
No i po co to święte oburzenie?
Przecież za pierwszym razem nie wyklikałeś opcji u Pyrokara związanej  z Łzami Innosa jako bronią.
To oczywiste.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości