Mroczny Wojownik/Mag
Zapis którym dysponowałem był PO rozmowie z Pyrokarem.
Odpowiedz
Ja nie pytam o zapis tylko stwierdzam, że w czasie rozmowy z Apogeonem nie miałeś właściwych itemów, a konkretnie nie miałeś WŁAŚCIWYCH Łez  Innosa,
Na tej pułapce nie rozłożyłeś się tu pierwszy popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zapis jest tutaj ważny, bo jest on dokładnie 18 minut wcześniejszy od zapisu, na którym bug występuje. Jedyne co robiłem w międzyczasie to końcówka misji z Sędzią i Talbinem (może coś jeszcze, nie pamiętam), na pewno nic z Łzami. Dawno rozmawiałem z Pyrokarem, dawno oddałem 1 sztukę Kalomowi.

Spędziłem teraz chwilę próbując powtórzyć tego buga, ale bez powodzenia, przejście do następnego kręgu zdaje się nie mieć jednak znaczenia. Zakładam więc odważnie, że się coś najzwyczajniej w świecie spieprzyło.
Odpowiedz
Widocznie nie wyrażam się dosyć jasno.
To co robiłeś po rozmowie z Pyrokarem a przed rozmową z Apogeonem że masz wszystkie artefakty to nie ma żadnego znaczenia.

Zapytałeś

Cytat:Coś pominąłem?

i odpowiedziałem - pominąłeś dialog z Pyrokarem o Łzach Innosa

Info_AddChoice(DIA_Pyrokar_PotionofDeath,"Więc czym są tak naprawdę te łzy Innosa?",DIA_Pyrokar_PotionofDeath_Teardrops);

    Info_AddChoice(DIA_Pyrokar_PotionofDeath,"Co masz na myśli, mówiąc 'broń'?",DIA_Pyrokar_PotionofDeath_Weapon);


zadowalając się pierwszym "Więc czym są tak naprawdę te łzy Innosa?"

tymczasem, jak zapewne wiesz lub nie wiesz , w grze występują dwa rodzaje tego itema
o nieznanych graczowi właściwościach, oraz o znanych
item "wiemy czym są Łzy Innosa" pojawia się w opcji skryptowej podmiany w inwentarzu gracza tych Łez, które znaleźliśmy w podziemiach właśnie w dialogu "Co masz na myśli,
TYLKO takie Łzy Innosa potraktuje Apogeon jako artefakt i zostanie aktywowany dialog którego nie mogłeś uzyskać za pierwszym razem


Cytat:Coś pominąłem?

właśnie to, czyli uważne korzystanie z dialogów
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wyraźnie ja również nie wyrażam się dość jasno. :D

Po wczytaniu gry z innego zapisu niż ten ostatni, na którym błąd wystąpił, ale takiego który nastąpił JUŻ PO rozmowie z Pyrokarem- wszystko działa ok.

Nie mam zielonego pojęcia co mogło spowodować ten błąd, ale jestem 100% pewny, że dysponowałem właściwymi Łzami, skoro mogłem ich użyć korzystając z praktycznie sąsiedniego zapisu. Jeżeli coś bym pominął rozmawiając z Pyrokarem to na obu zapisach błąd powinien się powtarzać, a tak nie jest.

No ale teraz to już nieważne, gram dalej.
Odpowiedz
Mam pytanko. Chcę dołączyć do Mrocznych ale nie wiem czy jak wezmę zadanie od Saturasa " próba" na nowicjusz wody i je wykonam to czy Saturas zapyta czy napewno chcę dołączyć? czy samo wykonanie zadania będzie potwierdzeniem dołączenia do gildi
Odpowiedz
Decydujesz w rozmowie z magiem o gildii. Próby wykonujesz już jako Nowicjusz.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
To próby od Torlofa też nie mogę zrobić?
Odpowiedz
Tu jest bez zmian.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czyli przed przystapieniem do Mrocznych zrobić wszystkie zadania z głównych gildi rozpoczynające się słowami Chcę do was dołączyć, oprócz wodnych magów? Dobrze rozumiem?
Odpowiedz
Tak właśnie to wygląda.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Panowie zrobilem zadanie z mchem i ani imperanon ani baronowie nie maja dla mnie zadania, moglibyscie rzucic jakas wskazoweczke ?
Odpowiedz
Skoro je zrobiłeś i zostało zaliczone, to von Stahlberg od razu zleca kolejne zadanie, gdy zapytamy go "Czy to wszystko?"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cos musialem przeoczyc dzieki za odp wczytam savea wczesniejszego

Zrobilem zadanie zlamana przysiega od Stahlberga i nie mam zadnej interakcji z imperanonem ani baronami help :)
Odpowiedz
Jest za mało informacji, żeby udzielić tu jakiejś pomocy.
Wszystko zależy od tego na jakim etapie są gildyjne zadania "Xardas Nekromanta", "Renegat" i "Orkowy Idol", no i ewentualnie "Trzecia siła".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości