Mroczny Wojownik/Mag
Przecież Imperanon wyraźnie powiedział co masz zdobyć.

Tak przy okazji - ile ty masz godzin gry na liczniku ? Ile zadań zrobionych?
Bo mnie coś na "speedruna" wygląda.
Tak grasz i nie masz żadnych uwag, żadnych opinii i przemyśleń?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam,
Mam problem z łukiem wygnanych i Rittenheimem. Rozmawiałem z rolnikiem który miał mnie naprowadzić na dalszą część zadania, dowiedziałem się o tym przeczytawszy forum, to był chyba Dyzma (albo jakiś inny farmer przesiadujący u Thekli). Zrobiłem to, ale w dzienniku nic nie drgnęło, z tego co pamiętam, ów farmer wspominał o Wasilim. U zbieracza starych monet, też nie ma żadnej kwestii dialogowej. Proszę o pomoc, bo martwię się, że wyskoczył mi bug, no i frustruje się, bo chciałbym dołączyć do kompanii Imperanona, a nie mogę. Pozdrawiam
Odpowiedz
Ufff....Średnio pamiętam, ale chyba baronowi wystarczy informacja kto ten łuk ma, a sama broń jest dla Ciebie.
Spróbuj wrócić do barona.
Odpowiedz
Haha śmieję się nad swoją głupotą :) Obleciałem wszystkich od Niclasa po Grimbalda, zamiast pójść od razu do Barona, przeświadczony o tym, że powinienem mieć wpis w dzienniku :) Dziękuję bardzo za pomoc. Wstyd mi, że na to nie wpadłem sam.
Odpowiedz
Mam nadzieję, że sam łuk też odnalazłeś Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Z tego co mi się wydaję to myślę, że jeszcze nie. Na chłopski rozum powinien być gdzieś w kufrach, których tak pieczołowiciw strzeże Wasili :D no chyba, że mam go już w ekwipunku. Sprawdzę jak wrócę z pracy. Nie mogę się doczekać. Haha czuję się jak dziecko, Gothic to gra życia, a ta modyfikacja to arcydzieło, dziewczyna mnie rzuci przez niego :)

Zniknął mi Stahlberg. Pod koniec 3 rozdziału, dokładnie po zakończeniu misji dla Walkenburga z zabiciem gości z Czarnego Zakonu w Dolinie Przodków. Wykonałem wcześniej dla niego zadanie z trucizną. Wykonałem też zadania Imperanona. Trochę się tym przejąłem, ale byłem przekonany, że gdzieś dziada znajdę, więc wykonałem wszystkie pozostałe zadania z 3 rozdziału i ruszyłemz Okiem Innosa do Górniczej Doliny. Czy to normalne, czy gdzieś powinien się pojawić w późniejszym etapie gry? Żaden z pozostałych członków Zakonu o jego zniknięciu nie ma nic do powiedzenia. Gram jako Mroczny Mag.
Odpowiedz
Jeśli rozdział jest 3 lub wyższy i jesteśmy członkiem Mrocznego Zakonu, to wszyscy Baronowie po gadce z Imperanonem
//W Górniczej Dolinie i Jarkendarze sporo się dzieje.
przenoszą się do jaskini gdzie Nowicjusz Ognia zdobywa kamień runiczny.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dzięki Memorius za odpowiedź, ale ja to wiem :) Jestem już dawno po tej gadce. On mi zniknął z tej jaskini. Wykonałem wszystkie misje dla Zakonu w 3 rozdziale, przeszedłem do 4 i wróciłem do pieczary. Dalej go nie ma. 
Ritterheim dał mi zbroje, Walkenburg z Imperanonem wysłali na poszukiwanie ostrza. Żadnej gadki o Stahlbergu od nich.
Odpowiedz
pozostaje tylko kod:
b5_9002_helmchen
po przywołaniu wyłączyć konsolę i zapisać
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
On się nigdzie stamtąd nie przemieszcza.
Jest możliwe,że jesli komputer jest słaby to go po prostu nie wczytało jako NPC przy kolejnym załadowaniu gry.
Takie przypadki już były.
Jeżeli masz zrobione zadanie Trucizna Bogów i Złamana Przysięga to nie ma sensu go przywoływać, bo nie ma z nim już więcej interakcji.
Ten Baron pojawi się w grze ponownie na  późniejszym etapie gry, nawet jeśli teraz ci się nie wczytał.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
O w mordę  ;( . Dziękuję za kod, w takim razie zapytam jeszcze, cofnąć się z tym do 3 rozdziału, czy mogę to wykonać już w czwartym. Zaznaczam, że w 3 zdążyłem oddać mu jad, przed zniknięciem.

PS. Zanim wysłałem post, nie przeczytałem tego co napisał Memorius. To muszę go przywołać niestety. Zadania Złamana Przysięga nie kojarzę. Dziękuje za pomoc Panowie.

PS2. Dobra dobra, to nie muszę. Eureka! Przypomniałem sobie, że zadanie złamana przysięga to z 2 rozdziału zadanie jest, czy z 1 nawet :) Także super. Nie będę musiał używać konsoli.
Odpowiedz
Czy Baron von Walkenburg (ten przed bramą miejską Khorinis) znika przy zarażeniu wścieklizną/wykonania jakiegoś questa? Nie dołączyłem jeszcze do żadnej gildii poza poboczną łowców nieumarłych, zacząłem wykonywać questa na wściekliznę i nie mogę go znaleźć przed bramami.
Odpowiedz
Wścieklizna nie powoduje zniknięcia mrocznego barona. Użyj po prostu kodu i przyzwij go sobie. O powodach znikania postaci można poczytać w innym temacie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tym razem Amphia postanowiła zmienić gildię i zostać adeptem Mrocznego Zakonu. Wykonałam już takie zadania:
- Złamana Przysięga
- Prawda o Smoczej Zgubię
- Rzadki ingredient
- Czarni Rycerze
I dalej mogę się tylko uczyć od Baronów i od Imperanona. Nie wiem za bardzo co teraz. Czy coś przeoczyłam?
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
Najlogiczniejsza odpowiedź to grać dalej. :> Jakie ogólnie zadania ci zostały? Może zarzucisz screena z dziennika. Ze swojej rozgrywki pamiętam, że wystarczyło po prostu grać w miarę uważnie poprzez eliminację zadań z dziennika, jak nie da się jednego to przechodzimy do następnego. A jak nie da się już żadnego to lecimy do następnego rozdziału. Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości