Mroczny Wojownik/Mag
Nie jestem nawet magiem Zakonu żeby pójść do Hagena żeby móc zacząć następny rozdział. Jedyne co mogę zrobić to poszukać ornamentów i oddać je
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
No to rób co masz do zrobienia.
Odpowiedz
Siemka, mam ogromny problem ze znalezieniem strażnika głodu, przeszukałem cholera wszystko od latarni morskiej po gospode Orlana, dwie godziny latania i nic, czy chodzi o jakąś inną farmę niż ta Akila?
Odpowiedz
kiedy Imperanon wyczuł ich przybycie - ten strażnik pojawia się na farmie Akila
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tak jak myślałem, nie ma go tam :/ albo memorius mi poda kod, albo wczytam gre na jakieś 8h gry przed wzięciem misji :/
Odpowiedz
BAD_9008_HUNGER
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Potrzebuje Waszej pomocy.

Na którym "smentarzu" szukać tego mchu ? Podpowiecie ? Przeszukałem koło orlana na farmie onara i te w lesie ? Gdzie on moze byc ?
Odpowiedz
(03.04.2019, 19:28:15)quentin7 napisał(a): Potrzebuje Waszej pomocy.

Na którym "smentarzu" szukać tego mchu ? Podpowiecie ? Przeszukałem koło orlana na farmie onara i te w lesie ? Gdzie on moze byc ?

Tym za farmą Sekoba  :>
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Może mi ktoś powiedzieć co zrobić z mieczem Ogniste Smocze Ostrze Chaosu ? Gram mrocznym wojownikiem i z czego pamięć mnie nie myli chciał jakis tego typu miecz baron w poblizu miasta Zgada sie ? Mozna go jemu oddac? Czy zdecydowanie ciekawiej zostawić do badań magowi ?
Odpowiedz
Legendarny Miecz Zakonu jest zadaniem głównym w gildii Mrocznego Zakonu. Wnioski sam wysnuj.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam, czy w 2 rozdziale po skończeniu Jarkendaru, I powrocie do Khorinis Imperanon zmienia miejsce postoju czy go wcieło? Jeśli zmienia proszę o nie podawanie lokacji, jak wcieło można prosić o kod na przywołanie?
Odpowiedz
zerknij na PW
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A ja mam pytanie czy poza rozwojem postaci/itemami istnieje różnica fabularna/zadaniowa przy wyborze ścieżki maga lub wojownika zakonu?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Mroczna Gildia ma tę samą fabułę bez względu na wybór mag/wojownik.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Statue z starego obozu bractwa mogę zwrócić już w 2R(Misja Mrocznego Zakonu)?
PS: Są jakieś questy które teoretycznie mogę zrobić w 2R ale nie powinienem bo może coś sie posypać? (Nie chcę już spamić w innym dziale a cisne 2R do ostatniej misji)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości