Łowcy Nieumarłych
Jak będziesz szedł leśną ścieżką od strony Billa (kamienny krąg) w kierunku farmy - na pewno spotkasz...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ok zadanie zrobione A teraz dostałem od Floriana zadanie Druid i mam iść do jakiegoś miejsca w dzienniku jest napisane że znam to miejsce cały dialog rozmowy czytałem ale o jakie to miejsce chodzi to nie mam pojęcia podpowie ktoś gdzie się kierować ?
Odpowiedz
Wszystko jest w dialogu. Droga prowadząca do legowiska trolli i jaskinia przy jeziorku.
Nawet nie szukałeś, co?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Być może nie przeczytałem ze zrozumieniem :) Ale dziękuję za odpowiedź

Wykonałem zadania w Khorinis dla łowców wiem że kolejny jest w GD tylko gdzie ?? bo rozmawiałem ze wszystkimi w zamku i nikt się nie ujawnił kto to jest ??
Odpowiedz
On nie jest w zamku.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wykonałem zadanie "Mistrz Gildii" i po dialogu o śmierci Jergana i "Necronomiconie" nie mam u Tenegriusa żadnych nowych opcji dialogowych, jestem w 4R. Coś pominąłem, mam czekać do kolejnego rozdziału?
Odpowiedz
Zrobiłeś zadanie "skrzynie i klucze"? Jeśli nie, to chyba to może być problemem z tego co kojarzę.
Odpowiedz
Chodzi o ten quest od Zephyrona? Jeśli tak, to zrobiłem to już kawał czasu temu.
Odpowiedz
Czyli masz stary kostur. Do tego Srebrne Ostrze i Energon - to są wymagane elementy, by dowiedzieć się coś więcej o Lasce Pokoju u Teregiusa.
Pazur Pożeracza Dusz i czerwony pierścień oczywiście też wymagany jeszcze...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Z tych wszystkich przedmiotów brakowało mi w ekwipunku właśnie starego kostura. Okazało się, że zdefraudowałem go u Jory ;) Dzięki za pomoc!
Odpowiedz
I have a mission from grant in the mine (damned overseer ch1) but the mine is closed. Does it open later or is there another mine?
Odpowiedz
This misson is blocked until you visit the Mine Valley.
Odpowiedz
Przyczyna Zła. Przypomni mi ktoś czy to zadanie można w 2 rozdziale zrobić czy w kolejnym jak będę miał dostęp do klasztoru ?
Odpowiedz
To jest zadanie, które dostajesz od strażnika, którego imienia nie pamiętam, który należy do Łowców Nieumarłych? (śmieszne zdanie wyszło xD) Jeżeli tak to jest tak jak mówisz i dopiero w trzecim rozdziale można ten wątek ruszyć dalej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości