Łowcy Nieumarłych
Niestety nic z tego. Smutny
Odpowiedz
A to nie było z tym druidem, co wszyscy myśleli, że potwory przywołuje i go zaszlachtowali? Jego się spotykało koło jeziorka tam gdzie byli bandyci Crissa co posążek złoty chcieli podpierniczyć.
Odpowiedz
Znowu nie jestem pewien, ale tak to zadanie pamiętam - mamy w zdobyć księgę Otchłań, która jest w klasztorze. Rozmawiamy z nowicjuszami, którzy powiedzą, że księgi pilnuje Talomon i najlepiej być szczerym z Pyrokarem wtedy nas dopuści do tego woluminu i Pyrokar w zamian za dostęp zleca ubicie Waleriana, który jest w tej jaskini. Więcej sobie nie przypomnę Smutny
Odpowiedz
No ta droga niestety odpada więc czekamy może ktoś jeszcze coś podpowie.
Odpowiedz
No dopsze...
(08.07.2018, 20:44:13)Klimek napisał(a): Mam II rozdział i zadanie Przyczyny Zła.

„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wątek z Mistrzem Gildii mozna kontynuować dopiero w IV rozdziale czy jeszcze w trzecim? Obdarowalem wlasnie Henry'ego rumem.
Odpowiedz
Na tym etapie, gdy Henry dostał to, czego chciał - 'przypomni sobie' od IV R
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam ,robie zadanie Pora Żniw od Bengara dostałem wskazówke ze to Przezmir wedruje nocami , szukam go ale chyba słabo bo nie moge znależc , jakas podpowiedz gdzie moze sie znajdowac ?
Odpowiedz
W dzień pracuje na polu z innymi na farmie,w nocy smaży mięso na rożnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(03.01.2019, 17:09:47)Memorius napisał(a): W dzień pracuje na polu z innymi na farmie,w nocy smaży mięso na rożnie.

Niestety nigdzie go nie ma , dla pewnosci obleciałem wszystkie farmy kilka razy w dzien i w nocy , albo samoistnie  wsiąkł albo cos  żle zrobiłem  Smutny
Odpowiedz
Przezmir pracuje na polu Bengara, wieczorem siedzi przy ognisku i... może jest u ciebie tam, gdzie był Malak? Czyli w bliskiej okolicy Groma?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(03.01.2019, 19:38:38)Tituf napisał(a): Przezmir pracuje na polu Bengara, wieczorem siedzi przy ognisku i... może jest u ciebie tam, gdzie był Malak? Czyli w bliskiej okolicy Groma?

Dobra,jest czaił się nie daleko Groma, dzięki wielkie
Odpowiedz
Hej, robię wątek łowców nieumarłych, dostałem misję aby zabić opętanego nadzorce kopalnii, wszystko fajnie, odesłałem go do grobu. Tylko z jakiegoś powodu nie mogę otworzyć krypty w miejscu gdzie się znajdował, a użyłem chyba już wszystkich możliwych dźwigni w kopalni..
Odpowiedz
Pewnie jeszcze jakiejs dźwigni ci brakuje. Jedna nie wygląda jak typowa dzwignia
Odpowiedz
(03.06.2020, 12:32:14)Klimek napisał(a): Pewnie jeszcze jakiejs dźwigni ci brakuje. Jedna nie wygląda jak typowa dzwignia

Jeśli mówisz o tej z drewnianych klocków jakby, to użyłem ją też.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości