Zwiadowcy
(18.10.2018, 17:37:53)Egon napisał(a): z tym że gdy go atakuję to nie mam opcji rozmowy na początek, a chyba powinna być bo raczej nie atakuje się tu bez gadki.
Lehmar nie ma rozmowy w tej akcji
trzeba go zabić skrycie gdy jest na nabrzeżu o określonej godzinie, co nie jest powiązane z żadnym specjalnym dialogiem
jeśli Lehmar zginie w innym miejscu Aurelio nie zagada
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hm, sprawdziłem zabiłem go dwa razy na nadbrzeżu (za pierwszym razem ukradłem mu najpierw książkę) ale to nic nie zmienia nie pojawia się wpis o zabiciu Lehmara i czy to na pewno wszyscy których muszę zabić. Chyba coś zblokowałem ale nie wiem co.
Rozdział nie ma znaczenia?
Odpowiedz
Dziwne. Rozdział nie ma znaczenia.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No dobra jeszcze popatrzę ale nie mam już pomysłu. W razie czego zwróćcie może uwagę na to zadanie przed eksportem na wschód. Może gdzieś coś tam się kryje.

Edytuję żeby nie tworzyć zbędnych postów: Lehmara trzeba było po prostu "dobić" mieczem lub zabić z łuku (co dziwne wydawało mi się że przy jednej próbie po zabiciu z łuku rozmowy z Aurelio nie było, ale widać tylko mi się wydawało). Sprawę wyjaśnił Tituf.
Odpowiedz
Zadanie z pieczęcią rodową. Jaki przedmiot jest potrzebny do otwarcia domu przy cmentarzu?
Odpowiedz
Spróbuj z łojem kretoszczura, ale pewny nie jestem.
Odpowiedz
O ile mnie pamięć nie myli to domek przy cmentarzu nie ma nic wspólnego z tym zadaniem, więc i rada Erwina jest nieprzydatna.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
ten większy domek który się otwiera przy pomocy dźwigni, na pewno łój załatwi sprawę, o ile w ogóle jest potrzebny ale tego nie wiem bo nigdzie bez niego się nie ruszam:)
Odpowiedz
Potwierdzam chodziło o łój kretoszczura
Odpowiedz
(18.10.2018, 17:51:40)Memorius napisał(a): Lehmar nie ma rozmowy w tej akcji
trzeba go zabić skrycie gdy jest na nabrzeżu o określonej godzinie, co nie jest powiązane z żadnym specjalnym dialogiem
jeśli Lehmar zginie w innym miejscu Aurelio nie zagada

Wiem, że trochę po czasie, ale przynajmniej w obecnej wersji 1.5 można zabić spokojnie Lehmara w jego domku (wyczekałem jak nie ma Luizy) i normalnie zdać questa Aurelio. Postanowiłem załatwić to tak przed czatowaniem, aż wyjdzie i udało się. Nawet obeszło się bez grzywny, czy jakiegoś rabanu na ulicach.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Jak musiałby być skonstruowany warunek, że Aurelio zagada tylko wtedy jeśli Lehmar zginie akurat na waypoincie na przystani?
Odpowiedz
(03.11.2020, 23:47:18)Klimek napisał(a): Jak musiałby być skonstruowany warunek, że Aurelio zagada tylko wtedy jeśli Lehmar zginie akurat na waypoincie na przystani?

Nie znam się na skryptach, maksimum moich możliwości to wyeksportowanie sobie menu z texturepacka i zbudowanie vdf-a na nowo, ale skoro było napisane, że powinien być zabity konkretnie w przystani to wyprowadzam z "błędu". Myślę, że magicy z Destiny Team i nie takie warunki mogliby oskryptować. Może jednak ktoś kto ma mniej cierpliwości zobaczy ten i nie będzie musiał zgłębiać jego rutyn, skoro jak widać da to się załatwić w jego domku nie wywołując przy tym zamieszania.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Dziękujemy za uznanie naszych umiejętności skryptowych, ale w tym przypadku ta kwestia nas przerosła. Warunek, by Lehmar tracił nieśmiertelność tylko gdy stoi na przystani był niemożliwy do zrobienia, więc można go zabić i w domu, ale żeby nie było z tego zamieszania, to tylko gdy panienki nie ma w domu lub pobliżu. W innym przypadku jest zaraz awantura w mieście i Aurelio uzna nas za mordercę jesli się nie wykupimy u Lorda Andre. Jest tak dlatego, bo Aurelio w przeciwieństwie do innych Zwiadowców ma gildię VLK czyli Obywatel/Mieszczanin i reaguje na zabójstwa jak każdy z tej gildii.
Czy ktoś próbował zabijać Lehmara na oczach mieszkańców i potem gadał z Aurelio to tego nie wiem, bo nikt nie sygnalizował tego. Zazwyczaj Lehmar był prawidłowo wyśledzony kiedy wychodził na przechadzkę.
Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się że w jednej z wcześniejszych wersji Luiza wcale nie wychodziła, więc nie było innego wyjścia jak tylko zabić Lehmara na przystani. Czy tak było teraz już nie sprawdzę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Panowie mam znaleźć halabardę dla tego Zwiadowcy wiem że jest gdzieś w obozie ale pytanie gdzie może ktoś pomóc ?
Odpowiedz
Nie umiesz prostej halabardy znaleźć a chcesz Zwiadowcą zostać? Troll 
W jednej ze skrzyń jest.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości