Zwiadowcy
Nie mylisz się.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(03.01.2023, 09:11:39)Erwin napisał(a): Ciężko mi coś podpowiedzieć, bo nie mogę określić miejsca fabuły, w którym jesteś.
Wilhelm daje questa z teleportami w DP, ale najpierw trzeba zrobić dla Merdariona zadanie z teleportami w Khorinis. 
Może o to chodzi.

Faktycznie, zostawiłem sobie to zadania do wykonania po dołączeniu do Wodnego Kręgu, ale w takim razie założę pierścień Laresa i sprawdzę to.

(03.01.2023, 09:23:39)Tituf napisał(a): zależy też jak zrobiłeś zadanie dla Midlasa - jak pozbyłeś się Orków z obozu - wtedy w jednej z opcji Wilhelm zagada - pod warunkiem oczywiście, że miałeś potwierdzającą rozmowę z nim, że spełniasz wszystkie warunki przyjęcia do Gildii

Midlas nie dawał przypadkiem tego zadania z wyczyszczeniem obozu orków przy opuszczonej farmie z Barsem tylko dla Myśliwych? Czy już coś mi się pomieszało?
Odpowiedz
Z tego co pamiętam, to tylko dla Myśliwego.
Odpowiedz
Ja jestem dopiero w 1R będę dołączał do mrocznych. Jeżeli chodzi o fabułę to mam 1R z ruszonym starożytnym kultem do momentu zdobycia kradzieży kieszonkowej i będę odbijał wieżę starca w celu zdobycia skrzyni. Faktycznie po załatwieniu teleportów dla Merdariona u Wilhelma pojawiła się odpowiednia opcja dialogowa
Odpowiedz
Witam. Mam problem z zadaniem Rodowa pieczęć herbowa. jestem przy tym domku koło cmentarza ale chcę ruszyć dźwignią to pisze że potrzebuję odpowiedniego przedmiotu i Bezi mówi ,,Czym?". Może potrzebuje klucza jakiegoś. Gdzie mogę znaleźć ten klucz do otwarcia tych drzwi od tego domku?
Odpowiedz
Chyba chodzi o łój kretoszczura.
Odpowiedz
(03.04.2023, 12:22:58)Erwin napisał(a): Chyba chodzi o łój kretoszczura.

dzięki zauważyłem że nie mam go w ekwipunku czy li teraz musze do Martina lecieć go kupić.
Odpowiedz
Jest ich dużo w świecie Przeznaczenia. 
W Dolinie Przodków jeden jest na szałasie w okolicy windy do dwóch wież.
Odpowiedz
1 i 2 rozdział to jest 2/3 gry jeżeli robisz wszystkie questy, które się da od razu. Questa na zabicie Lehmara się dostanie chyba jak się wykona questa dla Schmiera bodajże, żeby zanieść złoto do Aurelio. Generalnie wątek Zwiadowców trzeba rozwijać. To powinno być już dostępne w R2 wydaje mi się.
Odpowiedz
No właśnie wątek Zwiadowców mam praktycznie zakończony ( została mi pełna mapa Doliny). Aurelio raz powiedział że muszę się więcej coś dowiedzieć o Lehmarze ale nie dostałem ani zadania, ani żadnego kolejnego dialogu nie ważne z kim próbuje w porcie rozmawiać. Ale no tak jak mówiłem, mniejsza o to. Dużej różnicy mi to już nie zrobi :)
Odpowiedz
Sprawę z rumem trzeba załatwić i chyba coś tam jeszcze.
Odpowiedz
tam nie trzeba tylko rozmawiać z paniami w porcie, ale jeszcze kimś na farmie...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ta rozmowa na farmie jest przed czy po otrzymaniu wpisu ( jakiegokolwiek wpisu o zadaniu) w dzienniku?
Odpowiedz
Żeby otrzymać to zadanie trzeba mieć zaliczone zadanie z rumem, należeć do Złodziei lub Czarnych Jastrzębi oraz w ogóle znać Lehmara, czyli wiedzieć, że zajmuje się lichwą.
Masz ukończone zadanie "Przysługa dla kumpla"?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam ukończone zadanie "Przysługa dla kumpla" (screen) znam Lehmara ( nawet pożyczyłem kasę od niego dla testów czy ma coś nowego do powiedzenia) i od dawna jestem w Gildii Złodziei:
[Obrazek: 206487997a5e6e8Przysluga_dla_Kumpla.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości