Zwiadowcy
#31
Myślisz, że pamiętam, większość użyłem już ze 2-3 tyg. temu, a jeden kolejny znalazłem wczoraj. Jest tylko jedno jedyne miejsce gdzie nie byłem, a mianowicie jak idziemy w stronę tego "skarbca", to z prawej strony są trzy drewniane półki, na drugą idzie wskoczyć, na trzecią nie mogę, ale żadnego przełącznika tam nie widziałem. Tak po za tym, to byłem wszędzie centymetr po centymetrze, aha no i jeszcze na środku jest drabina, na którą się nie da wejść.
Odpowiedz
#32
(20.07.2016, 19:45:09)Rootzky napisał(a): jak idziemy w stronę tego "skarbca", to z prawej strony są trzy drewniane półki, na drugą idzie wskoczyć, na trzecią nie mogę, ale żadnego przełącznika tam nie widziałem. Tak po za tym, to byłem wszędzie centymetr po centymetrze, aha no i jeszcze na środku jest drabina, na którą się nie da wejść.

Ani tam ani tam nie ma.

Odpowiedz
#33
Ta brama to te kraty obrotowe? jeśli tak, to znalazłem, ten drugi, o którym piszesz również.
Odpowiedz
#34
(20.07.2016, 19:51:14)Rootzky napisał(a): Ta brama to te kraty obrotowe? jeśli tak, to znalazłem, ten drugi, o którym piszesz również.

Tak, chodzi mi o tą bramę, ale nie o przełącznik, który ją otwiera. Tam jest jeszcze jeden w tej lokacji, że tak to ujmę.

Jeśli nie o te chodzi to:
Odpowiedz
#35
mam nadzieję, że Memorius mnie nie wtrąci do zamkowych lochów!
http://imgur.com/a/jfl4P
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#36
Jakoś wydaję mi się, że wszystkie z tych znalazłem. Ma tu znaczenie kiedy się ich użyło? bo niektórych to jeszcze w poprzednim rozdziale, może o to chodzi, i muszę teraz wszystkie od nowa użyć?
Odpowiedz
#37
Nie, trzeba użyć każdej przynajmniej raz i wtedy mechanizm zadziała. Może nie zauważyłeś, że skarbiec już jest otwarty? rotl
Odpowiedz
#38
W sumie nie jestem tylko pewny dźwigni na 3 screenie, reszty na pewno użyłem.

Otworzyłem, ale dziwne jest to, że ostatnią dźwignię, która otworzyła mi skarbiec była ta najbliżej niego, której użyłem dwa dni temu. To nie wiem może coś nie zaskoczyło.

Aha i znalazł ktoś tę skrzynię, którą otwiera klucz od nadzorcy? Bo myślałem, że będzie w skarbcu, ale skoro tamte otwiera się wytrychami, to raczej żadna z nich.

Heh, mapa od Xardasa wygląda jak pełna mapa DP, ale nie można jej oddać Wilhelmowi.
Odpowiedz
#39
oczywiście, że można
on zapewne chciał oddać mapę od razu Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#40
Dokładnie :>
Odpowiedz
#41
Co trzeba zrobic zeby do nich dolaczyc ? przez przypadek pominiolem dialog z jednym z nich w dp
Odpowiedz
#42
Masz jednego zwiadowcę w Khorinis i paru w DP - rozmawiaj, rób zadania.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#43
tylko 1 chce ze Mna rozmawiac w dp ale mowi ze nie jestem gotowy brakuje mi jakiejs umiejetnosci ?
Odpowiedz
#44
tak, potrzeba jednej umiejętności

aby zaczęli gadać trzeba mieć postać w określonych atrybutach nieco rozwiniętą
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#45
To było wyraźnie zaznaczone w dialogu! Czytaj uważnie dialogi, to nie będziesz musiał przychodzić na forum co chwilę ;)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości