Piraci
#31
(31.07.2016, 17:41:44)Jastrząb napisał(a):
(31.07.2016, 17:31:42)Wiśnia napisał(a): Generalnie nie wiem co ty odpierdoliłeś ale ty nie masz " klucz Grega " w ekwipunku...

Sprawdziłem w ekwipunku i masz racje klucza nie ma, ale Francis dał mi klucz, gdy dałem mu jego księgę rachunków wyświetlił się napis "Otrzymanano przedmiot (klucz grega)". Coś musiało się zbagować i klucz zniknął. Cholera teraz muszę grac od nowa.

Hmm w jaki sposób otwierałeś drzwi za 1 razem ? w sensie przerwało coś akcje ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#32
(31.07.2016, 17:43:13)Wiśnia napisał(a):
(31.07.2016, 17:41:44)Jastrząb napisał(a):
(31.07.2016, 17:31:42)Wiśnia napisał(a): Generalnie nie wiem co ty odpierdoliłeś ale ty nie masz " klucz Grega " w ekwipunku...

Sprawdziłem w ekwipunku i masz racje klucza nie ma, ale Francis dał mi klucz, gdy dałem mu jego księgę rachunków wyświetlił się napis "Otrzymanano przedmiot (klucz grega)". Coś musiało się zbagować i klucz zniknął. Cholera teraz muszę grac od nowa.

Hmm w jaki sposób otwierałeś drzwi za 1 razem ? w sensie przerwało coś akcje ?

Zanim otworzyłem drzwi z plaży na północy "zaprowadziłem" cieniostwora do obozu by piraci go zabili, podczas otwierania ten uderzył mnie. Możliwe że to jest przyczyną tej sytuacji.
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#33
Siemka mam pytanie dotyczące kompasu garetta gdzie go szukac no na mapie grega tej ze skarbami jest krzyżyk ale dochodzę do tego miejsca gdzie powinien być to go nie ma
Odpowiedz
#34
(06.08.2016, 11:35:17)urbanix12 napisał(a): Siemka mam pytanie dotyczące kompasu garetta gdzie go szukac no na mapie grega tej ze skarbami jest krzyżyk ale dochodzę do tego miejsca gdzie powinien być to go nie ma

Poskacz trochę po skałach wcześniej Język
Odpowiedz
#35
Kto jest drugim partnerem biznesowym Skipa poza Tomem?
Odpowiedz
#36
Przecież Tom wyraźnie mówi kogo trzeba przekonać w obozie Bandytów.
Jeśli już powiadomiłeś Toma że ich masz to chyba nietrudno poszukać ludzi u piratów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#37
Gdzie jest kompas garreta , na plaży nie ma krzyżyka a we wcześniejszych postach jest coś by po górach poskakać ale połaziłem po górach obok tej plaży z ognistymi jaszczurami i nic nie znalazłem można wiedzieć w którym miejscu mam dokładnie szukać?? bo już z pół godziny szukam i nic ???
Odpowiedz
#38
Wejdź od strony obozu, dobrze poszukaj.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#39
Sprawdziłem wszystkie skały od obozu wokół całej tej plaży z ognistymi jaszczurami i nie ma żadnego krzyżyka? albo w złym miejscu szukam albo textury z l Hivera go nie pokazują? Nie wiem już gdzie jest ten kompas Garreta, chyba sobie dam spokój z tym questem bo marnuje czas
Odpowiedz
#40
Na skałach nie ma krzyżyka. Trzeba z nich zejść do pomieszczenia z Ognistymi Jaszczurami. Jak wejdziesz do Obozu Piratów, to szukaj po lewo.
Odpowiedz
#41
Znalazłem jakiś krzyżyk przy pomniku beliara, ale są tam dwa ogniste jaszczury czy to ten krzyżyk z kompasem garreta ??

(11.08.2016, 13:47:56)Token napisał(a): Na skałach nie ma krzyżyka. Trzeba z nich zejść do pomieszczenia z Ognistymi Jaszczurami. Jak wejdziesz do Obozu Piratów, to szukaj po lewo.

Przecież zabicie tych jaszczurów jest niewykonalne w 2 rozdziale ;(
Odpowiedz
#42
Owszem, to tam. Wykonalne, ja to zrobiłem.
Odpowiedz
#43
(11.08.2016, 13:51:00)Token napisał(a): Owszem, to tam. Wykonalne, ja to zrobiłem.

Można wiedzieć jak bo gdy tam wskakuje to może 3 sekundy i mnie nie ma ? gram najemnikiem nie magiem
Odpowiedz
#44
Cóż, kwestia pomysłowości i umiejętności, nie pomogę ci w tym. Jak nie dajesz teraz rady, to wróć tam później.
Odpowiedz
#45
Przecież nie musisz robić tego zadania w drugim rozdziale.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości