Piraci
#46
Dobra trudno coś wymyśle
Najważniejsze że udało się znaleść to miejsce z kompasem
Dzięki za pomoc :)

O co chodzi z zadaniem urny garreta mam kilka w ekwipunku a u Gareta nie mam żadnej opcji dialogowej , co ciekawe wcześniej już mu oddałem jedną urne??
Odpowiedz
#47
(11.08.2016, 17:37:31)saturas napisał(a): O co chodzi z zadaniem urny garreta mam kilka w ekwipunku a u Gareta nie mam żadnej opcji dialogowej , co ciekawe wcześniej już mu oddałem jedną urne??

Widać jak czytasz dialogi niektóre to falsyfikaty
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#48
wiem o tym ale w ekwipunku mam 3 urny i 2 osobno wcześniej miałem ten dialog przed oddaniem Gregowi zadania na brzytwiaki. Garet dał mi 3000 za 3 urny ale postanowiłem wczytać i oddać mu jak znajdę wszystkie ale kiedy oddałem mu kompas to ta opcja z urnami u niego zniknęła jest tylko jakie wieść i handel???

Mówił coś o 9 urnach ? Ja oodałem mu na początku 3 by zobaczyć ile dostanę expa ale potem wczytałem save z przed oddania urn i już nie mogę mu oddać mimo że dopiero co przed wczytaniem mu oddałem
Odpowiedz
#49
(11.08.2016, 17:49:09)saturas napisał(a): Mówił coś o 9 urnach ? Ja oodałem mu na początku 3 by zobaczyć ile dostanę expa ale potem wczytałem save z przed oddania urn i już nie mogę mu oddać mimo że dopiero co przed wczytaniem mu oddałem

Mówił wyraźnie że na wyspie znajdują się 3 z 9 oryginałów. reszta to podróby
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#50
Witam, mam pytanie odnośnie zadania bandyci z wieży a dokładniej to chodzi o samą wieżę (te wyższą) a pytanie brzmi jak ją otworzyć ?
Odpowiedz
#51
Trzeba się tam górą dostać, druga wieża może być pomocna.
Odpowiedz
#52
Otwierasz jedną, przeskakujesz na drugą.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#53
Siemanko. Mam w grze następujący problem, a może być to mój błąd równie dobrze, spowodowany niewiedzą, pominięciem jakiegoś kluczowego zadania. Mianowicie rozchodzi się o to, że po przeszukaniu chaty Grega, nie pojawia się on tam gdzie się zawsze pojawiał, a fabuła Nocy Kruka stoi w miejscu.

Nie pojawił się też wcześniej, gdy załatwiałem Dextera i jego ludzi. Greg cały czas stoi na rozdrożu między farmami. Zrobiłem dla niego oczywiście wszystkie zadania(jaskinia goblinów i zakopane skarby).

Główkowałem trochę, ale nic nie wskórałem, dlatego zwracam się uprzejmie o pomoc. Czy zrobiłem coś nie tak?
Odpowiedz
#54
(23.08.2016, 01:42:07)kekszak napisał(a): Mianowicie rozchodzi się o to, że po przeszukaniu chaty Grega, nie pojawia się on tam gdzie się zawsze pojawiał
czasem oczywiste rzeczy pomija się... zabrałeś wszystkie fanty z jego chaty?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#55
(23.08.2016, 01:42:07)kekszak napisał(a): Nie pojawił się też wcześniej, gdy załatwiałem Dextera i jego ludzi.
Jeżeli wtedy miałeś błąd to po co dalej grałeś bez próby rozwiązania go?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#56
(23.08.2016, 05:27:03)Tituf napisał(a):
(23.08.2016, 01:42:07)kekszak napisał(a): Mianowicie rozchodzi się o to, że po przeszukaniu chaty Grega, nie pojawia się on tam gdzie się zawsze pojawiał
czasem oczywiste rzeczy pomija się... zabrałeś wszystkie fanty z jego chaty?

Ha, no nie wszystkie. Akurat skończyły mi się wytrychy i nie otworzyłem dwóch skrzyń. Czy to ma wpływ?


Cytat:Jeżeli wtedy miałeś błąd to po co dalej grałeś bez próby rozwiązania go?


Wiesz... nie miałem pewności czy to błąd. Gra działała cały czas dobrze, a dużo rozwiązań z Nocy Kruka zostało zmienionych, tak więc stwierdziłem, że twórcy Przeznaczenia nie chcą nas rozpuszczać za bardzo i wysyłać kapitana piratów do pomocy w walce z bandytami...
Odpowiedz
#57
(23.08.2016, 11:23:14)kekszak napisał(a): Ha, no nie wszystkie. Akurat skończyły mi się wytrychy i nie otworzyłem dwóch skrzyń. Czy to ma wpływ?
Tak ma to wpływ i zapewne dlatego ci się nie pojawił choć może to wina tego wcześniejszego buga. Otwórz te skrzynki to się dowiemy :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#58
musisz przeczytać dziennik Grega.
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#59
Cytat:Ha, no nie wszystkie. Akurat skończyły mi się wytrychy i nie otworzyłem dwóch skrzyń. Czy to ma wpływ?


Tu jest powód z pewnością!  Otwórz skrzynie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#60
Postanowiłem wrócić do obozu piratów i do tych skrzyń nieszczęsnych. Mam problem podobny do tego, który wystąpił u kolegi Jastrzębia na pierwszej stronie tego tematu. Aczkolwiek mnie nie uderzył żaden cieniostwór przy otwieraniu drzwi, a klucza nie mam w ekwipunku. Co zrobiłem źle?


Zbadałem sprawę problemu i odkryłem buga. Otóż wczytałem grę sprzed rozmowy z Francisem i jakimkolwiek kontaktem z chatą Grega. Przy pomocy konsoli dostałem się szybko do obozu piratów i zacząłem działać. Wziąłem klucz od gościa, otworzyłem chatę i podszedłem do zbugowanej skrzyni. Postać nie miała wyuczonego otwierania zamków i usłyszałem znajomy monolog "nie znam sie na otwieraniu zamków". Otworzyłem ekwipunek i klucza już nie było. Wcześniej skopiowałem sobie jego instancję ze słusznym przeczuciem. Gdy przywołałem brakujący klucz na właściwym zapisie gry, to mogłem bez problemu otworzyć skrzynię Grega, za pomocą wytrycha. Po otwarciu klucz zniknął.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości