Czarne Jastrzębie
Rengaru dla Czarnych Jastrzębi nie ma znaczenia, choć jeszcze się w grze pojawi questowo.
Co do Atilli. Klucz do kanałów Jastrząb uzyskuje bez jego udziału.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ale nie będę miał przypału, jeśli go wsadziłem? Tzn. quest nie jest aż taki ważny w fabule/dalszej grze?
Odpowiedz
jest bardzo ważny, ale skryptowo się to samo rozwiązuje na korzyść gracza, nawet jeśli się Rengaru wsadziło do więzienia
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam kolejny problem, wykonuje quest 'Haracz' dla Oskara i chyba zwaliłem. Od Meldor'a i Alrik'a wziąłem pieniądze, a od Bromor'a nie mogę, bo wybrałem dialog, że go pobiję. Pobiłem jego ochroniarzy, a Bromor'a później jak przestał mnie gonić. I jak go teraz obiłem to nie mam z nim żadnego dialogu, ani też z Oskarem, bo pieniędzy nie mogę oddać. Co teraz?
Odpowiedz
Cytat:Pobiłem jego ochroniarzy, a Bromor'a później jak przestał mnie gonić.


i tu jest twój błąd
pobiłeś obywatela gdy już nie był w fazie ataku na ciebie, czyli "zapomniał" o konflikcie

gdybyś pokonał wszystkich trzech sam od razu to Bromor by się nie obraził , spokorniał i akcja zakończyła się sukcesem.
Przeceniłeś swoje siły.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Proszę o jakiś trop na nowe miejsce pobytu Olafa. Tylko on mi został do znalezienia.
Odpowiedz
Pewnie poradziłeś już sobie, bo on kręci się tylko po porcie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam tutaj mała ciekawostke i w zasadzie pytanie

Odpowiedz
Wpakowywanie ich do więzienia nie ma żadnego sensu, gdy nie staramy się zostać Strażnikiem Miejskim.
Rozwój stosunków ze Złodziejami Czarnego Jastrzębia jest ściśle uwarunkowany zadaniami i rozwojem fabuły, czekaj na rozwój wypadków.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok to zrobie tak ze poprostu im wszystkim odpuszcze i wezme sobie od Atilli kasę :)

o której Gwidon - strażnik sędziego idzie coś zjeść ? czekałem cały wieczór i nic...
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
dzieki serdeczne. Już go zwiodłem mianowicie:
Jutro wykonam te zadanie jeszcze raz, ponieważ walcząc z (nie bedę spoilerował kim) troszkę sie zawiodłem na mieczu dwóręcznym z dmg 100 od harada... Moim poprzednim 1-ręcznym szybciej go pokonałem niż tym... odłożę sobie bronie 2H na późniejszy etap gry gdy dobije w nich mistrza. Póki co samymi tabliczkami mogę wbić wojownika w 1H więc chyba przekuje jakis 1H sobie
Odpowiedz
(16.01.2019, 23:41:41)quentin7 napisał(a): Spoiler
blee
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tak, totalnie zepsuta akcja. Tak się w to nie gra blee
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy postać "Radowit" możemy gdzieś znaleźć po końcowych wydarzeniach w Czarnych Jastrzębiach? Tituf albo Majes mówi nam że uciekł gdzieś do lasu - jakaś podpowiedź?  :>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości