Czarne Jastrzębie
(14.10.2021, 15:37:03)Tituf napisał(a): To ty dokładnie opisz co zrobiłeś, a my powiemy czy się zbugowało.

No po naklepaniu moe nic dalej nie mówił i tak to zostawiłem nie martwiłem się tym aż do teraz.
Odpowiedz
Jeżeli w międzyczasie dołączyłeś do gildii złodziei, to z tego co wiem nie ma dalej żadnych interakcji z Jastrzębiami, nie licząc oczywiście tych, które są ściśle powiązane z wątkiem GZ. Nie mniej nie wiem czy o to Ci chodzi, bo mało informacji podałeś. Z drugiej strony jeżeli piszesz, że już kończysz grę, to nie wiem o co innego mogłoby chodzić.
Odpowiedz
(14.10.2021, 16:03:25)Dota napisał(a): Jeżeli w międzyczasie dołączyłeś do gildii złodziei, to z tego co wiem nie ma dalej żadnych interakcji z Jastrzębiami, nie licząc oczywiście tych, które są ściśle powiązane z wątkiem GZ. Nie mniej nie wiem czy o to Ci chodzi, bo mało informacji podałeś. Z drugiej strony jeżeli piszesz, że już kończysz grę, to nie wiem o co innego mogłoby chodzić.

Tak, byłem już wtedy w gildii złodziei. To totalnie zamyka mi zadanie i nie da sie go usunąć kodami albo przywołać kogoś?
Odpowiedz
Wybierasz albo ścieżkę Gildii Złodziei albo Czarnych Jastrzębiów. Są to dwie alternatywne ścieżki. Wybierając jedną, zamykasz sobie możliwość podążenia tą drugą, tak samo jak z Gildiami Głównymi.
Odpowiedz
Przed dołączeniem do czarnych jastrzębi mogę odebrać od Attyli klucz do kanałów za nie wsypanie złodziei albo 500 sztuk złota już jako członek czarnych jastrzębi. Co jest lepsze? Czy jak wezmę te 500 sztuk złota to i tak będę mógł później dostać się do kanałów?
Odpowiedz
Jeżeli chcesz grać po stronie Czarnych Jastrzębi, to bierz 500 sztuk złota. Klucz do kanałów dostaniesz fabularnie w inny sposób.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości