Złodzieje
Nagur jest we więzieniu. Czyli już nigdy nie dostanę tego zadania?
Odpowiedz
(12.05.2021, 11:46:35)Hadar napisał(a): Nagur jest we więzieniu. Czyli już nigdy nie dostanę tego zadania?

Nie
Odpowiedz
Nie, bo żeby je otrzymać trzeba pozyskać jego zaufanie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czyli rozumiem, że moę te klejnoty sprzedać u dowolnego kupca?
Odpowiedz
Tak, możesz.
Odpowiedz
Pytanie w stylu czy to jeszcze do przejścia. Problem tyczy się Gwidona i Krwawych kielichów mam tylko wpis, że czasem bywa w tawernie. Ogólnie rozmowy z nim nie ma. Podejrzewam, że nie wybrałem opcji przekupstwa za pierwszym razem (pewnie nie miałem takiej kwoty mamony) i obecnie klucz od kufra jest już dla mnie niedostępny? Jest to jeszcze do odratowania czy 6 kielich już stracony?
Odpowiedz
Jeśli jest to zadanie od Cassii to warto podejść do Gwidona z butelką wina. Ponadto nie bardzo rozumiem czemu mówisz o przekupstwie Gwidona skoro jesteś Złodziejem. Złodziej nie ma tej możliwości.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ach no tak, czytałem o tym w wątku Jastrzębi, szukałem przez wyszukiwanie "Gwidon" i nie zwróciłem uwagi. Tak, zadanie jest od Cassii, czyli nie miałem opcji przekupstwa, bo szczerze mówiąc nie pamiętałem tego. Hmm mam ze 20 butelek wina ale on tylko mówi, że Sedzia nie ma czasu czy to pod domem czy w tawernie. No nic popróbuję jeszcze.
Odpowiedz
Ale czego ty od niego chcesz? Jesteś złodziejem. Wyczekujesz moment kiedy odchodzi i wchodzisz do domu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak, już mi się udało. Jakoś sobie ubzdurałem, że klucz ma Gwidon. Dopiero jak spotkałem przypadkiem Sędziego (nie wiem czemu pomyliłem go z Lariusem wydawało mi się, że to ta sama osoba)...... Już Kielichy mam. Dzięki, niepotrzebnie zamieszałem w temacie.
Odpowiedz
Hi im doing the mission from Uno (onars treasure)  & gritta isnt talking to me, does the mission continue in the mining valley?
Odpowiedz
No, you can finish this mission in the first chapter. Don't actually remember the mission with details. You have to give more information about what have you done so far. I believe you are doing the part with dress for Elena but can't recall anything more.
Odpowiedz
yes, elena is mad with me so she wont help.

my bad, i talked to thorben & figured it out, thx.
Odpowiedz
Mam pytanie. Kto ma klucz do pomieszczenia z misą magnata albo gdzie on w zamku dokładnie.
Odpowiedz
http://druzynaspolszczenia.pl/showthread...a#pid32061
od posta 82 czytaj
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości