Złodzieje
#31
Pewnie ominąłeś ten z obozem Dragomira, skoro wszystkie inne masz, możliwe też że ten przy jednym ze skarbów Grega
Odpowiedz
#32
Dota mam ten. Ten ze skarbem to na wyspie chyba był lub ten pierwszy z goblinami. Nie sprawdzałem jeszcze za obozem Dragomira to zaraz poszukam.
Odpowiedz
#33
Witam, chciałem się zapytać czy po wydaniu Rengaru jest sposób na dołączenie do złodziei, bo po zabiciu Atilli nie ma w nim klucza.
Odpowiedz
#34
Nie możesz nikogo wydać, żeby dołączyć do GZ, w innym wypadku możesz iść do CJ . Tak przynajmniej mi się wydaje.
Odpowiedz
#35
Em. Ja wydałem Rengaru. I byłem złodziejem.
Odpowiedz
#36
(29.07.2016, 11:40:12)Dinozaur7 napisał(a): Em. Ja wydałem Rengaru. I byłem złodziejem.

W wersji Klub.
Odpowiedz
#37
Cytat:Witam, chciałem się zapytać czy po wydaniu Rengaru jest sposób na dołączenie do złodziei, bo po zabiciu Atilli nie ma w nim klucza.

bo NPC nie ma klucza przy sobie
tworzy się on w pewnej opcji dialogowej z Atillą

nie da się iść na skróty, zabić go bez wszystkich dialogów i zdobyć klucz
zapomnijcie o G2 NK w końcu raz na zawsze - tu skrypty przebudowane są na każdym kroku
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#38
Cholera jasna jestem 3h po zabiciu Atilli Smutny. A co do dialogów to wykorzystałem chyba wszystkie ale może cos poplątałem  Hmm
Odpowiedz
#39
Da się zdobyć klucz jakoś inaczej niż w dialogu z atillą ?
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#40
//Jestem tu po to, żeby ci wyjaśnić kilka spraw. A potem cię zabiję.

/+*
Cytat:Da się zdobyć klucz jakoś inaczej niż w dialogu z atillą ?

oczywiście, tylko że nie zostaniesz już Złodziejem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#41
Najlepiej pomóc wszystkim trzem jak chcemy dołączyć do złodziei. Wtedy Atilla daje nam klucz bez walki, a np. Ramirez uczy nas za pół ceny.
Odpowiedz
#42
ej to jak to wkoncu jest da się zostać złodziejem jak się któregoś wsadzi ?
Odpowiedz
#43
(29.07.2016, 22:22:39)Beathrax napisał(a): ej to jak to wkoncu jest da się zostać złodziejem jak się któregoś wsadzi ?

Tak. Ale wybór jest między Czarnymi Jastrzębiami i Złodziejami. Nie da się być w obu gildiach na raz.
Odpowiedz
#44
Tutaj jest tak samo jak w podstawce, więc sobie sam odpowiedz.
Odpowiedz
#45
(29.07.2016, 22:23:55)Dota napisał(a):
(29.07.2016, 22:22:39)Beathrax napisał(a): ej to jak to wkoncu jest da się zostać złodziejem jak się któregoś wsadzi ?

Tak. Ale wybór jest między Czarnymi Jastrzębiami i Złodziejami. Nie da się być w obu gildiach na raz.

wsypałem nagura atilla nie miał przy sobie klucza
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości