Rozwój postaci - balans
Nie mówiąc już o potężnym przypływie gotówki za trofea, a ta z kolei będzie potrzebna na mikstury many i na składniki do ich wytwarzania. OK
Odpowiedz
Czyli inwestować we wszystko co się da?
Odpowiedz
Oczywiście.
To w końcu 600 zadań różnego typu wymagających wszelkiego rodzaju umiejętności.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przeszukałem praktycznie całą wyspę i mam 20 rdestów polnych, do wytworzenia nawet najsłabszej mikstury jest potrzebna 1 sztuka, w Jarkendarze, DP, GD rozumiem, że tych rdestów jest nawalone na grubości, czy raczej słabo z tym??? Inaczej mag ma przesrane z maną i zostaje skupowanie eliksirów.
Odpowiedz
Słabo szukasz. Ja mam 18h na liczniku i mam ich 34, ale to już kwestia ogrania i zbierania ich po raz tysięczny. Jeśli NAPRAWDĘ Język nie możesz już znaleźć odpal sobie mapę w guglach.
Odpowiedz
Ja grając magiem nie miałem żadnych problemów z maną. Jak grasz dokładnie to pieniędzy będzie tyle, że raczej nie powinieneś narzekać na jej braki.
Odpowiedz
Panowie na jakim poziomie najlepiej udać się do doliny przodków? obecnie mam 11 i nie wiem czy robić dalej zadania czy już wbijać do DP
Odpowiedz
(15.04.2018, 19:12:36)szymon65 napisał(a): Panowie na jakim poziomie najlepiej udać się do doliny przodków? obecnie mam 11 i nie wiem czy robić dalej zadania czy już wbijać do DP
Możesz wbijać, DP to nie jest droga w jedną stronę, są tam łatwiejsze jak i trudniejsze zadania. :)
Odpowiedz
Kiedy byś nie wszedł to będzie dobrze. W pierwszym rozdziale i tak będziesz musiał lawirować między bestiami bo większości z nich nie będziesz w stanie wybić (niektórzy czyszczą wszystkie zeny już w R1 ale dla mnie to już trochę męczarnia).
Odpowiedz
Od razu zapytam: czy gdy zacząłem grę, to warto zabić te dziki, wilki itp. koło Khorinis, w lasu co się idzie z Bartokiem, koło Latarni i w stronę farmy Onar'a tylko z umiejętnością garbowania skór? Chciałbym zapytać, czy nie będę później żałował, że będę potrzebował kły pazury itp, a według mnie przecież zawsze dodatkowy exp na początku jest legit.
Odpowiedz
Bedzie git, nie musisz liczyć kazdej sztuki zlota i kazdego punktu doświadczenia.
Odpowiedz
Jaka jest szansa zarażenia wścieklizną? Bardziej mi chodzi o fakt, że gdy nawet nie dosięgnie mnie ugryzienie przez zarażonego wilka, kretoszczura itp. to za którymś razem mnie nie ukąsi i jestem chory. Czy to jest liczone jakoś procentowo?
I czy jeśli już się zarażę tą wścieklizną, lecz szybko ją uleczę, to nic mi nie będzie? Bo później wyskakuje mi quest o wyleczenie i nie wiem, czy nie warto się dać choć raz ukąsić i mieć dodatkowy bonus, o ile taki jest (albo exp) Język.
Odpowiedz
Lepiej dać się dziabnąć i zrobić ten exp. Taka moja rada :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(29.04.2018, 18:47:58)RoQus napisał(a): Czy to jest liczone jakoś procentowo?
nie wchodząc w szczegóły skryptu - randomowo z elementem procentowym

(29.04.2018, 18:47:58)RoQus napisał(a): I czy jeśli już się zarażę tą wścieklizną, lecz szybko ją uleczę, to nic mi nie będzie?
szybko, to pojęcie względne do momentu wykonania zadania z tym związanego
(29.04.2018, 18:47:58)RoQus napisał(a): Bo później wyskakuje mi quest o wyleczenie i nie wiem, czy nie warto się dać choć raz ukąsić i mieć dodatkowy bonus, o ile taki jest (albo exp)
każde ryzyko w tej grze jest w jakiś sposób opłacalne
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tylko nie zwlekaj zbytnio z wyleczeniem, bo choroby mają to do siebie, że nieleczone mogą prowadzić do komplikacji zdrowotnych... :>
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości