Rozwój postaci - balans
#76
A czy da radę przejść grę głownie z łukiem wspomagając się mieczem jednoręcznym pod zręczność, po prostu planuje grać postacią głównie pod zręczność, bo wiem, że w gothic 2 noc kruka ta postać była over power i do żadnego smoka nie potrzebowałem demona w przeciwieństwie do wojownika z ciężką bronią dwuręczną.
Odpowiedz
#77
Tak. Ja tak gram. Chyba mogę zdradzić, że aktualnie mam 200 zręczności (bazowej), a jak się opatulę w itemy dające siłę do wyciągam jej 150.
Odpowiedz
#78
mieczem było tak samo na tych golemach , DOTA widzę że nie panujesz nad nerwami , z tymi jajami i wgl , gra jest zbalansowana  taki sposób aby iść wojownikiem wspomagającym się magią , zrobili to jeszcze mocniej niż było w global modzie także mroczny wojownik lub najemnik/paladyn ze zwojami . Już gdzieś podkreślałem ale powiem jeszcze raz przeszedłem returninga na rzeźniku i zwykłego G1 mając 0 śmierci na koncie nie używając bugów itd. Przeznaczenie dało by się przejść pod zręczność ale to jak jechać z Krakowa do Warszawy przez Gdańsk. Grając pod zręczność nie możesz zakładać pancerzy , nie możesz zabić 1/10 wszystkich istniejących mobów. A dodane bajery typu strzały do ognistego łuku się nie opłacają bo kosztują więcej niż to wszytko warte a przecież trzeba oszczędzać na miksutry siły ;p  Nie będe mówił czy na dłuższą mete warto zagrać czy nie , ale jeśli chcecie grać w przeznaczenie najlepiej idźcie do mrocznych.
Odpowiedz
#79
Słaby gracz zawsze zostanie słabym graczem.
Jakoś dota świetnie sobie radził grając pod zręczność.
Adrian wymówki kiepskiego gracza... Widocznie nie poradziłeś sobie emocjonalnie, jak i umysłowo nad rozplanowaniem postaci. To, że ty nie potrafisz logicznie rozdzielić PN, nie oznacza, że wszyscy tak będą mieć.
Powtórzę co było mówione. Nie można przejść Przeznaczenia inwestując WYŁĄCZNIE w jeden atrybut, a resztę olać. Możesz zakończyć grę, ale nie Przeznaczenie.
Poza tym, skoro takie problemy sprawia ci zwykły golem, to dobrze zostało uczynione, że wyleciałeś z areny i klubu.
Nie miałeś najmniejszych szans na pozytywne zakończenie gry.
Jestem skłonny nawet stwierdzić, że dla ciebie najlepszą grą będzie taka która ma samouczek przez całą grę. Sam sobie nie poradzisz. Muszą cie trzymać za rączkę, a najmniejszy problem spowoduje, że będziesz obwiniać tfurcuf, że zepsuli grę, bo TY nie potrafisz rozwiązać problemu. Jak to jest w tym przypadku.
Jakość gry zależy od jakości myślenia gracza. Idziesz na latwizne, to cierp i licz się z konsekwencjami.
Odpowiedz
#80
Przecież Wiśnia wysłał filmik gdzie bije rapierem tego samego Golema co ty biłeś łukiem  i go zabija spokojnie.
Odpowiedz
#81
Dajcie sobie spokój nawet jakbyście wtłókli do łba że da się, to on i tak to wyrzuci i będzie pisał swoje, niektórzy ludzie aż tak nie potrafią się przyznać do błędu że idą śle w swoje i nie obchodzą i żadne argumenty oraz dowody.
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#82
po pierwsze to innego golema , po drugie to aż mi się nie chce was czytać , patrząc na to czuje się jakby bezdomny opowiadał mi jak się zarabia miliony
Odpowiedz
#83
ten sam typ golema tylko inne miejsce -.-
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#84
(07.07.2016, 20:33:42)Adrian napisał(a): po pierwsze to innego golema , po drugie to aż mi się nie chce was czytać , patrząc na to czuje się jakby bezdomny opowiadał mi jak się zarabia miliony
Wcale kurwa nie tego golema. Weź wypierdalaj, bo przeszedłem całego moda grając pod zręczność. Przestań opowiadać takie bzdury przyszłym graczom, bo to są jawne kłamstwa po prostu, to co Ty pierdolisz.
Odpowiedz
#85
Dota spokojnie, szkoda nerwów na niego nic z tym nie zrobisz uparciuch i tyle
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#86
W modzie Przeznaczenie najłatwiej gra się łucznikiem, wystarczy zachować odpowiedni dystans. problemy zaczynają się przy dużych grupach ale od czego są zwoje ;) mam dla ciebie nawet poradnik wystarczy że będziesz postępować według moich porad i zostaniesz drugim Legolasem. Zaczynajmy:
1. Musisz mieć łuk.
2. BARDZO WAŻNE WIĘC NAPISZE DUŻYMI LITERAMI. MUSISZ ZAŁOŻYĆ ŁUK(będziesz wiedział że jest założony gdy pojawi się na plecach beziego )
3. Musisz posiadać strzały, najlepiej kupić je u handlarza.
4. Teraz szukasz orka albo innego stwora, gdy znajdziesz bestie to szukasz wzniesienia ważne by potwór tam się nie dostał.
5. Za pomocą odpowiedniego klawisza(klawisz odpowiedzialny za skok) wchodzisz na wzniesienie.
6. Teraz za pomocą odpowiedniego klawisza wyciągasz broń.
7. Teraz ta trudna cześć musisz obrócić kamerę w stronę wroga (użyj do tego myszki! )i bohater sam wyceluje i będzie gotowy do oddania strzału.
8. Uff spociłeś się? teraz najgorsze musisz naciskać klawisz ataku aż poczwara polegnie.
Obrażenia od łuku zależą od poziomu twojej umiejętności walki tą arcytrudna bronią, oraz od twojej zreszcznosci i posiadanego łuku.
Teraz jesteś hardkorowym graczem gothica, elitarnym wojownikiem grzmiącego kija, mistrzem myśli strategicznej. GRATULUJEpilog!!
Odpowiedz
#87
(08.07.2016, 01:56:24)desti2 napisał(a): W modzie Przeznaczenie najłatwiej gra się łucznikiem, wystarczy zachować odpowiedni dystans. problemy zaczynają się przy dużych grupach ale od czego są zwoje ;) mam dla ciebie nawet poradnik wystarczy że będziesz postępować według moich porad i zostaniesz drugim Legolasem. Zaczynajmy:
1. Musisz mieć łuk.
2. BARDZO WAŻNE WIĘC NAPISZE DUŻYMI LITERAMI. MUSISZ ZAŁOŻYĆ ŁUK(będziesz wiedział że jest założony gdy pojawi się na plecach beziego )
3. Musisz posiadać strzały, najlepiej kupić je u handlarza.
4. Teraz szukasz orka albo innego stwora, gdy znajdziesz bestie to szukasz wzniesienia ważne by potwór tam się nie dostał.
5. Za pomocą odpowiedniego klawisza(klawisz odpowiedzialny za skok) wchodzisz na wzniesienie.
6. Teraz za pomocą odpowiedniego klawisza wyciągasz broń.
7. Teraz ta trudna cześć musisz obrócić kamerę w stronę wroga (użyj do tego myszki! )i bohater sam wyceluje i będzie gotowy do oddania strzału.
8. Uff spociłeś się? teraz najgorsze musisz naciskać klawisz ataku aż poczwara polegnie.
Obrażenia od łuku zależą od poziomu twojej umiejętności walki tą arcytrudna bronią, oraz od twojej zreszcznosci i posiadanego łuku.
Teraz jesteś hardkorowym graczem gothica, elitarnym wojownikiem grzmiącego kija, mistrzem myśli strategicznej. GRATULUJEpilog!!

Hahahahaha rozjebałeś mi system tym Poradnikiem dla " Hardcorowych graczy " :D
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#88
(08.07.2016, 01:56:24)desti2 napisał(a): W modzie Przeznaczenie najłatwiej gra się łucznikiem, wystarczy zachować odpowiedni dystans. problemy zaczynają się przy dużych grupach ale od czego są zwoje ;) mam dla ciebie nawet poradnik wystarczy że będziesz postępować według moich porad i zostaniesz drugim Legolasem. Zaczynajmy:
1. Musisz mieć łuk.
2. BARDZO WAŻNE WIĘC NAPISZE DUŻYMI LITERAMI.  MUSISZ ZAŁOŻYĆ ŁUK(będziesz wiedział że jest założony gdy pojawi się na plecach beziego )
3. Musisz posiadać strzały, najlepiej kupić je u handlarza.
4. Teraz szukasz orka albo innego stwora, gdy znajdziesz bestie to szukasz wzniesienia ważne by potwór tam się nie dostał.
5. Za pomocą odpowiedniego klawisza(klawisz odpowiedzialny za skok) wchodzisz na wzniesienie.
6. Teraz za pomocą odpowiedniego klawisza wyciągasz broń.
7. Teraz ta trudna cześć musisz obrócić kamerę w stronę wroga (użyj do tego myszki! )i bohater sam wyceluje i będzie gotowy do oddania strzału.
8. Uff spociłeś się? teraz najgorsze musisz naciskać klawisz ataku aż poczwara polegnie.
Obrażenia od łuku zależą od poziomu twojej umiejętności walki tą arcytrudna bronią, oraz od twojej zreszcznosci i posiadanego łuku.
Teraz jesteś hardkorowym graczem gothica, elitarnym wojownikiem grzmiącego kija, mistrzem myśli strategicznej. GRATULUJEpilog!!
Świetny poradnik :brawo: podczas gry napewno z niego skorzystam ;)
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#89
A ja odradzam. Ilość sytuacji, w której użyłem buga pod tytułem, że wyłażę na skałę i napierdzielam z broni dystansowej do mobów, które nie umieją się do mnie dostać, można zliczyć na palcach jednej łapy. Oczywiście możecie mi nie wierzyć, ale tak na prawdę było.
Odpowiedz
#90
Tak samo można pobawić się w myśliwego : Wskakujemy na gałąź drzewa i strzelamy do wargów w mrocznym lesie Miś
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości