Rozwój postaci - balans
Cytat:Wiwir
O ile dobrze pamiętam to trzeba mięć wyuczone skradanie . Ale mogę się mylić .

I teraz przyznać się kto używa uczciwie skradania się a kto biega w lewo i prawo  Troll
Odpowiedz
Nie wiedziałem nawet, że bieganie prawo-lewo działa. Ja zawsze skakałem xD
Odpowiedz
Ja kiedyś tam, to chodziłem tyłem  Troll 
Jak widać każdy miał swój sposób na naginanie Gothica.
Odpowiedz
(23.12.2022, 20:00:12)Erwin napisał(a):
(23.12.2022, 09:18:50)Urudin napisał(a): Z innej beczki, czy w poprzednich częściach przeznaczenia jest stwierdzone u kogo zatrudniliśmy się jako czeladnik? 

W Epilogu Bezimienny do Bospera zwraca się "Witaj Mistrzu".

(23.12.2022, 09:18:50)Urudin napisał(a): I który mistrz jest najlepszym uzupełnieniem? Kiedyś myślałem żeby brać Harada, bo pasowało mi kucie/posiadanie większej ilości specjalnych mieczy, ale teraz zastanawiam się nad sensem kucia broni u niego i noszenia jej zamiast tej specjalnej mrocznego wojownika. Z drugiej strony Harad mi średnio pasuje, Constantino chyba też, no i mechanicznie chyba u niego nie było żadnych profitów?

Constantino standardowo skupuje grzyby i ponadto skrzydła, żądła i takie tam.
Ja zawsze idę do Bospera, bo można sobie "wykuć" bardzo dobre unikalne łuki i kusze, a taka broń się zawsze przydaje.
Jak grałem pod zręczność, to kułem bronie białe od Carla, a jak pod siłę topory od Benneta.
Zawsze sobie zostawiam kilka skór cieniostwora i warga, które są potzrebne do questa, a reszta skór idzie na skup. Kasy nie brakuje. Zwierzaki zawsze się znajdą.

Jako że wyprzedziłem trochę dziewczynę w rozgrywce to będę się przymierzał do przechodzenia Przeznaczenia Magiem Ognia aż mnie nie nadgoni. Pasuje mi do tej ścieżki Constantino, tylko jaki jest sens dołączać do niego skoro skupuje on grzyby dające manę? Czy tak czy siak Bosper nie będzie po prostu lepszym wyjściem?
Odpowiedz
On w Przeznaczeniu skupuje też poza grzybami jakieś inne pierdoły. Nie pamiętam już dokładnie.
Odpowiedz
Skupuje całkiem sporo - skrzydła, żądła, żuwaczki polnych bestii i pełzaczy, język ognistego jaszczura, kość goblina i szkieletu, róg cieniostwora i smoczego zębacza.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Grzybów mu nie sprzedawaj żadnych tylko inne trofea te które wymienił Tituf. Constantino daje lepiej zarobić niż Bosper.
Odpowiedz
Jeszcze tak dla pewności, jak zmieni swoją lokalizację w wyniku linii zadań z kultem to już nie będzie można sprzedawać więcej rzeczy i nie pojawi się taka możliwość u zastępcy? ;)
Odpowiedz
Niestety nie. Constantino przepada i nie ma dla niego alternatywy.
Odpowiedz
Z tego co gdzieś tu czytałem, to podobno ludzie piszą, że u niego najlepsze zarobki są, więc można powiedzieć, że to rekompensuje jego pojawiającą się z czasem niechęć do współpracy. Zresztą na tym etapie gry w Przeznaczeniu ma się już i tak miliardy złota i nie ma co z nim zrobić, więc szczerze nie ma to większego znaczenia imo.
Odpowiedz
Przecież złoto można konwertować na HP w kapliczce Innosa, im więcej tym lepiej :D

Z innej beczki, które mikstury trwałe się bierze na magu ognia? Zamierzałem grać magiem ognia głównie pod czarowanie i moją koncepcją była albo wszystko w manę, albo mana + 10-15 mikstur na zręczność w celu lepszego początku ze względu na kradzieże i ewentualne używanie broni pod zręczność do pojedynków.
I ta specjalna runa uzyskiwana ze szponu u MO, czy ona również blokuje dostęp do młodszego brata?
Odpowiedz
tu masz Urudin kopalnię wiedzy o postaci Maga Ognia przedstawioną w dosyć ciekawy sposób przez Michała - http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=261
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(26.02.2023, 13:47:43)Urudin napisał(a): Przecież złoto można konwertować na HP w kapliczce Innosa, im więcej tym lepiej :D

A to nie było jakoś tak, że po władowaniu odpowiednio dużej ilości złota w te kapliczki, to przestawały one cokolwiek dawać?

(26.02.2023, 13:47:43)Urudin napisał(a): I ta specjalna runa uzyskiwana ze szponu u MO, czy ona również blokuje dostęp do młodszego brata?

Jajców se uciąć nie dam, ale raczej tak.
Odpowiedz
(26.02.2023, 14:48:29)Tituf napisał(a): tu masz Urudin kopalnię wiedzy o postaci Maga Ognia przedstawioną w dosyć ciekawy sposób przez Michała - http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=261
Wolę się nie sugerować pełnymi rozgrywkami innych graczy żeby sobie nie spoilować tego co się dzieje/nie kierunkować rozwoju postaci "bo coś przeczytałem". Do tej pory na Mrocznym Wojowniku sprawdzało się to widowiskowo i liczę teraz na powtórkę


(26.02.2023, 16:35:17)Dota napisał(a): A to nie było jakoś tak, że po władowaniu odpowiednio dużej ilości złota w te kapliczki, to przestawały one cokolwiek dawać?

Póki co według licznika który zacząłem prowadzić władowałem w to około 69 modlitw (+/- jakaś liczba - myślę że czegoś mogłem nie dopisać lub dopisać przez przypadek za dużo) po 500 w celu uzyskania HP i nie przestało mi go dawać.
Odpowiedz
(26.02.2023, 18:49:24)Urudin napisał(a): Póki co według licznika który zacząłem prowadzić władowałem w to około 69 modlitw (+/- jakaś liczba - myślę że czegoś mogłem nie dopisać lub dopisać przez przypadek za dużo) po 500 w celu uzyskania HP i nie przestało mi go dawać.

To nie wiem co mi się ujebało, że po pewnej ilości datków nic to już nie daje. Obstawiam, że mogłem tak uznać po tym jak przestaje dawać siłę/zręczność/manę, bo to hp dużo już niewiele zmienia, więc tak jakby nic nie dawało. Tak zgaduję. xd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości