Rozwój postaci - balans
#46
Łucznik się chyba wziął z Returninga xD tam sporo dmg robiło ale wracając do Przeznaczenia ja też grałem Myśliwym i chciałem iść pod zręczność ale finalnie poszedłem w siłę i bronie 2h i nie miałem problemów , łuk jakiś tam nosiłem zręczności tyle żeby okradać się jakoś wbiło z bonusów , jedzenia i wspieranie pasem i amuletem + pierścienie więc nie ma problemu są jeszcze mikstury akrobatyki co Ci daje spory bust żeby porobić te uber wymagające zadania. Ale podobnie mi się wydaje że pod zręczność da radę grać , fakt może najlepszego armora nie będzie ale i tak da radę grać dobry miecz na zręczność , czasem z łuku pomoc i nie ma problemu.
Odpowiedz
#47
(12.06.2016, 14:07:40)Memorius napisał(a): Nie dajesz rady pokonać kamiennego golema? To go omiń.
Tsa, grając magiem wody w globalu omijałem golemy szerokim łukiem.
Ale tam było łatwiej bo miałem pierścień szybkości
Tutaj po prostu pójdą w ruch mikstury hehe.
Constantino dobrze płaci :>
Odpowiedz
#48
A przy powiedzmy 50 zręczności okradnę większość obywateli? Chodzi mi o miarę. Tak mniej więcej.
Odpowiedz
#49
no aż tak dokładnie nie pamietam a sprawdzanie tego skryptach jest czasochłonne
ogólnie w samym mieście kradzież dla starych NPC  z G2 NK jest zbliżona lub taka sama jak w G2 NK w około 70 %
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
50 to jest chyba poziom wymagany do zadania z Joe... więc źle nie jest
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#51
Nie ten strażnik wymaga więcej Tituf :/
Czemu akurat ON musi wymagać najwięcej :>
Odpowiedz
#52
czyli 60... ale to i tak nie największy kozak do okradzenia
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#53
Vatras? Język
Odpowiedz
#54
nie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#55
Vatras ma na pewno 90+, bo ja go nie mogę okraść. xp
Odpowiedz
#56
znajcie moją chamską dobroć xD co do Vatrasa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#57
A nagroda chociaż godziwa za takie starania?  Język
Odpowiedz
#58
to kradzież questowa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#59
Dla ludzi których Adrian mógł zniechęcić do grania pod zręczność oto filmik jak pokonuję bagiennego golema Rapierem :) statystyki siły i zręczności różnią się góra 5 punktami od tych w momencie wejścia do jarkendaru jak widać trwało to nie cała minutę a nie 4-5 godzin

https://www.youtube.com/watch?v=Io2gEUjToHM

(21.06.2016, 15:58:40)johny sinsghj napisał(a): Ale tego latwiej jest zabic, bo jest o wiele slabszy od kamiennego golema..

Pokazałem dokładnie tego samego co Adrian na filmiku więc nie wiem w czym rzecz po za tym kamiennych golemów też pokonałem z młotem w ręku ze spokojem
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#60
Czy to normalne, że nie odzyskałem wszystkich punktów zdrowia po wyleczeniu z wścieklizny?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości