Uwagi do funkcjonowania Forum
Chodziło mi o osobny temat w stylu - Przydatne mini patche, czy coś takiego.
Teraz te wszystkie pliki i podpowiedzi są rozrzucone w 3, czy 4 tematach.

Najdą mnie chęci, to przejrzę dokładnie wszystkie te wątki i wynotuje posty, które będą zawierały coś pożytecznego i wtedy zgłoszę. o które rzeczy mi chodzi.
Odpowiedz
Ponieważ N1kX rozpoczął tłumaczenie Przebudzenia, a Erwin rozgrywkę moda - tym samym grupa Destiny Team wznowiła oficjalnie swoją działalność. Erwin - dostałeś dostęp do działu niejawnego ekipy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czekamy na inne osoby chętne powrócić do Destiny Team lub dołączyć po raz pierwszy. Mamy jednak jeszcze coś do zrobienia... Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wrzuciłem wczoraj wątek o modzie pt. "Na pohybel", jednak dziś przy próbie aktualizacji strony pokazuje mi wyłącznie informację, iż wątek rzekomo nie istnieje. Wyszukiwarka również nie wskazuje żadnego wyniku. Coś Wam się zbugowało na forum czy celowo usuwacie cudze modyfikacje?
Odpowiedz
Mod został usunięty, ponieważ Forum zawiera i promuje tylko autorskie modyfikacje i twórczość DS, DT i MIT.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(07.05.2022, 13:23:39)Tituf napisał(a): Mod został usunięty, ponieważ Forum zawiera i promuje tylko autorskie modyfikacje i twórczość DS, DT i MIT.
No cóż  -uważam że to niezbyt dobra polityka . Swego czasu za zgodą pozwoliliście na publikację innych modów 
(moje  autotranslae ) Publikacja innych autorów może troszkę by rozruszała forum - ale to tylko moja uwaga .
Odpowiedz
Cytat:Opłaciliśmy koszt utrzymania forum na dotychczasowych zasadach i mamy przedłużenie na kolejny rok.

Niestety koszty bardo wzrosły. Jeżeli ta tendencja utrzyma się w roku przyszłym będziemy być może zmuszeni prosić o pomoc finansową na kolejne opłaty Użytkowników Forum.


tak napisałem w roku 2022 i w 2023 i 2024 (bo jest wszystko opłacone) nie prosiliśmy o wsparcie.
Jednak to wszystko bardzo drożeje, a Admini nie są milionerami.
Gdzieś na jesieni chyba poprosimy o wsparcie finansowe, bo koszt jest już ogólnie spory. Oczywiście nie chodzi tu o jakieś gigantyczne sumy. Koszt utrzymania forum w ramach roku rozliczeniowego 2024 wyniósł łącznie (hosting i domena) 625 PLN
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak jak pisałem już kilka lat wstecz to z mojej strony nie będzie problemu ale tak nawiasem mówiąc to nie zdawałem sobie sprawy że utrzymanie forum może być takie drogie, spodziewałem się kwot rzędu 200-300zl. Choć faktycznie te forum działa bardzo sprawnie i nie ma irytujących reklam i to pewnie ma swoją cenę.
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% - forum działa sprawnie i przy ogromie pracy włożonej przez Was w tworzenie modyfikacji nie czuł bym się uczciwie wiedząc, że ktoś robiący to dla innych graczy (w tym mnie) musi jeszcze płacić za utrzymanie forum :) dawajcie znać, gdy będzie trzeba dorzucić cegiełkę.
Odpowiedz
Proponuję dodanie spacji po napisie: "Liczba postów:"

Bo obecnie jest przykładowo tak: "Liczba postów:2.902"
Odpowiedz
Tak.
Raz na zawsze - od dnia dzisiejszego wszystkie tematy zakładane przez Użytkowników, a dotyczące supportu technicznego, fabularnego itp modyfikacji do Gothic, których autorami nie jest DT, MIT lub nie były tłumaczone przez Drużynę Spolszczenia, będą od razu kasowane.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości