Uwagi do funkcjonowania Forum
Jak zapewne wszyscy zauważyli zaszły zmiany. Pojawiła się honorowa grupa VIP z kolorem Destiny Team, gdzie znaleźli się ci wszyscy, którzy mieli istotny wpływ na kształt G2 Sagi Destiny na przestrzeni czasu jej tworzenia i byli członkami DT.

Tak, DESTINY TEAM został formalnie rozwiązany i zakończył działalność modderską. Ja i Tituf, jako członkowie - założyciele będziemy nadal pilnować pewnych spraw formalno-prawnych, jednak ta opcja KONIEC, która pojawiła się w "Imperium Popiołów", to już tym razem naprawdę KONIEC. Każdy z nas skupi się teraz na nowych sprawach i wyzwaniach.

Utworzona została grupa Tłumacz, gdzie znajduje się N1kX, bo nadal trwają prace nad wersjami rosyjskimi, ale strona polska nie bierze już na siebie bezpośredniej odpowiedzialności za support tych działań.

Wypada mi tylko podziękować za te lata wspólnie spędzone i ten trud włożony w realizację największego w historii polskiego moddingu projektu związanego z Gothic 2. Podziękować nie tylko ekipie, jaka działała przez te pięć lat w różnych składach i konfiguracjach, ale także oczywiście graczom i wszystkim tym, którzy nas w taki czy inny sposób wspierali.
Piwko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Właśnie zlikwidowany został słynny "dział niejawny" czyli roboczy DT. Część tematów została zlikwidowana całkowicie, część przeniesiona do Archiwum Forum w Dziale Administracyjnym. Kilka tematów zostało odtajnionych i przeniesionych do innych działów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(23.06.2020, 12:53:27)Memorius napisał(a): Jak zapewne wszyscy zauważyli zaszły zmiany. Pojawiła się honorowa grupa VIP z kolorem Destiny Team, gdzie znaleźli się ci wszyscy, którzy mieli istotny wpływ na kształt G2 Sagi Destiny na przestrzeni czasu jej tworzenia i byli członkami DT.

Tak, DESTINY TEAM został formalnie rozwiązany i zakończył działalność modderską. Ja i Tituf, jako członkowie - założyciele będziemy nadal pilnować pewnych spraw formalno-prawnych, jednak ta opcja KONIEC, która pojawiła się w "Imperium Popiołów", to już tym razem naprawdę KONIEC. Każdy z nas skupi się teraz na nowych sprawach i wyzwaniach.

Utworzona została grupa Tłumacz, gdzie znajduje się N1kX, bo nadal trwają prace nad wersjami rosyjskimi, ale strona polska nie bierze już na siebie bezpośredniej odpowiedzialności za support tych działań.

Wypada mi tylko podziękować za te lata wspólnie spędzone i ten trud włożony w realizację największego w historii polskiego moddingu projektu związanego z Gothic 2. Podziękować nie tylko ekipie, jaka działała przez te pięć lat w różnych składach i konfiguracjach, ale także oczywiście graczom i wszystkim tym, którzy nas w taki czy inny sposób wspierali.
Piwko

W imieniu wszystkich graczy  STOKROTNE PODZIĘKOWANIA
Odpowiedz
Zwracam się do wszystkich nowych użytkowników,a tych ostatnio się tu sporo pojawiło.
Proszę umieszczać posty we właściwych tematach,a nie w tych, które akurat ostatnio były wykorzystywane.
Administracja do tej pory cierpliwie te posty przenosiła do stosownych tematów i nadal będziemy to robić, ale od teraz KAŻDY post umieszczony w niewłaściwym temacie będzie karany ostrzeżeniami zgodnie z Regulaminem i bez uprzedzenia.
Jeszcze raz też przypominam, ze nie życzę sobie niepokojenia mnie na priv w sprawach dotyczących Sagi Destiny. Do zadawania pytań służy Forum. Kto się nie zastosuje zostanie po prostu wyrzucony z usunięciem konta.
Opcja tłumaczenia "bo ja nie wiedziałem" nie będzie brana pod uwagę. Teraz już wiecie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Opłaciliśmy koszt utrzymania forum na dotychczasowych zasadach i mamy przedłużenie na kolejny rok.
Niestety koszty bardo wzrosły. Jeżeli ta tendencja utrzyma się w roku przyszłym będziemy być może zmuszeni prosić o pomoc finansową na kolejne opłaty Użytkowników Forum.

Druga informacja, chyba znacznie ważniejsza, to reaktywacja od 1 lutego DESTINY TEAM.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(27.01.2022, 16:09:23)Memorius napisał(a): Opłaciliśmy koszt utrzymania forum na dotychczasowych zasadach i mamy przedłużenie na kolejny rok.
Niestety koszty bardo wzrosły. Jeżeli ta tendencja utrzyma się w roku przyszłym będziemy być może zmuszeni prosić o pomoc finansową na kolejne opłaty Użytkowników Forum.

Druga informacja, chyba znacznie ważniejsza, to reaktywacja od 1 lutego DESTINY TEAM.

Mniemam że reaktywacja wiąże się z jakimś projektem -możecie uchylić rąbka tajemnicy ??
Na jakiegoś browara można coś dorzucić !!!
Odpowiedz
(27.01.2022, 16:34:03)Wiwir napisał(a): Mniemam że reaktywacja wiąże się z jakimś projektem -możecie uchylić rąbka tajemnicy ??
Będziemy pisać solucje naszych modyfikacji, a na pierwszy ogień pójdzie Przeznaczenie. luz2
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Są także pewne powody formalno-prawne. Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(27.01.2022, 16:09:23)Memorius napisał(a): Druga informacja, chyba znacznie ważniejsza, to reaktywacja od 1 lutego DESTINY TEAM.
Czekam jak pojebany!!!
Odpowiedz
Z mojej strony nie ma problemu, żeby wrzucić coś do czapki.
Odpowiedz
(27.01.2022, 16:49:31)Tituf napisał(a):
(27.01.2022, 16:34:03)Wiwir napisał(a): Mniemam że reaktywacja wiąże się z jakimś projektem -możecie uchylić rąbka tajemnicy ??
Będziemy pisać solucje naszych modyfikacji, a na pierwszy ogień pójdzie Przeznaczenie. luz2

Czy ujawnicie ZAGADKI ????  oraz drugie zakończenie KZ ???
Odpowiedz
To nie tak. Nie będzie dostępności solucji na forum publicznym. Po prostu wskutek różnych czynników utraciliśmy część solucji i mamy problem  szybkimi odpowiedziami na pytania graczy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dude777 napisał o forum w części Gildie Poboczne

Cytat:thx btw this subforum is unavailable if ur not logged- in, is this intentional?

yes
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy można by utworzyć na forum w dziale Gothica jeden temat i poprzenosić tam posty z mini-patchami i innymi przydatnymi informacjami, które głównie wrzuca N1kX. Pamiętam, że dodawał m.in. fix do systemapacka 1.8 likwidujący pancerze ekwipunku w martwych NPC, kolory do ustawień napisów, teraz ten patch. Później to wszystko ginie albo bardzo ciężko jest to odszukać w natłoku postów.
Odpowiedz
Gothic - programy/texture-pack - może tu wystarczy wrzucać?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości