Uwagi do funkcjonowania Forum
#31
Mogę edytować tylko tutaj.

Edit: Działa edycja.
Odpowiedz
#32
Tituf stworzył już funkcjonalny dział ROZGRYWKI KLUBOWE  z zestawem usystematyzowanych tematów.
Oczywiście będzie on działem jawnym tylko dla Klubowiczów i dostaną oni do niego dostęp gdy będziemy gotowi z Wersją Klubową.

;/

wnioskuję o usunięcie tej emoty z forum -- przeszkadza mi w informacjach podawanych ekipie i Klubowi w formie skryptowej
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#33
emota jest dobra, po prostu zmienię jej podpis
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#34
Kwestia tego, że debile, trolle i takie tam dawałyby to bez powodu
Odpowiedz
#35
ta możliwość jest na forum usunięta
jaką rolę tu pełnią punkty reputacji informowaliśmy w innym temacie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#36
Oczko 
(26.05.2016, 21:35:05)Polo napisał(a): Kwestia tego, że debile, trolle i takie tam dawałyby to bez powodu

I dzieci [Obrazek: wink.png]

(26.05.2016, 21:44:36)chesterking napisał(a): Co najmniej szkoda, bo osobiście lubię oceniać wypowiedzi. Ale cóż, co forum to inne zasady. Trzeba się zasymilować.

(26.05.2016, 21:43:55)Sztejer napisał(a): I dzieci [Obrazek: wink.png]

Hej. Ja jestem dzieckiem. I wypraszam sobie takie docinki. :)

Przepraszam. Ale wiesz, że kiedyś z tego wyrośniesz... ;)
Odpowiedz
#37
(26.05.2016, 21:44:36)chesterking napisał(a): Co najmniej szkoda, bo osobiście lubię oceniać wypowiedzi. Ale cóż, co forum to inne zasady. Trzeba się zasymilować.

Możesz oceniać te dobre.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#38
W temacie Aktualny przebieg prac zrobiliście straszny śmietnik.
Nie będę tego przenosić do Przyjaciele... tylko po prostu wszystko tam skasuję co nie dotyczy przebiegu prac.

jest taka prośba żeby Użytkownicy oczyścili swoje skrzynki PW ze zbędnych wiadomości - są często przepełnione i nie można nawet wysłać info od Administracji
odzyskamy też część pamięci
z góry dziękuję

najprawdopodobniej dziś lub jutro zawita desti i zrobi z tym odgórny porządek jednym kliknięciem, więc radzę sobie rzeczy istotne z tych skrzynek przekopiować gdzie indziej
my tu nie jesteśmy xxxmailcom

Sprawa druga.
Nasze forum nie jest na razie duże, ale my tu sztucznie licznika użytkowników utrzymywać nie będziemy.
To obciąża pamięć i utrudnia pracę na panelach adminów i moderatorów.

Dlatego też rozpoczynamy akcję usuwania nieaktywnych kont z zerową liczbą postów i jakimiś śmiesznymi czasami łącznego pobytu na forum.
Dziś na pierwszy ogień pójdą rejestracje z lutego 2016.

usunięto pierwsze 30 kont według powyższych zasad z lutego
jedyny wyjątek stanowi tu pozostawienie konta gothic1210
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#39
Usunąłem prywatne wiadomości, zostały dwie, a wciąż mam w 100% zapełnioną skrzynkę wg. wskaźnika.
Odpowiedz
#40
Właśnie. W usuniętych dalej są te wiadomości.
Odpowiedz
#41
trzeba usunąć usunięte :)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#42
Mam pytanie, a raczej prośbę.
Chciałem podzielić się na forum moją twórczością i wrzucić trzy filmiki z Gothica nagrane kilka lat temu, tylko że na forum dopuszczalne jest wrzucenie maksymalnie jednego linku w jednym poście i o ile mogę akurat ten problem dość łatwo ominąć, wstawiając spacje pomiędzy kilka znaków, o tyle nie chcę potem dostać ostrzeżenia za niestosowanie się do regulaminu.
Chciałem zapytać, czy mógłbym je wstawić?
Odpowiedz
#43
pewnie, dawaj
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#44
polecam zapoznać się z tym prostym artykułem w sieci

https://portal.uw.edu.pl/web/ado/ochrona-wizerunku

Jeśli jakikolwiek użytkownik nie będzie się do tego stosować, to będziemy po konsultacji z poszkodowanym kierować sprawę na drogę prawną.
Dla jasności drodzy Użytkownicy - administracja Forum wie o was znacznie więcej niż myślicie, a czego nie wie dowie się gdy zajdzie taka potrzeba.

Szerzej mówiąc dotyczy to wszystkich spraw związanych z naruszeniem prawa obowiązującego w RP na tym forum.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#45
W sprawie SB.
Jego wyłączenie jest tymczasowe czy trwałe?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości