Uwagi do funkcjonowania Forum
#46
czasowe
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#47
2 lata... W zawieszeniu na rok.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#48
tak,zostanie przywrócony w roku 2017.
Tak postanowiła Administracja.

został przywrócony znacznie wcześniej na gorące i spontaniczne prośby ludności

tymczasem usunięta została kolejna spora porcja kont od zawsze nieaktywnych, porzuconych i zapomnianych... :hejka:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#49
Chester wpadł w jakiegoś kosmicznego doła, ale jaki jest tego powód, to nawet DOTOwcy nie wiedzą.

Nie złożyłeś żadnego wyjaśnienia. Napisałeś jakieś bzdury i uciekłeś jak tchórz, zamiast wyjaśnić sprawę. Zacząłeś wątek, po czym sam go od razu zakończyłeś. Brawo Ty.
Odpowiedz
#50
Panowie....

co do punktów Reputacji.
Nie umiemy, nie wiemy.
Natomiast wie jak to zrobić - Wielki Manitou.
Co jednak będzie jeśli Forum się zresetuje, zawiesi lub nastąpi inny okropny wypadek?
Pomyślcie o tym Bracia Kamraci.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#51
Ja chciałem dać chesterowi 25 pkt rpt za ostatni post w recenzji. Skoro chce wyzerować konto to nie dam mu ich i niech zostanie jak jest.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#52
ja przyjmę jego punkty
mimo ogromnego wkładu merytorycznego mi nikt już od dawna nie daje i przez to jestem zdemotywowany :/ :nie:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#53
Czego? Pkt? Aha!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#54
przywrócono użytkownikowi Szaki33 możliwość pisania postów na forum

Żarty się skończyły.
Jesli komuś się wydaje, że nasze forum jest miejscem do robienia sobie multikont to jest w błędzie.
Od teraz za każde multikonto będzie nie jakieś ileś procent, a po prostu ban permanentny na wszystkie IP sprawcy z jakich pisali.
poniał Wania? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#55
W temacie http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=20 został dodany system ostrzeżeń i banów. Proszę wszystkich o zapoznanie się.
Odpowiedz
#56
Ja mam pytanie skierowane właśnie do tego systemu. Bo nie wydaje mi się, żebym był psem, żebym mógł szczekać ale wszyscy wiemy, że to jest metafora i tu jest małe "ale". Jeżeli administracja kłóci się z jakimś użytkownikiem to najpierw sprawdźcie czy nie było prowokacji słownej ze strony administracji jeżeli takowej nie było a jakiś użytkownik sam prowokuje to wówczas powinien dostać ostrzeżenie/bana. Bo ostrzeżenie powinien jak dla mnie pierwszoplanowo dostać prowokator a drugoplanowo osoba sprowokowana, mam rację ? :>
Odpowiedz
#57
Nie, nie masz.
Ne podoba się system demokracji totalitarnej to możesz tu nie wchodzić.
Płacimy za to forum, poświęcamy czas na jego bieżącą konserwację techniczną, jest miejscem pracy Teamu w działach roboczych oraz miejscem umieszczania linków do downloadów i odpowiedzi na pytania.
Dyskutować to możecie między sobą a nie z Administracją.
Tu nie TM ani Onet pl.
Tyle.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#58
Jedno wielkie pierdolenie ale wasze forum wasze zasady.. Dalsze komentarze wydają mi się zbędne.. Więc z systemem się zapoznałem i akceptuję :>
Odpowiedz
#59
Oj rydzyk... Ja to bym wprowadził jeszcze bardziej rygorystyczną karę za niestosowanie się do ogólnie przyjętych zasad kultury na poziomie używanego słownictwa. Szczególnie w postach skierowanych do Administracji.
Odpowiedz
#60
Jeżeli chodzi o kulturę to każdy powinien odnosić się do siebie z szacunkiem. Bo to, że ktoś jest w Administracji nie oznacza, że kogoś może mieszać z błotem lub nie odnosić się do niego z należytym szacunkiem. Nie mówię tu o sytuacji, że ktoś ma się odnosić do kogoś przez pan chyba, że dana osoba sobie tego życzy ( od razu napiszę, że ja do tych osób nie należę ). Mowa tu jest o tym, że nie raz widzę jak ktoś z administracji kogoś zaczyna oceniać w powierzchowny sposób to dlaczego ja jako normalny user nie mogę się już swobodnie odezwać ? Skoro jest regulamin to niech każdy się do niego stosuje bo jak dla mnie wyjątków tu nie ma. I od razu kieruję tu uwagę jak i do Memo tak i do Desti2 nie jest to objaw żadnego płaczu itd.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości