Uwagi do funkcjonowania Forum
#61
ten niebezpieczny trolling może cię kosztować rydzyk11
ogólnie uważam cię za niebezpiecznego trolla i jesteś pod stałą obserwacją od dawna
ja generalnie wychodzę z prostego założenia - jeden troll mniej na forum to godzina  dzienne więcej poświęcona przeze mnie na prace modderskie i bieżące na forum.
Rachunek zysków i strat dla Community patrząc całościowo jest prosty,
To taka jasno sformułowana dygresja z banem w tle, rozumiesz...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#62
Tak się zapytam w prost. Jaja sobie robisz czy to tylko jakaś prowokacja ? Siedzę na tym forum troszeczkę czasu, aktualnie chcę dla was ukończyć tą modyfikację jak najszybciej ale jak się okazuje jestem "trollem" bo wyrażam własne zdanie na ten temat. Możecie mnie nadal obserwować ale na podstawie moich postępów w grze a nie tak jak to ująłeś "ogólnie uważam cię za niebezpiecznego trolla i jesteś pod stałą obserwacją od dawna". To teraz Ci ja pomogę i skup się bardziej na pracach modderskich a nie na podejrzewaniu mnie o trolling. Nie jara mnie taka zabawa tylko chcę coś wnieść od siebie, żeby wasze forum jak i sama gra lepiej prosperowała. Co prawda ze strony gry sprawdzam dla was tylko ścieżkę zadaniową od mrocznych co wydaje mi się w jakiś sposób wam pomoże. Natomiast jeżeli chodzi o wypowiedzi dla samego forum i jego prosperowania mam nieco inne poglądy ale jeżeli uważasz moje poglądy za trolling to powiedz wprost, że wasze forum jak i panujące zasady na nim nie będą zmieniane to nie odezwę się gramem na ten temat i pozostanie to w taki sposób jak sobie wy to rozplanujecie.
Odpowiedz
#63
Cytat:ale jeżeli uważasz moje poglądy za trolling to powiedz wprost, że wasze forum jak i panujące zasady na nim nie będą zmieniane to nie odezwę się gramem na ten temat i pozostanie to w taki sposób jak sobie wy to rozplanujecie.

i tej wersji się trzymajmy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#64
Lewackie poglądy ehhh...
Nie muszę ci odpowiadać ale to zrobię. Jeśli wchodzisz do jakieś grupy społecznej, przyjeżdzasz do obcego państwa, wchodzisz do czyjegoś domu to akceptujesz jego zasada czy ci się one podobają czy nie.
A więc zaczynajmy.
Cytat:Ja mam pytanie skierowane właśnie do tego systemu. Bo nie wydaje mi się, żebym był psem, żebym mógł szczekać ale wszyscy wiemy, że to jest metafora i tu jest małe "ale". Jeżeli administracja kłóci się z jakimś użytkownikiem to najpierw sprawdźcie czy nie było prowokacji słownej ze strony administracji jeżeli takowej nie było a jakiś użytkownik sam prowokuje to wówczas powinien dostać ostrzeżenie/bana. Bo ostrzeżenie powinien jak dla mnie pierwszoplanowo dostać prowokator a drugoplanowo osoba sprowokowana, mam rację ? 
Jeśli masz pytanie to je zadaj i nie pisz że je masz.
Odszczekiwanie się to nie obraźliwy zwrot używany, gdy ktoś niegrzecznie komuś odpowiada. Jeśli cię to obraża radze przeprowadzić się do innego kraju np. tam gdzie walczy się z terroryzmem kredkami.
Jeśli administrator nazywa rzeczy po imieniu np. kogoś kto używa cheaty(łamanie zasada gry komputerowej) nazywa oszustem to nie uważam by robił coś złego. A jeśli masz dowody że administracja faktycznie prowokuje to proszę je ujawnić.
Cytat:Jeżeli chodzi o kulturę to każdy powinien odnosić się do siebie z szacunkiem. Bo to, że ktoś jest w Administracji nie oznacza, że kogoś może mieszać z błotem lub nie odnosić się do niego z należytym szacunkiem. Nie mówię tu o sytuacji, że ktoś ma się odnosić do kogoś przez pan chyba, że dana osoba sobie tego życzy ( od razu napiszę, że ja do tych osób nie należę ). Mowa tu jest o tym, że nie raz widzę jak ktoś z administracji kogoś zaczyna oceniać w powierzchowny sposób to dlaczego ja jako normalny user nie mogę się już swobodnie odezwać ? Skoro jest regulamin to niech każdy się do niego stosuje bo jak dla mnie wyjątków tu nie ma. I od razu kieruję tu uwagę jak i do Memo tak i do Desti2 nie jest to objaw żadnego płaczu itd.
I znowu lewactwo...
Tak każdy powinien odnosić się do innych z szacunkiem i dlatego mamy specjalny punkt w regulaminie oraz kare za to.

"mieszać kogoś z błotem" wieje trochę hipokryzją co? bo odszczekiwanie ci nie pasuje ale już mieszanie z błotem z jest okej zwrotem? a co jeśli ktoś się obrazi bo porównujesz go do świni ?
Wracają do tematu podaj przykład gdzie administracja zmieszała kogoś  z błotem bez powodu.
Regulamin obowiązuje wszystkich a przede wszystkim administracje.
Odpowiedz
#65
Jedna uwaga.
Rejestracja na forum wymaga aktywacji konta.

Konto aktywowane zmienia kolor z białego nicka na żółty.
Konta nieaktywowane są usuwane w przeciągu najdalej kliku dni.
Proszę o tym pamiętać.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#66
KONIEC Z OFFTOPAMI! Odpowiadamy według tytułu tematu! pisanie nie na temat będzie karane.
Odpowiedz
#67
Kolejna uwaga.
Owszem, może się zdarzyć, że ktoś ma w domu jeden komputer a korzysta z niego także starsza siostra.
Jesli jest dużo starsza to chętnie ją poznam.
Natomiast w takim przypadku mamy to samo IP na dwa konta i w zasadzie banujemy taki IP od razu.
Aby tego uniknąć należy od razu zgłosić taki fakt w tym temacie i uwzględnimy to.
Rzecz jasna trollom nie radzę tego wariantu stosować bo nie jesteśmy kretynami.
Tacy jednak są i ich lista zostanie ujawniona na forum w późniejszym terminie.

wszystkie posty umieszczane w niewłaściwych tematach będą usuwane
szybko i tak długo aż się nauczycie pisać we właściwych.

od tej pory post w niewłaściwym temacie 10% dla każdego usera


do bana z tego powodu włącznie
odpowiedzi w takich sytuacjach będą nagradzane podobnie

całość będzie czyszczona teraz bardziej na bieżąco, dla większej przejrzystości

tymczasem w tematach specjalistycznych typu gildie itd , nie oczekujcie że się nagle pojawi Solucja czy Vademecum

mamy jedno i drugie ale nie damy
gracze sami powinni zbudować sobie bazę przez pytania, dyskusję i wymianę poglądów

tu u nas nie ma modnej opcji - podążaj za wskaźnikiem Faja

Jeszcze raz apeluję.
Jeśli ktoś miał na forum inne konto, zrobił nowe z innego IP, z innym nickiem, bo zapomniał hasła czy czegoś tam albo zmienił sprzęt czy zrobił format i dane przepadły - niech poda stare.
Usuniemy jako zbędne, co nam ułatwi administrowanie kontami.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#68
Sprawa wygląda tak że kiedyś ustawiłem sobie tytuł pod nickiem a teraz tej opcji nie widzę.
powinna ta opcja być tu ale jej nie ma
http://imgur.com/a/zTx7c

To zamierzone?
Bo bardzo chciałbym sobie zmienić.
Odpowiedz
#69
Już możesz.
Odpowiedz
#70
Nie idzie nadal.
Odpowiedz
#71
Szaki33 puacze na PW że nie może pisać postów na forum.
ostatni napisał 30 lipca .
Od tego czasu nic się w jego dostępach nie zmieniło, więc nie wiem o co kaman.

Na forum w dziale o Przeznaczeniu pojawiło się trzech moderatorów.
Nie radzę z nich żartować, wkurwiać ich i podważać ich ogólne kompetencje w ramach znajomości gry.
To sympatyczni ludzie ale twardzi.
Nie próbujcie tego sprawdzać na sobie.

Iluminatą jest Ricken. △
Wiem to od dawna , to multikonto zbanowanego na nick Gothic123, który miesiącami wysiadywał na forum nie pisząc ani słowa.

Liczyłem, że jak przymknę na to oko, to się ów user jakoś ogarnie.

Jak widać nie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#72
Ze względu na pewną przykrą sytuację, która miała miejsce całkiem niedawno, jak pewien psychol postanowił edytować i skasować treść ponad 100 swoich postów tym samym niszcząc zawartość forum, opcja edycji została wycofana na czas nieokreślony. Nie chcemy podobnej sytuacji w przyszłości.
Jeżeli zapomniałeś o czymś napisać, napisz jeden post pod drugim. Oczywiście stosować z umiarem i starać się o niczym nie zapominać.
Odpowiedz
#73
Dobra powiem wprost.
Wyłączcie chodzące w tle programy, antywirus, internet, komunikatory, przeglądarki , wyczyście wpisy w rejestrze, zaprzestańcie ładować bez umiaru jakieś teksturpacki, trainery itd , nie włączajcie konsoli , nie róbcie jeszcze wielu innych rzeczy

odpalcie na starym kompie z Windows XP i 2500 MB RAM takim za 200 zł

nikt wam nie zniknie, zapewniam


obszernie pisałem na ten temat poprzednio w dziale Klub, ale już mi się nie chce tego szukać w Archiwum Forum,

Oczywiście ma to związek z silnikiem gry i odczytywaniem pewnym akcji skryptowych dla NPC z opcją remove w określonych sytuacjach.
W returning mieliście crashe tu wam ktoś znika...
Mnie nigdy jeszcze nigdy nie zniknął , i nie tylko mnie.

Oczywiście liczę na opinie modderów, których tu na forum nie brak, zarówno wśród niewykrytych jeszcze iluminatów jak i tzw Milczącej Większości, której nic nie znika.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#74
Ja miałbym ze swojej strony pewną propozycję. Otóż, by ograniczyć ten cholerny spam o rzeczy, które są jasno napisane w grze, np. jeśli chodzi o zadania to dziennik, proponuję dawać, podobnie jak za pisanie w niewłaściwym temacie - 10 %. I żeby nie było, mówię tu o zadaniach, w których jest mniej więcej lokalizacja, czy podpowiedź napisane w dzienniku, gdyż każdy może wziąć zadanie i dopiero wypełniać je za kilka dni, kiedy zapomni już co było w dialogu. Coś sądzę, że po kilku ostrzeżeniach, pytania o rzeczy oczywiste się, może nie skończą, ale na pewno zmniejszą się liczebnie.
Odpowiedz
#75
jeszcze jedno

nie podajemy ŻADNYCH KODÓW na itemy
Taka delikatna sprawa.
Ja wiem, że wy w oddzielnych postach wyrażacie swoją wdzięczność w formie postów "OK dzięki" i podobnych.
To miłe ale absolutnie zbędne , bo tematy pęcznieją potem od takich postów i rozwadniają je.

Jeśli chcecie wyróżnić jakieś osoby za okazywaną pomoc to dawajcie Punkty Reputacji , przy czym zaznaczam - to nie są żadne propsy za pierdoły i lajki tylko punkty na jakie się u nas ciężko pracuje.
Ja na swoje pracowałem ponad rok.

Posty typu "Dzięki" będą usuwane nie dlatego, że mamy w dupie waszą wdzięczność, a dlatego że bez nich tematy są bardziej czytelne.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości