Uwagi do funkcjonowania Forum
Tekst Ustawy, która zaczyna obowiązywać od 25.05.2018:
http://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/2410_u.htm

Proszę o zapoznanie się z treścią i zgłaszanie swoich uwag w tym temacie administracji Forum (usunięcie konta, profilu, maila).
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
usunięty został GORN wraz ze swoją radosną twórczością i postami z tym powiązanymi
najnowsze dane wskazują ze pisał z IP proxy z USA - nie był więc idiotą a trollem

usunięty został Subuki90 wraz ze swoją radosną twórczością i postami z tym powiązanymi

był to jak wiadomo jeden z padawanów Kuczaji i jego "mądrości" można było poczytać w temacie Idole Przeznaczenia
ponieważ jednak używał cudzego maila i pisał z proxy (Niemcy) to ta gównotwórczość na forum zostać nie mogła
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Porada

Problem :
Nie można zalogować się na forum korzystając z przeglądarki Google Chrome.

Rozwiązanie:
W ustawieniach przeglądarki wyłączamy  -  oszczędzanie danych.

Kiedy mamy włączoną tą opcję przeglądarka używa serwerów pośredniczących Google by kompresować dane, a forum blokuje automatycznie użytkowników korzystających z proxy. Jakoś tak to idzie. :)
Problem dotyczy głównie systemu Android, gdyż tam mamy od razu zaimplementowaną tą opcję w przeglądarce. Przy Windowsie musimy pobrać sobie sami wtyczkę, a na Apple’ach taka opcja nie jest dostępna w ogóle.
Odpowiedz
Nie mogę sprawdzić swoich punktów reputacji (pojawia się napis "nie posiadasz dostępu")
 
Odpowiedz
Czyli od teraz nie można przeglądać nawet swojego profilu?
Odpowiedz
Sprawdzę ustawienia dla grupy użytkownik.
To marna grupa... mało co oferuje realnie.
Pytanie, kto chce wejść do grupy "użytkownik sb" pozostało bez echa.
Może to w sumie i dobrze bo piwo tylko dla pełnoletnich, jak wiadomo.

Niemniej  sprawdzę co tam jest źle ustawione i poprawię, jeśli to oczywiście możliwe.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przywrócono grupie 'Użytkownik' dostęp do przeglądania profilów innych użytkowników.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Niestety, nadal są w mocy retorsje dla członków BG na korzystanie z sb u nas.
Dobra wola w tej kwestii ze strony Oposa została storpedowana przez Jastrzębia i nic się w tej sprawie nie zmieniło od ubiegłego roku.


usunięty został deejoke wraz ze swoją radosną twórczością i postami z tym powiązanymi
najnowsze dane wskazują ze pisał z IP proxy z Maroko(!) - nie był więc idiotą a trollem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy Użytkownicy mają jakieś pomysły dotyczące usprawnienia działania forum, ewentualnie poprawy jego wyglądu? Składajcie propozycje - możliwe, że coś da się zrobić.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ja bym dodał taki programik, który by liczył ile razy pod rząd użytkownik wchodził i nic nie napisał.
Jak liczba wejść wyniosła by 5 to następowałby ban na tydzień z automatu.
Mam nadzieję, że desti2 coś takiego wykombinuje.
Jeśli nie, to od przyszłego tygodnia będę to robił ręcznie, przy czym oczywiście może dojść do godnych pożałowania pomyłek, ale mam na to wyjebane.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Coś wykombinowałem, nie jest to ban z automatu ale na pewno pomoże ci w twojej pracy.
Odpowiedz
Bardzo ładnie OK :> 
Pora cos drastycznie zmienić na tym forum leniwych introwertyków.
Kurwa, to nie jest miejsce gdzie ja i kilka innych innych osób będzie zabawiać znudzoną gawiedź.
Jak się komuś to nie podoba to krzyż na drogę.
Nie gracie w nasze produkcje, nie ma macie nic do powiedzenia o piwie czy czymkolwiek innym to wypad na onet , czy skąd tam przyszliście. blee
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(03.06.2018, 11:41:53)Tituf napisał(a): Czy Użytkownicy mają jakieś pomysły dotyczące usprawnienia działania forum, ewentualnie poprawy jego wyglądu? Składajcie propozycje - możliwe, że coś da się zrobić.

Nie wiem jak u innych, ale po ostatnich zmianach ten odnośnik "użytkownicy" mam na środku, ale jakoś tak zaraz nad pierwszym ciemnym paskiem. Jakoś mi to nie pasuje wizualnie, ale jak większości nie przeszkadza to się przyzwyczaję :>
Odpowiedz
Ja teraz też. Lepiej by to wyglądało na niebieskim pasku obok "Panel użytkownika" albo gdziekolwiek indziej, bo faktycznie aktualnie jest to mało estetyczne.
Odpowiedz
Panowie, fakt, prowadzone są aktualnie przez desti2 (którego ponowne pojawienie się w naszym gronie powitaliśmy z radością, bo to Brat Kamrat Numer 1 :> ), jednak czy takie, a nie inne umiejscowienie buttona jest aż tak ważne?
Forum to suma wrażeń, informacji i opinii, a z tym jest bardzo źle.
Nad tym należy przede wszystkim popracować.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości