Uwagi do funkcjonowania Forum
Z technicznych spraw forum to jedyna, która mi rzuca się w oczy.
Fakt, nie jest ona istotna, ale na takie rzeczy jak liczba forumowiczów i ich chęć dzielenia się wrażeniami, czy dyskutowania o piwie czy pierdołach nie mam wpływu :) 
Ja mam ze swojej strony do dokończenia wątek modyfikacji, ale ze względu na wydanie Klasztoru został on celowo zawieszony.
Dokończę go w miarę możliwości czasowych.
Mam jeszcze parę innych pomysłów, ale też jak wyżej.
Odpowiedz
Przypominam, że można nadal i cały czas zgłaszać swój akces do grupy Weteran.
Warunkiem jest potwierdzone ukończenie całej Sagi G2 -Destiny. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak potwierdzić takowe ukończenie ?
Odpowiedz
Recenzjami  końcowymi i screenami ekranu statystyk, rzecz jasna.

Do grupy Weteran dołączył Dinozaur7 OK
Jak rozumiem inni są zbyt ciency, żeby skończyć więcej niż R1  w Przeznaczeniu lub zbyt nieśmiali, by się pochwalić swoimi udokumentowanymi sukcesami. popcorn

Uznaliśmy z Titufem, że należy zmienić strategię funkcjonowania forum.
Rezygnujemy definitywnie z zabawiania użytkowników, przestaje nas interesować ile kto tu wisi i dlaczego, nie będziemy też udzielać odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące naszych gier, na które z powodzeniem mogą odpowiedzieć gracze/użytkownicy.
Forum powinno służyć wymianie doświadczeń pomiędzy użytkownikami.

Jak zapewne wszyscy zauważyli na forum zachodzą duże zmiany w zawartości merytorycznej.
Niebawem wsparte to zostanie zmianami graficznymi na stronie głównej.
Zmienione zostaną także zasadnicze cele i priorytety istnienia forum.
Wiąże się to głównie z tym, że aktualni użytkownicy nie mają tu już praktycznie sobie nic do powiedzenia.
W obecnym kształcie forum zostanie w znacznym stopniu nastawione na gości zainteresowanych muzyką heavy metal, być może z czasem stworzony też zostanie dział dyskusyjny w tej tematyce, choć osobiście nie jestem tym zbytnio zainteresowany.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zawsze jestem sceptycznie nastawiony do zmian graficznych stron internetowych. W tym przypadku również uważam, że ta jest bardzo ładna, czytelna i klimatyczna i bym ją zostawił bo nie powinna kolidować ze zmieniającą się zawartością ale oczywiście decyzja należy do was. :>
Rzecz jasna mam nadzieję, że mimo jawnego upadku community Gothic zawartość poświęcona waszym modyfikacjom nie ulegnie unicestwieniu. :>
Odpowiedz
Nowa szata graficzna będzie odzwierciedlać ustalone zmiany.
Jest możliwy także nowy alternatywny skin Forum.
Co do tematów związanych z działalnością DS/DT. Zasadnicza zawartość, po wyklarowaniu rzeczy istotnych oczywiście pozostanie, jednak pewne cięcia i fuzje wydają się być nieuniknione ze względu na lenistwo i bierność użytkowników.
Jak już napisałem niedawno temu, osoby odpowiedzialne za Forum nie mają już chęci zabawiać wiszących gapiów.
Ten czas minął definitywnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Może po prostu nic nie trwa wiecznie? Dla mnie to również smutne, do Gothica mam olbrzymi sentyment ale pisać na poziomie istotnie nie ma już ani z kim ani dla kogo.

Teraz na fali jest modink w symulatorach rolniczych, tam ruch jest dość spory i nawet można zarobić na tym jakiś pieniążek. :> Nie żebym coś sugerował... Lol
Odpowiedz
Mimo, że generalnie nie podoba mi się ta zmiana forum to nowa szata graficzna jest bardzo ładna.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(17.06.2018, 21:21:14)Lewkooo napisał(a): Mimo, że generalnie nie podoba mi się ta zmiana forum
Co zrobiłeś ty i inni "stali bywalcy" by do tej zmiany nie doszło?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(17.06.2018, 21:22:34)Memorius napisał(a): Co zrobiłeś ty i inni "stali bywalcy" by do tej zmiany nie doszło?

To jest temat na dłuższą rozmowę, a takiej nie chce mi się prowadzić z wielu powodów. Wyraziłem tylko swoją opinię.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
No właśnie. Wam się nic nie chce tak naprawdę.
Czasem to mam, czy też miałem wrażenie, że większość tu przychodzi (przychodziła) poczytać moje posty najlepiej prowoki i jazdy po kimś.
To się skończyło.
Teraz będą przychodzić ludzie, którzy chcą sobie poczytać coś konkretnego.
Nowy dział aktualnie się pozycjonuje, przez Gogle, przez Facebook , przez Yandex i przez Bing , a liczba wyświetleń jak na pierwsze dwa dni jest bardzo satysfakcjonującą.
Może z czasem pojawią się tu ludzie, którzy będą mieli chęć coś napisać od siebie w nowej tematyce.
A jeśli nie, to trudno, płakać z tego powodu nie zamierzam.
Będę zabawiać ludzi w inny sposób i innych, jak sądzę, niż do tej pory i przy okazji samemu się dobrze bawić, czego na tym forum nie uświadczyłem już od bardzo dawna.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja nie rozumiem problemu. Ile jest Gothica na "największym forum Gothica"? To tylko dodatkowy dział...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Spoko loko, tylko dla mnie ten napis Metal Melodic Sound jest nieczytelny, nawet na większym monitorze.
Odpowiedz
Dla mnie mega spoko, że wrzuciliście te tematy z muzyką. Swego czasu jak grałem arenę i Memorius pokazał swoją stronkę, to nawet przeczytałem kilka z nich i skomentowałem tam na Twojej stronie, której adresu już nie pamiętam. Zmiana jak najbardziej na plus, bo contentu w w żaden sposób nie ubywa, a tylko przybywa i poszerza tematykę forum. Czy to źle? Chyba nie.
Ale zgadzam się z Erwinem, że napis jest mega nieczytelny. Jakby był na jakimś innym tle to możliwe, że wyglądałby lepiej, ale teraz trzeba się faktycznie przypatrzeć przez kilka sekund, żeby to odczytać.
Odpowiedz
oryginalne logo jest w małej rozdziałce, ale jeszcze pokombinujemy może z tym
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości