Uwagi do funkcjonowania Forum
W tym roku w dziale o muzyce metalowej system dodawania płyt z 2019 roku będzie nieco inny.
Istniejące już tematy o danych zespołach będą przenoszone do tego działu z recenzjami albumów z 2019 , tak, aby uniknąć dublowania i scalania potem tematów.
Być może w tym roku recenzji będzie mniej, płyty zostaną bardziej starannie wyselekcjonowane i ilość scrapu zostanie ograniczona.
Na pewno jednak pojawią się recenzje płyt zespołów już ujętych w tematach oraz interesujące, warte uwagi debiuty, także wydane jako self-release.
Jeśli w temacie przeniesionym do działu z płytami 2019 brakuje dla jakiegoś zespołu pewnych wcześniejszych recenzji, to nie będą one dodawane do końca roku, tak aby uniknąć zamieszania z tym co jest nowe , a co nie.
Gdy rzeczy do uzupełnienia będzie mało, to dodam je, zanim pojawi się zapowiadana nowa płyta.
Postaram się, by płyty były dodawane w miarę chronologicznie, oczywiście z uwzględnieniem ich dostępności.
Jednocześnie z góry dziękuję wszystkim wytwórniom, zespołom i zaprzyjaźnionym webzinom za pomoc w tym roku, równie, mam nadzieję, owocną jak w poprzednim.
Jednocześnie informuję, że wszystkie materiały mojego autorstwa (artykuły, recenzje) mogą być bez ograniczeń kopiowane, linkowane, publikowane we fragmentach w dowolnym miejscu sieci, jeśli podany zostanie nick autora czyli - Memorius.

Forum upadło tak nisko pod względem merytorycznym, że nowi zawodnicy nie umieją odnaleźć na nim działu z tematami o problemach technicznych poszczególnych części Destiny Saga.
W związku z tym dział ten zostanie zlikwidowany, a tematy przeniesione do działów poszczególnych części.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Administracja Forum zdecydowała o zakazie umieszczania linków i odsyłaczy w SB, które nie dotyczą moddingu i gry "Gothic".
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(30.03.2019, 12:03:42)Tituf napisał(a): Administracja Forum zdecydowała o zakazie umieszczania linków i odsyłaczy w SB, które nie dotyczą moddingu i gry "Gothic".

Nie rozumiem .Kilka dni temu Memorius twierdził że SB nie służy do rozmów o "Gothic".-u
Odpowiedz
To skrajne przypadki, gdy jakiekolwiek linki mogą się pojawić. Rozmowy mogą oczywiście dotyczyć Gothic, jeśli na Forum takiego tematu nie ma.... I jeśli w ogóle ktoś cokolwiek zamierza o nim napisać.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(30.03.2019, 12:29:03)Tituf napisał(a): To skrajne przypadki, gdy jakiekolwiek linki mogą się pojawić. Rozmowy mogą oczywiście dotyczyć Gothic, jeśli na Forum takiego tematu nie ma.... I jeśli w ogóle ktoś cokolwiek zamierza o nim napisać.

Hm , pomyślałem że się pomyliłeś i miało to być bez tego "NIE" 
 Administracja Forum zdecydowała o zakazie umieszczania linków i odsyłaczy w SB, które NIE dotyczą moddingu i gry "Gothic".
Odpowiedz
A co z linkami do ocen piwa?
Odpowiedz
Piwo należy oceniać według własnych doznań organoleptycznych, a nie według linków.

Najbardziej wtej całej awanturze cieszy mnie to, że dzieciarnia straci możliwość linkowania wszystkiego na fejsbuczki i jutuby i te paskudne miejsca w końcu upadną.
Mam nadzieję, że kary jakie będą płacić za swoich użytkowników będą surowe i dotkliwe.

Co do cenzury w sieci -to już jest od dawna i tylko niektórzy jeszcze tego nie doświadczyli.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To Forum od jakiegoś czasu stało się czytelnią 'graczy' Gothica. Jedni wpadają poczytać z nudów, inni poszukać odpowiedzi 'Gdzie znajdę...'
Postanowiliśmy w takim razie, zgodnie z przyjętą formułą tego miejsca, rozszerzyć i zaprosić do wielkiego czytania ludzi ze środowiska muzyki. Zostało już rozesłane wiele zaproszeń do zespołów metalowych i ich fanów. Ci, mam nadzieję, znajdą tu z pewnością wiele ciekawych treści dla siebie. Jeśli będzie taka potrzeba - otworzymy również temat do rozmów i komentarzy. metal2
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mamy już dużą liczbę odpowiedzi i komentarzy na recenzje, pozdrowienia od zespołów i specjalne polubienia na naszym Facebooku.
Niebawem zaprezentujemy to także na forum.
Przypominają się stare dobre czasy gdy Myspace łączyło metalowy światek  w jedną rodzinę Brothers Of Metal. OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zastanawiacie się skąd niskie zainteresowanie tym forum i tematem z modyfikacjami ? Spieszę z odpowiedzią. Otóż, może weźcie się za ten swój całkowicie kretyński zapis regulaminu mówiący, że po 24 godzinach konta bez napisania jednego posta są usuwane, to ludzie będą was odwiedzać częściej i chętniej. Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz
W takim razie geniuszu, skoro przestudiowałeś regulamin, napisz jeszcze czym różni się dostęp niezarejestrowanego gościa i zarejestrowanego usera na tym forum, a sam uderzysz z barana w ścianę.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Naszła mnie taka refleksja, że jak odbędzie się kiedyś premiera Imperium Popiołów to ranga Weteran przestanie być aktualna do momentu ukończenia tejże części przez przedstawicieli tej grupy. :>
Odpowiedz
Cytat:Naszła mnie taka refleksja
popcorn
mnie naszła inna refleksja, ale ponieważ mogą nas czytać dzieci, to jej tu nie przytoczę

Myślę, że skoro nawet teoretycznie  zainteresowane osoby nie wyraziły chęci ustosunkowania się do tej sprawy to grupę jutro rozwiążę. Wiszący  tylko na stronie głównej Weterani nie będą się tak kompromitująco wyróżniać.
Z kolorem pozostanie tylko Klimek, który skończył grę kilka razy i jednak przejawia jakąś aktywność, przynajmniej wtedy gdy jest ku temu konieczność , albo w shoutboxie.
Pozostałym oczywiście dziękuję za "wsparcie" jakie nam czyli ekipie DT udzielają będąc elitą "Community".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Opłaciliśmy kolejny rok funkcjonowania forum (hosting i domena). Uważamy, że cena jest warta usługi, bo nie było żadnych problemów z funkcjonowaniem forum w roku ubiegłym, ani poprzednich poza krótkotrwałymi zaplanowanymi przerwami technicznymi.
Mamy naprawdę ogromny zapas miejsca i transferu danych i wykorzystujemy zaledwie około 5% zakontraktowanych limitów.
Życzymy owocnego korzystania z zasobów forum w roku 2020 :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Niech ktoś nie myśli, że nie pilnujemy pewnych rzeczy. Zagnieździła się tu grupa Quaszystów i ruskich trolii z Leningradu, którzy są nas gotowi opluwać za kilka kopiejek.
Niebawem zrobię z tym porządek.

Sprawdź potem , czy masz jeszcze konto na tym forum popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości