Uwagi do funkcjonowania Forum
#1
Tu można zgłaszać wszelkie uwagi i sugestie związane z funkcjonowaniem Forum.

Witamy na naszym nowym forum.
Posiada ono układ bardzo zbliżony do poprzedniego Forum DS , z działami jawnymi i niejawnymi działami roboczymi, gdzie praca nad Przeznaczeniem trwa już od dwóch dni.
Niestety przepadła nam część danych i odtworzenie tego zajmie nieco czasu.
Do tego momentu liczymy na waszą wyrozumiałość.

na forum istnieje opcja Reputacja
niestety punkty z poprzedniej wersji forum przepadły ale postaramy się wszystkie przywrócić , przy czym jeśli któryś z użytkowników jakieś miał, a występował pod innym nickiem niech to tu zgłosi
będą one przywrócone z adnotacją " przywrócenie poprzednich PR"

aktualnie jest jeszcze opcja z punktami ujemnymi, którą zlikwidujemy - Reputacja nie jest tu formą wyrażania swojej dezaprobaty.
Kto się będzie bawił minusami zostanie odpowiednio "nagrodzony"
Na forum są takie tam tytuły rangi domyślne.
same z siebie mało oryginalne ale to rozwiązanie tymczasowe.
Mozna dawać propozycje innych nazw rang.
Ogólnie jednak nie ma praktycznego znaczenia na ten moment a Użytkownik może sobie sam nadać dowolny tytuł poza Ojciec Wszystkich Narodów rzecz jasna.

zachęcamy też do wstawiania awatarów - jak ktoś nie umie albo ma z tym problem może dać linka w tym temacie i Dobrzy Wujkowie wstawią w wolnej chwili.
Użytkownicy mogą się kontaktować na forum poprzez posty stosownych tematach, na sb i w ramach systemu PW.
Administracja nie wnika i nie odpowiada za treści wymieniane pomiędzy użytkownikami w ramach sytemu PW, chyba że nastąpi zgłoszenie od Użytkownika , że system PW jest wykorzystywany do celów zarobkowych, reklamowych lub niezgodnych w inny sposób z Regulaminem Forum.
Zgłoszenia typu "a XX napisał mi na PW,  że jestem gupi a moja stara robi zdjęcia aparatem słuchowym" nie będą rozpatrywane przez Administrację.

Część Użytkowników podała swoje numery komunikatorów prywatnych, zastrzegamy sobie prawo do skorzystania z nich w sytuacji gdy Administracja Forum będzie miała jakąś pilną sprawę do danego Użytkownika, jednak bez zbędnego nadużywania tej możliwości.

Od siebie prywatnie dodam, ze na PW na forum nie odpowiadam, a od dziś już zupełnie nie.

UWAGA
pytania natury stricte technicznej proszę kierować do desti2 , który jest odpowiedzialny za te rzeczy na forum jako Administrator
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#2
Nefario już nie jest adminem?
Odpowiedz
#3
To długa i bolesna historia nadajaca się do Faktu lub Superexpresu.
Mam nadzieję, że sam zainteresowany się tu wypowie.
Obecne forum jest postawione na płatnym hostingu i płatnej domenie, opłacone na rokz góry i zabezpieczone przed zawistnymi skurwysynami. Pony

Taka uwaga.
JEDEN IP - JEDNA REJESTRACJA
kto ma inaczej nie wejdzie na żadne konto
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#4
PUNKTY REPUTACJI przyznajemy za istotny merytoryczny wkład na forum, prace nad modyfikacjami, pomoc innym użytkownikom, itp.
Nie oceniamy facepalmów czy łapek OK - mimo naszego podziwu dla autora takiego posta.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#5
Włączone zostało nasze stare forum.
widocznie jednak "treści komunistycznych" się tam nie dopatrzono

nie zmienia to faktu, że tamto forum opuszczamy definitywnie - nie mamy zamiaru  być jakimiś zakładnikami czyichś kaprysów zwłaszcza z tzw Unii oraz Administratora Nefario co uciekł z neta jak niepyszny

Nie mamy chęci co rano sprawdzać, czy forum jeszcze działa czy tez nie , bo jakiś skurwiel pokroju Freddy, Opos czy inne scierwa typu Owca Zagady napisały maila jak jebani targowiczanie że Memorius na awatar ze Stalinem do administracji bcplaced
Zapłaciliśmy w Polsce i zapłaciliśmy za spokój pracy na naszym własnym forum

Ze starego forum kopiujemy teraz wszystkie dane, które są nam potrzebne do pracy i może coś tam więcej co przyda się Użytkownikom tutaj.

Pozostawilismy tam info w ostatnim poście o kontakcie na nowym forum.

Poprzednie forum zostało ponownie wyłączone przez Wielkiego Sabotażystę Nefario.

Cóż mentalność dziecka, ale trudno się dziwić komuś o tak wypranym mózgu przez Hrabiego A. , który oficjalnie nazywa go swoim" wiernym człowiekiem"
Teraz nagle wylewa żale na komunikatorach  prywatnych a  tygodniami udawał,  że go nie ma.

Edycje profili już działają 

ktoś się o to pytał
domyślnie jest tak

Tytuły zależne od ilości postów
Kopacz - 0 postów
Cień - 5 postów
Strażnik -50 postów
Magnat - 250 postów
Bezimienny - 750 postów

już pisałem - szału nie ma, dupy nie urywa, realnych korzyści poza dostępem do sb też nie

zostawiamy? usuwamy zupełnie? zmieniamy na coś innego?
przypominam, że można wpisać sobie jakby co własny tytuł
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#6
W sumie to mi to wisi, można zostawić.
Odpowiedz
#7
Zostawić takie optymalne tytuły ,a jak ktoś chce to sobie sam ustawia przecież.
Odpowiedz
#8
poprawiony został kolor grupy DESTINY TEAM na nieco jaskrawszy - poprzedni był nieco przyciemny

przywrócone zostały 4 punkty reputacji Zloksli za testy G2 P
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#9
(08.02.2016, 20:12:14)Memorius napisał(a): Poprzednie forum zostało ponownie wyłączone przez Wielkiego Sabotażystę Nefario.

Cóż mentalność dziecka , ale trudno się dziwić komuś o tak wypranym mózgu przez Hrabiego A. , który oficjalnie nazywa go swoim" wiernym człowiekiem"

Teraz nagle wylewa żale na komunikatorach  prywatnych a  tygodniami udawał,  że go nie ma.

A wiec to jego wina ze poprzednie FF padło da ?
[Obrazek: Gothic_Logo.png]
Odpowiedz
#10
Nie jest to tajemnicą, tym bardziej, że sam zainteresowany twierdzi, że jemu już nie było potrzebne, więc zamknął.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#11
Zamknął i wyłączył forum, którego ani nie zakładał ani realnie nie pracował nad jego rozwojem i bieżącym prowadzeniem.
Stanowisko Administratora dostał w spadku po Taliasan i zrobił co chciał wykorzystując posiadane narzędzia i w niewyobrażalny sposób nadużywając zaufania jakim został obdarzony.
Po co to zrobił?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#12
Walka trwa. ;)
Odpowiedz
#13
Nie, walka nie trwa.
Uzgodniliśmy z Bractwem Spolszczenia, że nie będziemy wzajemnie komentować swoich spraw.
Jednak sprawa Forum DS (poprzedniego) dotyczy byłego członka Destiny Team i jako taka nie jest objęta powyższym porozumieniem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#14
Zrobil na zlosc albo kogos bardzo nie lubi innej opcji raczej nie ma
[Obrazek: Gothic_Logo.png]
Odpowiedz
#15
Na kanałach prywatnych zostały dokonane pewne wyjaśnienia i do tematu byłego forum nie będziemy już wracać na tym forum.

Gepsiu + 4 do reputacji w  ramach  przywrócenia z poprzedniego forum
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości