Instalacja DX11 + L'hiver
#61
Nic nie pomaga. Chyba jestem skazany na powrót do czystego Gothica, a szkoda, bo w końcu w Dolinie Przodków nie miałem tych wkurwiających spadków fpsów.
Odpowiedz
#62
No ja mogę ci jeszcze zapodać mój pliczek gothic.ini
http://www.mediafire.com/file/sv0xj4g71m...Gothic.rar

Jak to nie zadziała to ja już pomysłów nie mam.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#63
Po wgraniu Twojego gothic.ini coś się zmieniło i teraz już przynajmniej jest jakaś normalna rozdzielczość, bo wcześniej to w ogóle było jakoś dziwacznie zeskalowane, ale DX11 uparł się, że moja rozdzielczość to 1024:768 i mam takie małe okienko z grą zajmujące 1/4 ekranu. Ręczne zmienianie rozdzielczości nie daje efektów. Nie czaję o chuj z tym chodzi.
Odpowiedz
#64
Może odpal konsolę i poklikaj F3. Może coś da teraz.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#65
Crashuje mi grę po wciśnięciu f3. Jak zmieniam w ini, żeby uruchomić w oknie, to też crashuje.
Odpowiedz
#66
Czy do Przeznaczania w przypadku używania DX11 warto ściągać 4gb patch? Mam czasami problem z out of memory.
Odpowiedz
#67
Jak masz błędy tego typu, to wydaje mi się, że tak.
Odpowiedz
#68
Swoją drogą, czy to normalne? Błędy zaczęły występować po zmniejszaniu pola widzenia, gdzie wydawałoby mi się, że przy większym szybciej się będzie zapychało.
Odpowiedz
#69
Nie, nie jest to normalne. Ale w działaniu Gothica nie ma logiki i tu się lubi wszystko popsuć, albo działać wbrew logiki właśnie. Patch raczej nie zaszkodzi, ale wątpię w to, że problem rozwiąże. Największe szanse na rozwiązanie problemu zawsze ma ponowna instalacja.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#70
Hmm, o dziwo, problem występował tylko gdy komputer chodził ~tydzień bez wyłączania. Po restarcie wszystko działa zupełnie stabilnie. Używam najnowszej wersji DX 17.6.4 i przy okazji rozwiązuje one różne problemy z kapliczką Beliara oraz z innymi problemami.

@Edit:
Patcha póki co nie instalowałem, jeżeli kogoś by to interesowało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości