Gildia Kupców Tireona
#1
Mam za to problem z odnalezieniem osoby kompetentnej do stworzenia maści dla Gainy.
Odpada Constantino,Saggita,Irwin,Ignaz...
znając życie jest w klasztorze albo jarkendarze
Odpowiedz
#2
"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
#3
Gdzie są bandyci którzy napadli na tego kupca podróżującego między farmą Lobarta a Akila? Mam znaleść jego szpadę. Obskoczyłem cały las na miksturce i nie ma :/
Odpowiedz
#4
Dam Ci wskazówkę, że chodzi o tych bandytów, którzy obrabowali Hakona.
Odpowiedz
#5
Edit: To również Ci sami bandyci, od listu Halvora.
"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
#6
Ale czy mają szpadę Erasta?  Hmmm. Rzepa!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#7
Nie otwierajcie Ci, którzy tego questa nie wykonaliście
Aczkolwiek, nie wiadomo czy w ogóle odwiedził to miejsce.
"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
#8
Informacje o szpadzie uzyskasz od
Odpowiedz
#9
(02.06.2016, 18:38:12)Hosni napisał(a): Informacje o szpadzie uzyskasz od

"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
#10
Jakim był bym graczem gdybym nie zrobił tego questa jakieś 16h temu i teraz jeszcze nie sprawdził tej jaskini :>
Ale dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
#11
Ozyskalem towar gildii kupców, bardzo ciekawy wątek ale nie miałem nerwów i wykorzystałem zapas mikstur szybkosci
Odpowiedz
#12
(05.06.2016, 18:37:56)Askarnoh napisał(a): nie miałem nerwów i wykorzystałem zapas mikstur szybkosci
Też miałem w pewnym momencie dosyć tego latania, ale ostatecznie się powstrzymałem przed kupnem potek na szybkość :>
Odpowiedz
#13
Jakieś wskazówki do zadania Spisek już po zabiciu Miki itd?
Odpowiedz
#14
Zastanów się kto jest szczwany i robił w mieście lewe interesy.
Odpowiedz
#15
Nowe rynki zbytu - nie mam chyba z nikim opcji dialogowej o tym w GD... Coś przeoczyłem, czy bug?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości