Gildia Kupców Tireona
Wielkie dzięki, bo się trochę bałem, bo w wątku kupców przypadkowo coś spieprzyłem albo jakiś bug to jest, nie wiem jaką wersję Przeznaczenia ma steam bo tam właśnie gram, że w zadaniu ''Nowe rynki zbytu'' miałem podejść do Billa i powiedzieć, że będzie przedstawicielem piratów w handlu z gildią kupców i on powiedział, że nie zrobi nic dopóki nie pomszczę jego przyjaciół i chyba zwaliłem przez to, że jak dowiedziałem się, że to Juan był tym mordercą to od razu poszedłem do tej jaskini na bagnach zamiast porozmawiać z Billem, że wiem kto jest zabójcą i dopiero potem miałem pójść zabić Juana. Da się to jakoś odratować? (Tak wiem, że pytanie wątku Gildii Kupców)
Odpowiedz
To nie tak. Dla Gildii Kupców istotne jest w dialogu z Billem, że nie żyje Esteban a nie Juan. Jeśli nie żyje Esteban to Bill odpowiada "Rozkaz! Jak jednak dostanę się tam bez łodzi?" itd i pojawia się wpis "Bill będzie przedstawicielem handlowym Piratów w kontaktach z Gildią Kupców."
Odpowiedzi Billa gdy Esteban żyje są nieco mylące, bo mówią o pomszczeniu przyjaciół i jest to lekko nielogiczne, co przyznaje, ale jakoś to umknęło przy kolejnych testach i rozgrywkach.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tylko, że ja robiłem ''Nowe rynki zbytu'' dawno po wątku z Krukiem ogólnie

(21.06.2022, 20:37:55)DiavoloCrimson napisał(a): Tylko, że ja robiłem ''Nowe rynki zbytu'' dawno po wątku z Krukiem ogólnie

Dalej jestem 2 rozdziale już w GD po zabiciu Falera ale przed daniem info Garondowi bo staram się wyczyścić dziennik jak najbardziej mogę by czegoś nie zepsuć w przyszłości.
Odpowiedz
Znajomy mi pisał, że zrobił misje dla kupców i do nich dołączył, a Julian nie ma opcji handlowania. Cała reszta normalnie handluje. Ja już tak dobrze nie pamiętam tej gry. Z czego to może wynikać?
Odpowiedz
Trzeba mu powiedzieć, że mamy zgodę na handel od Bengara i Sekoba i odbyć dialog z Tireonem o zdobyciu wszystkich zezwoleń.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości