Gildia Kupców Tireona
Wygląda na to, że nie doprowadziłeś do sytuacji, gdy wszyscy zainteresowani kupcy wiedzą , że mogą handlować.
Tymon mówi, że Gildia jak widzę nie ma tu mocnej pozycji.
tylko wtedy , gdy do końca obgadana jest sprawa DWÓCH zezwoleń
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Uzyskałem zgodę na handel dla: Santina, Gainy, Kornena i Erasta. Pozą możliwością handlu z nimi nie mają opcji dialogowych pomijając "co słychać' itp. W dzienniku też piszę, że mają już zezwolenie no i pozostaje Julian. Kiedy gadam z Tymonem to bezi mówi mu, że dwóch dało zgodę ,  a on mówi, że gildia nie ma mocnej pozycji. O co chodzi? Mam dokończony wątek zezwoleń u reszty Facepalm
Odpowiedz
tu nie chodzi o dialogi z Kupcami tylko z właścicielami farm
z jednym z nich nie masz wykonanego dialogu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witajcie, mam problem z zadaniem nowe rynki zbytu. Otóż w jarkendarze gdy greg karze billowi zajac sie handlem ten sie stawia poniewaz nie pomscilem angusa i hanka. Sek w tym ze juana zabilem już dawno gdy robilem misje u bandytow a angusa i hanka znalazlem dopiero przed chwilą. Teraz stoje w martwym punkcie. Poradzicie co zrobić? Może źle z czyms myślę?
Odpowiedz
Gadałeś ze Skipem o tym że ich znalazłeś?
Odpowiedz
Hmm, chyba niee. Zaraz to sprawdzę. Dzięki bardzo
Odpowiedz
siemanko,

Cisnę 1R bezgildyjnie, aktualnie 17,5lvla, chce wykonać jak najwięcej zadań z wątku kupców i ogólnie wszelakich zadań, zanim dołącze do gildii.

Teoretycznie zdobyłem zezwolenia, ale tutaj pojawia się problem. Po rozmowie z Pedro nie miałem żadnego dialogu u Vatrasa odnośnie wychodzenia do Gainy, a kolejna sprawa jest taka, że nie moge handlować z Juliano, mimo, że Bengar otrzymał 500 i wyraził zgodę, a Tymek odwrócił się od Onara, gdzie ten pozwolił handlować Julianowi z Rozi bodajże..

aj aj, chciałem edytować lub usunąć, ale się nie da.. otóż Beliar sprawił, że jakimś cudem nie porozmawiałem z Pedrem.......
Jestem oficjalnie członkiem gildii kupców, post wyżej można .. potraktować jako dodatkową statystykę na forum :),

Rozgrywka póki co bez najmniejszych problemów. Nie jestem tylko pewien, czy uda mi się dobić 18lvl zanim dołącze do jakiejś gildii. Zostało dosłownie kilka-kilkanaście stworów (nie licząć mini obozu orków w DP) w Khorinis i DP.

Cel na 1R --> PUSTYNIA :)
Odpowiedz
Jeśli miałeś u Pedro dialog - Czemu nie chcesz jej wpuścić do środka?
to niemożliwe jest by Vatras nie miał nic do powiedzenia
te dialogi wprost z siebie wynikają

co do Juliana
on będzie handlował dopiero gdy powiadomimy Tireona , że mamy wszystkie zezwolenia na handel
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok, inne pytanie. Gdzie mam szukać szpady Erasta?
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
Nigdzie, dopóki specjalne śledztwo w tej sprawie nie wskaże miejsca.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Specjalne śledztwo? Co masz dokładnie na myśli?
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz
Po pierwsze - GDZIE Erast zgubił szpadę?
Po drugie - jeśli zgubił tam szpadę, to z kim powiązani w mieście mogą być akurat ci bandyci ?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Urocza koleżanko, polecam eksplorować, zwiedzać, grać i wypełniać zadania które jesteś w stanie zrobić. Gwarantuję, że ogromna większość zadań wypełnia się niejako sama po prostu grając i popychajac fabułę do przodu. Nie jesteś w stanie rozwiązać jakiegoś questa w danym momencie? Idz dalej w niedowiedzone jeszcze miejsca lub analizuj dziennik sprawdzając, które zadania można aktualnie rozwiązać. No i liczymy na opis wrażeń w odpowiednim temacie, zarówno negatywnych jak i pozytywnych bo zawsze fajnie jest o tym podyskutować. :>
Odpowiedz
Erast mówi, że został napadniety w pobliżu schodów przy farmie Akila, a bandyci potem uciekli prawdopodobnie do lasu.
Tam jest tylko jedna taka grupa bandytów i jest z nią związana tylko jedna osoba z miasta.
Odpowiedz
Potrzebny jest mi róg smoczego zębacza. Oczywiście wcześniej czytałem posty z tym samym problemem, ale może jest jakaś nadzieja.

Czy róg smoczego zębacza zdobędę Tylko w GD ? Niestety zabiłem prychającą istotę, a zapomniałem o rogu, bo przecież można zrobić tak, że po zabiciu potwora udajemy się do Gaana i uczymy pozyskiwania trofeum, odcinamy róg ( ciało nie zniknie, jeżeli stoimy w pobliżu ) i wsio. A tak.. Chyba pies pogrzebany.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości