Gildia Kupców Tireona
#16
Spokojnie. Czekaj na 3r
Odpowiedz
#17
witam, mam problem ze szpadą erasta :/ nie mogę jej nigdzie znaleźć. mieli ją porwać bandyci z lasu koło farmy akila i problem w tym że zabiłem ich przed dostaniem tego zadania i nie zauważyłem jej w ekwipunku żadnego z zabitych bandytów. Przeszukałem też okoliczne krzaki i dalej jej nie mam co robić?
Odpowiedz
#18
Zastanów się kto mógł szpadę od bandytów powiedzmy... hmm... odkupić? :)
Odpowiedz
#19
hmm dalej nie wiem Smutny to może w jakim miejscu powinienem jej szukać?
Odpowiedz
#20
(31.07.2016, 18:07:39)Kamil465 napisał(a): hmm dalej nie wiem Smutny to może w jakim miejscu powinienem jej szukać?

Odpowiedz
#21
Witam mam pytanie dotyczące zadania legenda o pustelniku gdzie zaczać poszukiwania bo biegam po DP i nie wiem gdzie mniej więcej wogle rozwinąć to zadanie :D
Odpowiedz
#22
Skieruj swoje kroki na południe.
Odpowiedz
#23
skorzystaj z łodzi i systemu drabin
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#24
(01.08.2016, 21:09:24)Attilan02 napisał(a): Druga to sprawa Zorexa który miał być, jak wynika z dziennika, do znalezienia po rozmowie z Xardasem w okolicy Słonecznego Kręgu, a nie jest.
Odpowiedz
#25
Takie pytanko, gdzie znajdę wybitne alchemika dla pewnej dziewoji? Czy chodzi o "szarlatana w spódnicy"?(kto czyta dialogi powinien wiedzieć o kogo chodzi już z samej podstawki) :)
Odpowiedz
#26
Nie. To mag zajmujący się alchemią, dostępny na tym etapie dla WSZYSTKICH
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#27
Jak popsułem zadanie ze szablą to już mam po wątku kupców?
Odpowiedz
#28
(03.08.2016, 19:11:11)revynar napisał(a): Jak popsułem zadanie ze szablą to już mam po wątku kupców?

Nie. Ale musisz zrobić wszystkie inne.
Odpowiedz
#29
Gdzie szukać chaty pustelnika w tej Dolnie przodków to jest jakieś przejście dalej czy jak ?
Odpowiedz
#30
Wysoko - po drabinach... oj wysoko!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości