Bandyci w Jarkendarze
#16
nigdzie - otrzymasz go gdy zapytasz o to pewną postać jaka pojawi się w grze
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#17
Gdzie jest skrzynia służbowa Thorusa , ukradłem mu klucz do jego skrzyni ale tam było tylko 100 bryłek złota?? czy jest jeszcze jakaś skrzynia ?
Odpowiedz
#18
skoro ukradłeś klucz i pasował do tej skrzyni to co za pytanie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#19
(11.08.2016, 23:56:25)Memorius napisał(a): skoro ukradłeś klucz i pasował do tej skrzyni to co za pytanie?

Chodzi o zadanie naszyjnik Isabel, dowiedziałem że ma go thorus w jakieś skrzyni służbowej ale to nie ta w pomieszczeniu z Thorusem , czy chodzi o inną skrzynię
Odpowiedz
#20
trudne zadanie , co nie?
trzeba pomyśleć , jak przy poszukiwaniu zleceniodawcy zabojstwa Estebana
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#21
Szukam jaja pełzacza, w Jarkendarze są 2 jaskinie z pełzaczami (1 w kopalni, 2 łącząca bagna z kanionem), w żadnej z nich po dokładnym przeszukaniu nie było jaja.
Odpowiedz
#22
O ile pamiętam w Jarkendarze nie ma ani jednego takiego jaja dla Miguela.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#23
Szukaj w kopalni nie koniecznie w Jarkendarze ... wgl kiedy dostajemy tą nagrodę(zxa to zadanie) ? XD
Odpowiedz
#24
Jak Miguel postanowi zmienić otoczenie.
Odpowiedz
#25
Dżem dobry, mam problem. #mianowicie chodzi o to, że po poproszeniu Crimsona o powtórzenie 3 razy tych słów Kruka on znika. Moje pytanie - gdzie go znajdę i czy w ogóle? Mam ponad 600 bryłek złota i zależy mi na ich przetopieniu.
Odpowiedz
#26
A no znika sobie. Możesz mieć duże problemy z jego znalezieniem. ;)
Odpowiedz
#27
Czyli da się go znalezć, dobrze. A jest w Jarkendarze? Został mi już ttylko Kruk do zabicia to zanim bym do niego poszedł to poszukałbym go.
Odpowiedz
#28
(15.08.2016, 10:38:56)Goloriado napisał(a): Czyli da się go znalezć, dobrze.

Nie wychodziłbym na pewniaka z takiego założenia.

Nie, tak całkiem serio, to nie odpowiem Ci na to pytanie - zaryzykuj to zobaczysz, czy jeszcze go gdzieś znajdziesz czy przepadł na zawsze.
Odpowiedz
#29
Cytat:Nie wychodziłbym na pewniaka z takiego założenia.

i słusznie, bo Crimson znika na dobre
był taki plan i propozycja w czasie rozgrywek Klubu by on się gdzieś teleportował w jakieś inne miejsce na wyspie, ale ostatecznie w natłoku innych spraw nie zrealizowałem tego pomysłu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#30
Kurde,czyli nici z zarobku. Nie mam zamiaru wczytywać gry praktycznie z początku Jarkendaru bo szkoda tych nastu godzin. Trzeba sprzedać po taniości u kupców.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości