Bandyci w Jarkendarze
#31
Jest to bardziej spostrzeżenie i pytanie. Czemu kolego Juana, nie atakuje nas gdy walczymy z złodziejem paczek ? Trochę nielogiczne ;/ Szczególnie, ze gdy zabijemy Juana, on dalej nic. Dopiero gdy zagadamy mówi, ze teraz nas zabije i zaczyna się walka ...
+ zmieniliście niektóre tekstury i modele drzew w Jharkendarze ?
Odpowiedz
#32
Cóż, może kolega nie jest aż tak lojalny, że gotów w pierwszej chwili stawać w obronie kumpla, narażając życie? Gdy jednak do niego zagadujemy atakuje bo traci cierpliwość, albo po prostu ze strachu.
Odpowiedz
#33
Do kogo mam się zgłosić po ten gorzki chleb, chyba z każdą postacią rozmawiałem i nic.
Odpowiedz
#34
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#35
Księga z przepisami - po rozmowie z Lucią, która nic nam nie powiedziała nie potrafię kontynuować zadania, wokół żadnych dialogów i możliwości.
Odpowiedz
#36
gadałeś z Loganem?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#37
Jak ruszyć zadanie Najemnika Orków? Rozmawiałem z Ur shakiem oraz dowiedziałem się, że 2 paladynów uwięziło orków, ale ani z paladynami, ani z orkami w lochach nie mam żadnego dialogu.
Odpowiedz
#38
A co powiedział Ur-Shak? Wspomniał, że jak nadarzy się później okazja, to pogada z orkami. Wróć do niego później, może się okaże, że spotkał jakiegoś i zamienił z nim parę słów.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#39
Ciekawe jest to co mówisz, przyszedłem do niego później, jednakże nie miałem z nim żadnego dialogu, później powiedziałem mu już o śmierci Hosh paka - teraz już nie chce ze mną rozmawiać.
Odpowiedz
#40
A to przepraszam, w mojej grze wystarczyło spotkać go w R3 i od razu miał dialog, może jednak jakieś misje należy jeszcze wykonać, której nie skojarzyłem z tym... Niech eksperci więc się wypowiedzą.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#41
Xaron słyszałeś o tzw zadaniach rozdziałowych?
Ur Shak powie o Najemnikach Orków tylko w r3, po prostu , potem już nie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#42
Hmm, jak na moje oko jest to trochę bez sensu, R3 jest fabularnie skierowany typowo na Khorinis i okolicę, więc logiczne, że tam się załatwia wszystkie sprawy, do GD wraca dopiero w R4, no cóż, zadanie zostanie niezaliczone. Dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
#43
Cytat:R3 jest fabularnie skierowany typowo na Khorinis

w jakiej grze?

co do rozdziału gdy to można skończyć - pomyśl dlaczego w 3 i dlaczego u ciebie nie gada o tym
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#44
Czysto z ciekawości chciałbym zapytać o jedną rzecz i prosiłbym o niezbędne minimum informacji, żeby nie psuć zabawy(tak/nie byłoby najbardziej na miejscu, dziękuję!)
Czy jest jakaś misja związana z tym panem, który przetapia złoto, gdy każemy mu zbyt wiele razy powtórzyć słowa wypowiedziane przez Kruka?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#45
nie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości