Bandyci w Jarkendarze
#46
Jedno malutkie pytanie :)

Gdzie znajdę osobnika o imieniu Vance?
Odpowiedz
#47
obóz bandytów pilnuje wejścia do obozu myśliwych
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#48
Może mi ktoś doradzić gdzie szukać grzybów gorzki chleb? Przetrząsnąłem cały Leśny Obóz, a także Zjednoczony i nie znalazłem osoby, która miałaby je na zbyciu.
Odpowiedz
#49
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#50
Czy Sancho będzie jeszcze potrzebny do jakiś questów w 4R i później? .Oboz zaatakował wąż błotny i Sancho trafił z łuku Flavio, który za karę go zabił. A save'a mam z godzinę temu niby nie tak daleko ale będzie straszne nużące.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#51
on tam jeszcze coś gadał potem o rzeczach Fletchera w zadaniu "Przegrany zakład" ale chyba to już masz zrobione
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#52
Ta w takim razie idę mu pogrzeb wyprawić.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#53
Rozumiem, że dostęp do stołu alchemicznego Miguel załatwi sobie w którymś z kolejnych rozdziałów (cały czas jestem w drugim)?
Odpowiedz
#54
Powiedzmy, że tak. Bądź cierpliwy  ;)
Odpowiedz
#55
Wykonałem niedawno zadanie "Skrucha Lucii" i gorąco liczę na jakiś ciąg dalszy po zakończeniu tego zdania...
Odpowiedz
#56
Przeznaczenie jest gra pełną niedopowiedzeń, choć tym razem chyba niedopowiedzenia nie ma.
Nie zawsze dobro zwycięża...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#57
No nie każdemu dana jest szansa odpokutować za dawne nikczemności ale w kolejnym rozdziale obadam czy nie będzie jakiejś niespodzianki związanej z "koleżanką" naszej Lucii. Ogólnie bandyci w Jarkendarze lekko nie mają:)
Czekam ciągle jeszcze na pewną miksturkę od Miguela ale jak nie w tym to w następnym rozdziale pewnie.
Odpowiedz
#58
Miguel daje miksturę dopiero jak przeniesie się do Khorinis w 5 rozdziale.
Odpowiedz
#59
Dwa pytania, nie oczekuję odpowiedzi a podpowiedzi ;]

1.W zadaniu od Blizny w GD mam klucz Gomeza do drugich drzwi, do pierwszych nie mogę znaleźć, ale nad Edgorem znalazłem przełącznik, co on otwiera?
2. Jak dostać się do pomieszczenia na szczycie piramidy w Obozie MW? Zwój przemiany w chrząszcza/owce nie działa na tę wyrwę w ścianie.
PS wiem że to może nie mieć związku z Bandytami w Jarkendarze, ale nie mogłem znaleźć ogólnego tematu na temat Jarkendaru.
Odpowiedz
#60
Cytat: Jak dostać się do pomieszczenia na szczycie piramidy w Obozie MW? 

warunkowo uznam temat a dobry
co zrobić? użyć pewnego rodzaju broni
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości