Bandyci w Jarkendarze
#76
wszystkie pomieszczenia w zamku mam przeszukane od góry do dołu oprócz tego związanego z misją dla GZ i pierścienia nie widać nigdzie chyba że dostajemy go zmisji jakiejś lub kradzieży
Odpowiedz
#77
W zadaniu "rozejm z piratami" Thorus chce żebym poznał opinię 3 strażników. Carlos nie chce nic powiedzieć i pojawia się wpis w dzienniku
" muszę popytać bandytów z jego otoczenia " . Problem w tym, że żaden bandyta w całym obozie nie ma nic do powiedzenia. Jak to ugryźć ?

P.S. jestem w 3 rozdziale
Odpowiedz
#78
Pytałeś też przy bramie wejściowej do zewnętrznej części obozu? Tam na bagnach. Jak się idzie od magów wody do obozu bandytów powinien stać strażnik który może mieć coś do powiedzenia, ale to było dawno więc nie pamiętam czy to z nim trzeba pogadać. Tak czy siak przejdź się po zewnętrznym kręgu i tam ktoś powinien mieć dialog

Btw to nie powinno być w temacie o bandytach? Nie pamiętam kto inicjował zadanie...
przeniosłem //Memorius
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#79
Cholera jasna, szykując się na wyprawę do Hosh Paka chciałbym ukończyć zadanie Najemnik Orków. Czy jest to wykonalne? W 2 rozdziale Ur Shak poinformował mnie, że zasięgnie opinii i da mi znać później. Odwiedzałem go "później" parokrotnie w 3 rozdziale i nic nie powiedział. Mam teraz 4, doszedł do niego Uka Chaka no i wciąż nie mam tej kwestii. Smoków jeszcze nie ruszałem, ale powoli będę się za to zabierał, póki co idę po Hagena do miasta i idziemy wytłuc orków. Gram myśliwym. Czy ten quest będę mógł zakończyć? Czy już przepadł niestety Smutny
Odpowiedz
#80
(19.08.2018, 16:00:22)mistrz007 napisał(a): Odwiedzałem go "później" parokrotnie w 3 rozdziale i nic nie powiedział.
to raczej niemożliwe, bo on rozmawia o tym TYLKO w Rozdziale 3
jeśli masz już rozdział 4 to zadanie pozostanie w nieukończonych
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#81
Dzięki za odpowiedź i kurde szkoda na maksa. W 3 na pewno go odwiedzałem, chociażby z powodu Jergana i aby sprawdzić czy Uka Chaka do niego dotarł. Może to jest spowodowane konsolą i pierścieniem Kruka... oby nie. No nic trudno. Mam w takim razie pierwszy fail, który przy następnym podejściu do rozgrywki nie zostanie popełniony :) Mam jeszcze jeden problem z zadaniem w 4 rozdziale, ale to trzeba napisać w innym rozdziale. Pozdrawiam
Odpowiedz
#82
Hej
Minęła już chwila i nie pamiętam, gdzie znaleźć klucz do drugich drzwi do komnat Gomeza? Potrzebny mi do zdobycia pewnego pierścienia.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#83
Średnio pamietam, który gdzie pasuje. Za obrazem w pomieszczeniu przed pokojem Engora może.
Odpowiedz
#84
Ten już mam. Wydaje mi się, że drugi leżał gdzieś na wierzchu w miarę, ale przeszukałem miejsca które podpowiadała mi pamięć i wciąż nic.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#85
To może ten na beczce w pomieszczeniu za Firefax'em.
Odpowiedz
#86
W sumie to ja tu z pierdołą i naprawdę mi głupio, że nie mogę tego sam wymyślić. Ponadto nie widzę właściwego działu, ale ten chyba tematycznie się choć trochę wiąże. Jestem w świątyni Adanosa, przed pomieszczeniem z Radamesem i cały czas krata jest opuszczona. Boczne pomieszczenia oczyszczone z strażników, itemki pozbierane, skrzynie opróżnione. Jaki jest warunek podniesienia tej kraty?

@edit dla potomności, jeszcze raz otworzyłem skrzynię w prawym pomieszczeniu i poszło
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
#87
Nie wiem gdzie to dokładnie napisać. Jak nie ten temat, to proszę o przeniesienie.
Mam problem w świątyni Adanosa jak idę zabić Kruka. Otóż na samym początku po odczytaniu inkantacji od Quachodrona, po wejściu do pierwszego pomieszczenia jest 5 przycisków i jedna dźwignia. Z tego co kojarzę trzeba użyć 4 przycisków, dźwigni i ostatniego przycisku czy jakoś tak. Problem jest taki, że jak podchodzę do dźwigni to Bezi mowi "Czym?". Kliknięcie jakiegokolwiek przycisku kończy się śmiercią. Ja powinienem mieć jakiś przedmiot specjalny, żeby tej dźwigni użyć, czy mi się coś zbugowało?
Odpowiedz
#88
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to jakaś kolorowa, kamienna tabliczka. To jest do sprawdzenia, ale niestety z poziomu zena w Spacerze i nie mam możliwości otworzenia tego u siebie żeby to sprawdzić na 100%.
Odpowiedz
#89
Dobra, już wiem co zjebałem.
Myślałem, że coś się spierdoliło, ale po prostu zapomniałem pójść i oddać wszystkie relikty (tabliczki kolorowe) do Saturasa i nie oddał mi ich z powrotem, dlatego nie mogłem użyć tej dźwigni. Mój błąd. Wszystko działa poprawnie.
Odpowiedz
#90
Znalazłem klucz do pierwszej komnaty Gomeza, co nie było trudne, ale jednak zaczałem się głowić, gdzie mogę znaleźć drugi. Jakaś podpowiedź?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości