Zjednoczony Obóz
Potrzebna jest Notatka Lewusa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
1. Po rozmowie z Kurganem w sprawie sojuszu z Arto pobiegłem gadać z Cipherem, ale on nie ma żadnej opcji dialogowej, poza tą, żeby iść polować na smoki. Dlaczego?
2. Co muszę zrobić, żeby Arto puścił Omida?
Odpowiedz
Tutaj nie jestem pewny, ale chyba jedno jest powiązane z drugim i trzeba zabic bagiennego smoka.
Odpowiedz
Ok, dzięki. :) A co trzeba zrobić, że Arto puścił Omida i czy jest to wykonalne w czwartym rozdziale?
Odpowiedz
Cytat:2. Co muszę zrobić, żeby Arto puścił Omida?


Musi być ukończone zadanie Ludzie z Górniczej Doliny.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Od kogo dostaję to zadanie i w którym akcie?
Odpowiedz
Jest to kluczowe zadanie wątku Zjednoczony Obóz dostępne dla Gubernatora a zlecane przez Magnata.
Przypuszczam, że ruszy u ciebie jak zrobisz Sojusz z Łowcami Smoków.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A, ok, dzięki. Po prostu mam tendencję to zrobienia wszystkich możliwych zadań pobocznych zanim ruszę dalej główny wątek. Czyli czas zapolować na smoki Język

Sojusz z Łowcami Smoków zrobiony, trzy smoki zabite (bagienny, kamienny i ognisty), ale nadal nie dostałem zadania "Ludzie z Górniczej Doliny". Wrzód ani Arto nie mają żadnych opcji dialogowych.

[Obrazek: obecne-zadania.jpg][Obrazek: wykonane-zadania-01.jpg][Obrazek: wykonane-zadania-02.jpg][Obrazek: wykonane-zadania-03.jpg][Obrazek: wykonane-zadania-04.jpg]
Odpowiedz
dostaniesz w V rozdziale po wykonaniu wszystkich zadań związanych z Gubernatorem Khorinis
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie znajdę chatę Gor Na Rana? przeszukałem wszystkie chaty w OB i nie mogę znaleźć konkretnej.
Odpowiedz
post #24
ale z tego co kojarzę, to od wejścia, po prawej stronie trzeba pobuszować w kilku kolejnych i znajdziesz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości