Zjednoczony Obóz
#46
witam mam pewien problem dostalem zadanie od zofii czy jakos tak zebym sie zemscil na dereku i ok znalazlem go w Jarkendarze tylko ze nie mam z nim zadnej opcji dialogowej ani nic moze ktos pomoc jak to zadanie pchnac dalej do przodu dziekuje
Odpowiedz
#47
(08.08.2016, 18:27:34)Shadow 51 napisał(a): witam mam pewien problem dostalem zadanie od zofii czy jakos tak zebym sie zemscil na dereku i ok znalazlem go w Jarkendarze tylko ze nie mam z nim zadnej opcji dialogowej ani nic moze ktos pomoc jak to zadanie pchnac dalej do przodu dziekuje

Na początek musisz pogadać z Guy który siedzi w Karczmie Orlana lub w Kotlinie z kolegą zależy czy to zadanie zrobiłeś. Informujesz Serafie i lecisz do Jarka po bydlaka :> coś takiego mniej więcej. I nie wiem czy czasami Sharky też coś nie wspomina hmm nie pamiętam dokładnie.
Odpowiedz
#48
Mam problem z zadaniem "Kopalnia Arto", prowadzę dwóch kopaczy do tej kopalni, i ani przed nią, ani w środku nie mam z nimi żadnych opcji dialogowych, że jesteśmy na miejscu, czy coś w tym stylu. Czy muszę odszukać najpierw zarządce do tej kopalni, wtedy zatrybi? Jeśli tak to gdzie go szukać, czyżby w Jankendarze, bo w GD nie ma chyba żadnego cienia znającego się na zarządzaniu.
Odpowiedz
#49
ten wp to okolica ogniska przed kopalnią, tam załapią dialogi
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#50
Dziękuje, zadziałało, choć musiałem trochę pobawić w ustawieniu ich w odpowiednim miejscu, tak pewnie męczyłbym się z tym znacznie dłużej.
Odpowiedz
#51
Ca mam zrobić po przyprowadzeniu do kopalni (zadanie "Kopalnia Arto") kopaczy i załatwieniu zarządcy? Strażnik powiedział, że mam załatwić dodatkowych kopaczy i zapasy. Kopacze są, ale nie wiem co z zapasami jeśli je trzeba zdobyć.
Odpowiedz
#52
idź do Talasa, ale nie ma nic za darmo...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#53
Od kogo mogę się czegoś dowiedzieć o Dereku ?
Odpowiedz
#54
od kumpla Jessego
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#55
Robisz to w czwartym rozdziale?

Ale ok - Jest ktoś u Orlana.
Odpowiedz
#56
Zacząłem grę od nowa żeby wszystko sprawdzić;D
Odpowiedz
#57
Witam. Mam pewien problem z zadaniem "Koplania arto" a mianowicie: przyprowadziłem kopaczy i ogarnołem jedzenie, ale strażnik nadal nie chcę udać się do do kopalni, nie ma żadnej opcji dialogowej z nim.
Odpowiedz
#58
To zadanie od Serafii by zemścić się na Dereku, to od kogo wyciągnę informację na temat tego kolesia, bo raczej takie bez pod stawne zabicie nie wchodzi w rachubę?
Odpowiedz
#59
Guy - siedzi w Karczmie Orlana / lub jest na spotkaniu w kotlinie obok wieży Xardasa . Potem rozmowa z Serafią i wio na Dereka :>
Odpowiedz
#60
Jeszcze musisz zorganizować zarządce, od kopalni idź ciągle przy ścianie, a na pewno go znajdziesz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości