Leśny Obóz
#31
Znajdź jeszcze jeden.
Odpowiedz
#32
Czy te dwadzieścia lekkich mieczy dwuręcznych da się zrobić czy muszę szukać jakiegoś kupca?
Odpowiedz
#33
tylu na pewno nie kupisz , trzeba popracować samemu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#34
Przy osełce mogę tylko robić Gniewną Stal i Zwykły Topór Dwuręczny, czego potrzebuje na ten miecz?
Odpowiedz
#35
Doświadczenia w szlifowaniu. :)
Odpowiedz
#36
Ach, no tak.

Um, kto właściwie nauczy mnie ostrzenia broni?
Odpowiedz
#37
Nie trzeba się tego uczyć. Chciałem Cię tylko naprowadzić, ale widzę, że nie jarzysz.
Miałem na myśli to, że musisz trochę sam popróbować, żeby się przyskillować w ostrzeniu tych broni. No już bardziej wprost się tego nie da powiedzieć. xd
Odpowiedz
#38
Jak przejść dalej w cmentarzysku orków? Wybilem wszystko i sprawdźiłem wszystko ale nie wiem jak się dostać za tą ścianę Język
Szukałem dokładnie Smutny wszystko zebrałem a żadnego przycisku czy czegos takiego nie widzialem
Odpowiedz
#39
musisz dotknąć wszystkich podejrzanych dźwigni i wleźć w każdą dziurę...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#40
A żeby tam wejść muszę wejść we wszystkie te kwadratowe wgłębienia na początku? Bo do niektórych sie nie da odskoczyć Język
Odpowiedz
#41
nie musisz, tam jest tylko eliksirek fajny - zwiedzaj tę odnogę, gdzie ubiłeś Lukora
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#42
O co chodzi z zadaniem Dowcipny stone na nim również stoję ? w leśnym obozie gadałem ze wszystkimi i nic?
Odpowiedz
#43
Jeszcze nie zauważyłeś, że wielu zadań w Przeznaczeniu nie da się wykonać od razu? Po prostu rób swoje - mniej pytania, więcej grania. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#44
Jak ruszyć zadanie marzenie Gor Hanisa? Gdzie szukać tego pierścienia wędrowca?
Odpowiedz
#45
zabijesz kogoś to sam ci wpadnie w ręce
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości