Leśny Obóz
A jest w obozie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jest w obozie. Okazało się, że muszę oddać questa u Netbeka, chociaż to nie on mi go zlecił. Myślałem, że to z Kendromem kończę tę historię.
Odpowiedz
Thorus

Cytat:Słynne zadanie z rzepą również zrobiłem (Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy warunkiem otrzymania q jest wyczyszczenie poletka zleceniodawcy?)

Nie.
To zadanie wynika z ukończenia zadania z pancerzem dla Stone'a.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Poda mi ktoś lokalizacje przełączników w Obozie Bractwa Śniącego? Chodzi o zadanie Proroczy sen Kendroma.


10%
proszę się trzymać stawiana pytań we właściwych tematach
przeniosłem - Memorius
Odpowiedz
Jak dobrze pamiętam to przełączników jest 6 i naprawdę nietrudno je znaleźć ( nie tak jak pewną szczotkę, chyba jedyną w GD  Troll  ). 
Poszukaj. Wszystkie są w chatkach.
Odpowiedz
Rozumiem,

czy w zadaniu "Dowcipny Stone" można popchnąć w II R coś więcej oprócz pierwszego wpisu o tym, że dowcipniś nie potrzebuje chyba naszej pomocy?
Odpowiedz
To zadanie jest powiązane z 'Przyjaciele z Kolonii' i chyba więcej tu już nie ma nic do zrobienia.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam, potrzebuję wskazówki gdzie szukać książki "Dar od Bogów".
Odpowiedz
Ale chyba Netbek mówi przy okazji rozmowy o tej książce o Barthosie z Laran, przynajmniej tak mi się wydaję.
Odpowiedz
Aa fakt, dawno tego questa wziąłem i zapomniałem dzięki za pomoc.

Mam problem z misją z wyprawą do starego obozu bractwa z Gor Na Drakiem otóż dotarliśmy tam następnie zabiłem poszukiwacza i potem udałem się po lekarstwo dla niego, gdy wróciłem jego nie było. Spekuluje że udał się do obozu na bagnie lecz szukałem i nie mogę go znaleźć. Pewnie leży gdzieś martwy czy coś. Jakieś podpowiedzi gdzie go znajdę?
Odpowiedz
Przeszukaj okoliczne jaskinie  :>
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Dobra znalazłem nie przypuszczałem że on tam może być wielkie dzięki :)
Odpowiedz
(05.08.2016, 14:41:16)Wiśnia napisał(a): A obszukałeś drzewko?  xD

Wiem, że wskrzeszam coś co dawno jest martwe, ale chyba dokładnie ta sama dźwignia mi została. Wstyd się przyznać, ale chyba ta mi została (domek na bagnie sprawdzony), o jakie drzewo wam chodzi, mniej więcej chociaż.

Dobra, kolejne pół godziny i miałem rację, więc jeśli ktoś będzie szukał to to drzewo znajdzie idąc prawą stroną od głównego wejścia, wejście po korzeniu
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Nie wiem, czy o to chodzi, ale poszukaj drzewa, do którego można wejść. Okolica  - tam gdzie w pierwszej części nowicjusze ubijali bagienne ziele pod nadzorem jednego z baalów.
Odpowiedz
Hej, zakładając, że ścieżka którą chcę zaprowadzić Kliffa do Leśnego Obozu jest wyczyszczona, to jaki pancerz powinienem mu dać? Nie wiem co może mi się przydać w przyszłości, poza tym z powodów sentymentalnych staram się mieć w ekwipunku po jednej sztuce każdego pancerza. Język Jakby co to Gor i Donato dostali kiedyś tam ode po skórzanym pancerzu, więc im nie będę musiał ich dawać. :D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości