Gothic i modyfikacje na STEAM
#16
Myślę, że to zależy od dodania opisu. Domyślnie jest angielski, jak przełączysz na polski i dodasz opis to wtedy Ci zrobi Język
Odpowiedz
#17
Przeszedłem  Przebudzenie na warsztacie Steam.
Pomyślałem, że może warto "iść za ciosem" i zasubskrybowałem ( czyli zainstalowałem ) sobie  Korzenie Zła , ale niestety modyfikacja nie chce się z nieznanych mi przyczyn uruchomić, więc wywaliłem wszystko łącznie z grą Gothic.

I cóż mogę powiedzieć o tym workshopie. 
Myślałem, że będzie źle to chodziło, będę miał błędy i crashe co chwilę, ale nic takiego się nie działo. Przez całą grę miałem 3 access violation, z czego 2 to jakieś koligacje błędów PB i Union, o których pisał N1kX i jeden jakiś nieokreślony błąd.
Szkoda, że obecnie nie można dodać tam swoich tekstur, czy czcionek, inaczej jak dodając do warsztatu nową paczkę z tymi rzeczami.

Do tego wykonałem 1436 szybkich zapisów dzięki pluginowi Union i na taką ilość miałem 3 przypadki zawieszenia się gry podczas wczytywania.
Odpowiedz
#18
Wybacz Erwin, że nie odpisałem xD Sprawdziłem Korzenie Zła i mi się uruchomiły bez zarzutu, więc nie wiem co może być problemem u Ciebie Język
Odpowiedz
#19
Nie czekałem specjalnie na odpowiedź. 
Podejrzewałem, że to coś u mnie, bo inni subskrybenci nie narzekali.
Odinstalowałem i zagrałem na standardowym zestawie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości