Gothic i modyfikacje na STEAM
#1
Hej, sorry że piszę nie do końca w poprawnym temacie. Dzisiaj na Steamie pojawił się właśnie Workshop do obu Gothiców, w związku z tym możecie tam wrzucić swoje mody ew. poprosić kogoś by to zrobił za Was.

https://steamcommunity.com/app/65540/dis...531717920/
Odpowiedz
#2
To jest jakaś robocza wersja strony? Co oprócz konta wymagane jest tam, aby umieszczać pliki?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#3
To jest temat. Generalnie, żeby dodać moda, trzeba wejść w zakładkę warsztat od danej gry. Nie wiem, czy nie potrzeba kopii gry na platformie i jest wymóg wydania co najmniej 5 dolarów na sklepie Steam, by przejść weryfikację.

Modyfikacja znajduje się od teraz na Steamie.
Odpowiedz
#4
Ostatnia wersja? Ponieważ wszystko z faq zostało naprawione w 1.6.
Odpowiedz
#5
Okej, to usunę FAQ. Tak, jest to wersja 1.6.
Odpowiedz
#6
Proponuję jednak dopisać do modów DT numer wersji.
Odpowiedz
#7
No chyba trochę jest to pozbawione sensu, zważywszy na fakt, że inna niż aktualna wersja na Steamie się nie pojawi.
Odpowiedz
#8
Skąd ta pewność? Może N1kX będzie tłumaczył Przebudzenie plus dalsze części i zrobi poprawione wersje PL.
Odpowiedz
#9
Akurat Przebudzenia to chłopaczyna już zrobił poprawioną wersję.
Jeśli zajdzie taka potrzeba to wtedy można będzie zaktualizować temat.
Odpowiedz
#10
Dobrze, ale ja przypominam, że wersja 1.6 nie jest supportowana Forum. Oficjalną supportowaną wersją jest 1.5.1, przynajmniej przeze mnie i Titufa. Za to odpowiadamy i tylko za to.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#11
Nie ma sensu określać najnowszych wersji modyfikacji, zasugerowałem również dodanie wersji moda w samym launchere (launcher jest w wersji beta).
Podczas aktualizacji moda jest w Steamie i zostanie napisane, co nowego w wersji, tak jak w Archolos.

Same listy u aktualnych modów można dodać, ale nie skończyłem listy u Przeznaczenie
Odpowiedz
#12
(01.04.2022, 18:50:21)Memorius napisał(a): Dobrze, ale ja przypominam, że wersja 1.6 nie jest supportowana Forum. Oficjalną supportowaną wersją jest 1.5.1, przynajmniej przeze mnie i Titufa. Za to odpowiadamy i tylko za to.

Tituf polecił mi wrzucić wersję 1.6. Rozumiem, że nie będziesz pomagał Steamowym użytkownikom jak się pojawią na forum?
Odpowiedz
#13
Pewne zmiany są istotne i wymagają analizy skryptów. Oczywiście pozostaje pomoc Community, ale jak widać ostatnio nikomu się już nie chce pomagać. Lepiej poczytać sobie po prostu po raz kolejny o problemach innych graczy. Oczywiście zaraz się odezwie ktoś - "bo ja już nie pamiętam".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#14
Dobra, mniejsza. Dobra rzecz jest taka, że udało mi się po trudach wrzucić Imperium na Steama. Wszystkie Wasze mody są tam dostępne :)
Odpowiedz
#15
Jak wgrałeś modyfikację, aby wyświetlał się język w tagach?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości