Znikające postacie
Hejka nie wiem gdzie o to napisać więc napisze tu, czy mogłby ktoś poratować sejvem z końca 1 rozdziału pod 1h pod siłe z czeladnikiem u Harada i gildią Mrocznego Zakonu?
Odpowiedz
Co się z nim?
Odpowiedz
Postacie mi znikneły
Odpowiedz
Sprawdziłem, ale wywaliłem już zapisy. Zresztą miałem tylko zapis jako czeladnik u Bospera.
Ale kto Ci dokładnie zniknął?
Odpowiedz
Imperanon oraz baron von rittenhaim czy jak on tam miał

ale przyzwanie ich mi nic nie da po przyzwaniu gra eksplodowuje so i need a save
Odpowiedz
Wykaśni mi ktoś jak krowie na rowie o co chodzi z tym TOT i znikającymi postaciami? Jak je przywołać? Czy niektóre są konieczne do zakończenia zadań? Czy wszystkie znikające pojawiają się w następnym rozdziale?
No i jak konkretnie je przywołać. Co napisać i gdzie znajdę do nich kody. No bo jak tu moda ukończyć?
Mi wcieło Gora, którego nie ma pod wieża Xardasa, i co gorsza pokonałem Moe, ale potem wczytałem wcześniejszy zapis i go nie ma pod karczmą, więc z Jastrzebiami nie mogę zadań zrobić.
Smutas z Gothic Site
Odpowiedz
Wykaśni mi ktoś jak krowie na rowie o co chodzi z tym TOT i znikającymi postaciami?
TOT jest to waypoint, do którego są odsyłane niepotrzebne już w grze postacie, więc jak kogoś nie ma w grze, to jest najprawdopodobniej w miejscu ustawienia tego waypointa.

Jak je przywołać?
Musisz mieć indywidualny kod danej postaci.

Czy niektóre są konieczne do zakończenia zadań?
Tak.

Czy wszystkie znikające pojawiają się w następnym rozdziale?
Nie. Najwyżej w innym zenie, bo to technicznie są już inne postacie.

No i jak konkretnie je przywołać. Co napisać i gdzie znajdę do nich kody. No bo jak tu moda ukończyć?
Włączasz konsolę, wciskasz F2 i wpisujesz insert ( kod postaci ). Kodów samemu nie znajdziesz, chyba że masz skrypty do moda.

Mi wcieło Gora, którego nie ma pod wieża Xardasa, i co gorsza pokonałem Moe, ale potem wczytałem wcześniejszy zapis i go nie ma pod karczmą, więc z Jastrzebiami nie mogę zadań zrobić.
Gor ma kilka miejsc, do których chodzi, więc może jest gdzie indziej. Moe, nie pamiętam.
Odpowiedz
No, dzięki. Czy, jak rozumie, w alarmowym przypadku będzie tu można o kod postaci zapytać?
Smutas z Gothic Site
Odpowiedz
Tak, ale warto się upewnić, czy to faktycznie bug, czy postać się przemieściła gdzieś po prostu. Generalnie znikają tylko postacie, które wędrują miedzy światami gry. Przykładowo Gor jest cały czas w Khorinis, więc nie ma prawa zniknąć.
Odpowiedz
Napomknę o nieco odwrotnym problemie ze znikającymi postaciami... mianowicie w wersji 1.5.1 Dragomir nadal nie znika z zenu Khorinis po dołączeniu do Myśliwych. :>
Odpowiedz
Zginął mi Peregrino. Chyba spadł z wieży. Czy mogę dostać kod na postać? I jak go wpisać
Odpowiedz
W uruchomionej grze wpisujesz na klawiaturze bmarvinb.
Potem wciskasz klawisz F2 i otworzy Ci się takie okno poleceń. Wpisujesz tam:
insert [ oznaczenie skryptowe danego elementu gry ] i wciskasz Enter.

Kod Peregrino:
Na koniec wychodzisz z trybu testowego wpisując b42b.
Odpowiedz
(06.01.2023, 11:27:26)Erwin napisał(a): W uruchomionej grze wpisujesz na klawiaturze bmarvinb.
Potem wciskasz klawisz F2 i otworzy Ci się takie okno poleceń. Wpisujesz tam:
insert [ oznaczenie skryptowe danego elementu gry ] i wciskasz Enter.

Kod Peregrino:
Na koniec wychodzisz z trybu testowego wpisując b42b.

Działa. Pojawił się i łazi. Bardzo dziękuję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości