Easter egg/ciekawostki w Przeznaczeniu
Tych niektórych muzycznych ee chyba jednak tu nikt raczej nie wyłapie... szkoda.
Dwa z nich.
Tytuł zadania "I sprawiedliwość dla wszystkich" to bezpośrednie odniesienie do tytułu płyty METALLICA - "..And Justice For All"
imię Schmier wzięte jest od pseudonimu lidera słynnego niemieckiego zespołu thrashmetalowego DESTRUCTION

EE to także gadka Zofiji o sprzątaniu pokoiku.
Stara Gwardia DRUŻYNY SPOLSZCZENIA i DESTINY TEAM wie o co chodzi.... Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W DP W wodospadzie jest jaskinia ,a w niej kraty i jakaś pomarańczowa podłoga i kilka itemów. To misjce było również w GM
Odpowiedz
Czy zadanie "Światła wielkiego miasta" wzięło swoją nazwę od filmu z Charlie Chaplinem o tym samym tytule?
Odpowiedz
No wreszcie  OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ej w sumie ja też to słyszałem XD Ktoś wyjaśni? :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(24.10.2016, 22:58:15)GaroK0 napisał(a): W lesie przy słonecznym kręgu co wczytam grę to słyszę zarówno babskie jak i chłopskie poranne ziewanie. To są jakieś jajca?

(24.10.2016, 23:01:07)Lewkooo napisał(a): Ej w sumie ja też to słyszałem XD Ktoś wyjaśni? :D

Przechowalnia ciał.

Z tego co wyczytałem na forum do tej pory pojawiają się tam postacie które zniknęły przez zbugowanie się save'a i które zostały usunięte przez skrypt. Niby powinny być uśmiercane, ale jak widać w Przeznaczenie niekoniecznie tak się dzieje.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Zostały dane do przechowalni bo w Gothic'u nie da się usunąć postaci ze świata gry albo przenieść ją z jednego zena do drugiego. Ale żeby pojawiały się tam przez zbugowanego save? Możliwe że jest gdzieś jakaś funkcja która błędnie je przenosi, ale pewny nie jestem.
Odpowiedz
Ciekawostką jest postać Isabel.
Ta pani występuje w oryginalnych skryptach G2 NK ale nie została wykorzystana w grze.
Przywróciliśmy ją  praktycznie w oryginale.

Ciekawe czy kto wie gdzie gdzie i zna treść "Pieśni skruchy"...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Coś mi się kojarzy, że zwiedzając dawne lokum jaśnie oświeconego można trafić na ten tekst czytając jeden z pulpitów w jego komnatach.
Odpowiedz
OK :!:
tak jest, aż dam punkta za to :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie napisze nic odkrywczego ale ktoś kto nazwał jedno zadanko "Za kilka sztuk złota więcej" był zapewne wielbicielem westernów Sergio Leone w tym tego o bliźniaczo podobnym do nazwy zadania tytule "Za kilka dolarów więcej"
Czy nie tak?:)
Swoją drogą polecam te westerny są świetne.
Odpowiedz
Chyba, właściwy temat Język Skąd Bezi może znać historię zakochanej pary o imionach, równie dobrze nam znanym, a dokładnie Romeo i Julia i nawiązać do nich w czasie rozmowy z jednym z NPC ?
Nic nie powstrzymało tej okropnej historii o zakochańcach przed wkradnięciem się nawet do lore Gothica. :D
Odpowiedz
Okropnej czy nie, Bezi wykorzystuje ten motyw sarkastyczny sposób.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Oczywiście.
Odpowiedz
Nie sądziłem, że to Mirella była tą półnagą babką z obrazu, który należał do Babo :D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości