Easter egg i ciekawostki w Przeznaczeniu
Jeśli tak jest , to przypadek. Nie znam Wiedźmina, Ani gry, ani filmu, ani książki.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ostatnio zwróciłem uwagę na znak ze screena, taki sam jest na futrynie wejściowej do zamkowego klasztoru w GD. Nie kojarzę, czy tak było w oryginale, czy ktoś go tam umieścił. Jeżeli tak to do czego nawiązuje?
 [Obrazek: aed66b7488dc3bb2med.jpg]
Odpowiedz
My nie umieszczaliśmy tego znaku. Podejrzewam, że widnieje od samego początku.
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                      Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Jeśli chodzi tu o znak w jaskini z nieumarlakami za obozem Dextera, to jest już on w zwyczajnym G2.
Jak Cię interesują rozkminki na jego temat to wpisz w wyszukiwarkę np. "gothic 2 dziwny symbol".
Odpowiedz
Poprawiając Przeznaczenie do ostatniej wersji - wstawiliśmy zadanie "Ostatnia Krucjata". Jego finałowe rozwiązanie oparte zostało na autentycznych wydarzeniach i obrzędach pogrzebowych wenezuelskiego plemienia Yanomami. "Bo czasami zło przychodzi pod maską dobra..." Lol
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                      Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
To oczywiście dla was za trudne do ogarnięcia więc po latach powiem, że demon w Świątyni Śniącego, który ma runę Masowy Sen, nieprzypadkowo nosi imię Somnius. Jest ono ściśle powiązane z łacińskim słowem "somnium" czyli sen.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości