Wodny Krąg
Gdy Martin mówi - "Nie chcę jednak o tym mówić tutaj." przemieszcza się do punktu w pobliżu Eddy.
 
W tym punkcie on sam do  nas zagaduje, ale trzeba podejść bardzo blisko. Polecam nie biec od razu za Martinem, trochę poczekać i podejść do niego gdy już tam stoi spokojnie, wyłączając bieganie. Wtedy dialog powinien zaskoczyć i Marin powie "Tutaj nikt nas nie podsłucha.".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gdzie znajdę pergamin dla Ignaza. chodzi o zadanie ze zwojem teleportującym do Jarku dla Rhena. (ciekawostka: Jest to Nawiązanie do początku fabuły moda Piratenleben.)
Odpowiedz
Ten pergamin jest w skrzyni w kopalni, ale teraz nie pamiętam kto daje ten klucz i która to kopalnia Beka
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(05.05.2022, 20:40:23)Memorius napisał(a): Ten pergamin jest w skrzyni w kopalni, ale teraz nie pamiętam kto daje ten klucz i która to kopalnia Beka

wiem że to Opuszczona kopalnia ale klucz może spróbuje w grimesem pogadać bo s tego co wiem w lore gry on pracował w niej.

(05.05.2022, 20:51:26)araxus95 napisał(a):
(05.05.2022, 20:40:23)Memorius napisał(a): Ten pergamin jest w skrzyni w kopalni, ale teraz nie pamiętam kto daje ten klucz i która to kopalnia Beka

wiem że to Opuszczona kopalnia ale klucz może spróbuje w grimesem pogadać bo s tego co wiem w lore gry on pracował w niej.

Próbuje z Grimesem pogadać ale nie ma nic na temat klucza.
Odpowiedz
Jeśli dobrze pamiętam, to Grimes daje klucz tylko w konkretnym rozdziale (4 pod koniec?), ale dawno grałem, więc musi ktoś z teamu potwierdzić.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Potwierdzam, sprawdziłem. Daje klucz TYLKO w 4 Rozdziale.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(14.09.2016, 06:49:18)Memorius napisał(a): Jest tak jak mówi Tituf.
Warunkiem zaistnienia kolejnego dialogu (z Karrasem) , jest zabicie Oruna PO rozmowie z nim.

NO     Q-a
4 h do tyłu
Odpowiedz
W zadaniu wyprawa Rhena jak mogę zdobyć ostatni pergamin w grze z tego co pamiętam z wcześniejszych podejść owy pergamin był w skrzyni w Opuszczonej Kopalni, którego klucz do niej dawał Grimes, ale z nim nie mam żadnego dialogu
Odpowiedz
Ten dialog jest możliwy tylko w 4 rozdziale.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości