Wodny Krąg
Mam pytanko czy będąc w Wodnym kręgu mogę też być w gildii kupców złodziei itp?
Odpowiedz
Tak.

<post merytoryczny>
Odpowiedz
Jak otworzyć skrzynię zabezpieczoną pułapką koło grobowca quahodrona w jarkendarze
Odpowiedz
od postu #212...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jak wejsc do posiadłości na bagnach ? Zadanie posiadłości budowniczych jarkendar
Odpowiedz
(06.07.2018, 10:50:47)ketonals napisał(a): Jak wejsc do posiadłości na bagnach ?
... po schodkach :)  - konkrety!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Klikam klucz w drzwiach i pojawia sie pytanie: Czym ? :) A wiec moje pytanie brzmi czym ? :)
Odpowiedz
Jak zabiłeś kamiennych strażników, to żaden klucza nie miał, tak?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dziekuje, zalozylem ze nie maja nic :)
Odpowiedz
Wyprawa Rhena:

Pomocy, potrzebuje podpowiedzi, gdzie mogę znaleźć kufer do którego klucz otrzymałem od Grimesa. Domyśliłem się, że to tam leży pergamin do zadania Rhena. Przez to że wykonywałem inne zadania i przechodziłem przez kolejne rozdziały, zupełnie zapomniałem o tym gdzie Grimes zostawił ten kufer (choć dialog na to wskazywał, tak wiem).
Odpowiedz
To kufer pod mostkiem w Kopalni Złota
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Pytanie 
Siema, witam. Gram sobie 1 raz w przeznaczenie i taki mały problem mam, kompletnie nie wiem jak otworzyć te kraty w świątyni adanosa(jeszcze przed wrotami na hasło). Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz
w jednym z pomieszczeń jest ukryta wnęka z kapliczką Beliara - strzał i modlitwa potrzebna
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pytanie 
Mam mały problem z zadaniem sprzymierzeniec, pogadałem  z finnem i mam wpis że boi się i nie chce wskazać wspólników, nie mam pojęcia gdzie teraz iść i z kim pogadać, czy co zrobić. Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
to zadanie ruszy po zabiciu Kruka
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości