Wodny Krąg
#31
Mogę bez wahania wydać Fernando czy będzie potrzebny w późniejszych etapach gry ?
Odpowiedz
#32
Można bezproblemowo.
Komuś tam będzie potrzebny, ale zapewniam, że zagada nawet w wiezieniu.

To jego zadanie z badaniem GD w G2 P zleca ktoś inny z Górnego Miasta
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#33
Mam problem z dwoma zadaniami: "Porządek na farmach" - przybywam z Cordem do farmy Sekoba po czym Cord mi się zawiesza czekałem ze dwie gothicowe godzinki a on tylko odwraca się ciągle w naszym kierunku, jakby miał coś w tym momencie powiedzieć a nie mówi. Druga to sprawa Zorexa który miał być, jak wynika z dziennika, do znalezienia po rozmowie z Xardasem w okolicy Słonecznego Kręgu, a nie jest.
Odpowiedz
#34
(01.08.2016, 21:09:24)Attilan02 napisał(a): Mam problem z dwoma zadaniami: "Porządek na farmach" - przybywam z Cordem do farmy Sekoba po czym Cord mi się zawiesza czekałem ze dwie gothicowe godzinki a on tylko odwraca się ciągle w naszym kierunku, jakby miał coś w tym momencie powiedzieć a nie mówi. Druga to sprawa Zorexa który miał być, jak wynika z dziennika, do znalezienia po rozmowie z Xardasem w okolicy Słonecznego Kręgu, a nie jest.

1. Odnośnie Corda. Idź się przespać i wróć. Wtedy zaskoczy.
2. Zorex jest, tylko go nie znalazłeś.
Odpowiedz
#35
Nie wiem, czy pisząc tutaj dobrze robie ale jak uzyskać kamieną tabliczke z domu uczonych? Szukałem po całym domu i nie znalazłem jej.
Odpowiedz
#36
Zdobycie każdej tabliczki jest utrudnione.
Każdy dom ma inną "zagadke".
Odpowiedz
#37
Po wejsciu przez drzwi które odblokowałem przyciskiem są tam tak jakby kamienne drzwi. To dobry trop?
Odpowiedz
#38
Chodzi o dom w kanionie? Przejście w lewo otwierasz przyciskiem z prawej strony. Potem szukaj przycisku w tych pomieszczeniach odblokowanych.
Odpowiedz
#39
Dobra w momencie w którym to napisałem znalazłem odpowiedź na moje pytania :)
Przy okazji... Młot Addanosa odnajde przechodząc linie główną?
Odpowiedz
#40
w zasadzie tak, ale nie tą z G2 NK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#41
Nie mogę dołączyć do wodnego kręgu zrobiłem zadanie zaginieni ludzie i spotkałem się z hagenem a vatras wciąż mówi że nie załatwiłem wszystkich spraw z hagenem pomocy
Odpowiedz
#42
Bo Vatras zleca DWA zadania i oba są konieczne.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#43
(04.08.2016, 07:43:53)Memorius napisał(a): Bo Vatras zleca DWA zadania i oba są konieczne.

zgadzam sie z Panem w zopelności tylko że wypełniłem oba zadania i dalej nic nie mam już żadnego zadania od Vatrasa gdyż oba wypełniłem ale mam takie zadanie od lorda Hagena znależć zaginiony klucz na przełęcz i w tym zadaniu powiedział mi żebym popytał w mieście tylko że nigdzie nie ma wzmianki o tym może ktoś mnie naprowadzić na trop będę bardzo wdzięczny
Odpowiedz
#44
Musisz częściowo wykonać zadanie z zaginionym kluczem. Zajrzyj do gospody Orlana.
Odpowiedz
#45
Mam pytanie związane z Świątynią Addanosa.
Otóż to jak przejść przez kratę w komnacie z zapadniami? Myślałem dobre kilkanaście minut i nie wpadłem na rozwiązanie :/
Pewnie jest takie banalne, że szok ale ja go nie widze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości