Bonusy i Drogocenne przedmioty
Cofnij się o jedną stronę w tym temacie i znajdziesz odpowiedź na nurtujące cię pytanie, a potem w grze już poznasz odpowiedź na kolejne. OK
Odpowiedz
A czy to normalne że mam 3 pierścienie wojownika?
Odpowiedz
Tak. w grze można dostać 3 pierścienie wojownika, ale dwa z nich są identyczne i założenie dwóch tych samych nie da ci specjalnego bonusu. Trzeba założyć amulet i dwa różne pierścienie.
Odpowiedz
Czy jeden z pierścieni uzdrowiciela znajduje się w dolinie przodków?  Jeśli tak to gdzie dokładnie? Czytałem że obok kapliczki innosa tylko nie mogę  go tam znaleść. ProsZę o pomoc Smutny
Odpowiedz
W świątyni za opuszczona farmą z tego co pamiętam
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
W tej co się ornamentem otwiera tak?
Odpowiedz
Tak, w tej.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Czy a kapliczkach Innosa jest ograniczenje do uzyskanych bonusów? Około 10 razy mi już siłę dały, może mniej. Teraz uparcie plus jeden do many, ewentualnie zręczności. Dziesiąty raz wczytuję.
Odpowiedz
Oczywiście, że są ograniczenia, ale nie mam zamiaru zdradzać wszystkich przeróbek skryptów nadrzędnych w grze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ciekawie. Oryginalnie były jakieś czy nie? Bo nigdy aż tyle się nie modliłem, nawet w returningu xD
Odpowiedz
Określone ograniczenia były zawsze, my zasadniczo postawiliśmy granicę stosując zaporowe stawki składanych w złocie ofiar,choć nie tylko.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No ale sprawny gracz da radę z tym złotem. Ja mam dalej pierwszy rozdział, 31h gry na liczniku i 10 tysięcy w plecaku. A na same questy poszło spokojnie ponad 10k. Na itemy też dużo. Od 10 lat gram w gothica a ciągle się czegoś uczę! Zręczność i mana też mi się przydają, chociaż przyznam, że miałem w planach dobić +5 siły do 70 by mieczyk zmienić, bo z chciałem zachować lpn natrzeci stopień tabliczek :< No ale te trzy levele wbije spokojnie w jarku.
Odpowiedz
W pewien sposób dowiedziałem się, że w Opuszczonej Kopalni w wysoko niedostępnym miejscu można znaleźć dwa kawałki czarnej rudy. Pytanie tylko, jak się tam dostać? Hmm Jakieś podpowiedzi? :>
Odpowiedz
Światło lub pochodnia i startujesz z podeściku dla kopaczy - dalej już drabina i balansowanie przy ścianie na wąskiej dróżce
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie wiem w jakim dziale zadać to pytanie więc zadam tu.

Mianowicie czy słoneczny aloes jest potrzebny do jeszcze jakieś misji poza zadaniem od Sagitty czy mogę śmiało z pozostałych aloesów robić mikstury dębowej skóry ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości